МОЛБА за помощ за школата на Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: МОЛБА за помощ за школата на Черноморец

Мнениеот petkan » 27 юни 2013 15:48

Иска ми се да вярвам, че написаното от теб по-горе е плод на моментна емоция... Така поднесено, имам усещането за лично обвинение към мен в безхаберност и безразличие. Дано да бъркам! Ако имаш нещо да ми казваш, имаш ми телефона.

И да, нещата, молбите и предложенията ТРЯБВА да се свеждат до знанието на фен клуба, където да се обсъждат, преценят и да се решават. Иначе за какво е създаден? Форумът е само за информация, развлечение и забавление.
Колко хора според теб биха откликнали на една такава молба за помощ, като на Наско, когото може би само няколко човека от тук списващите познават? Сериозно ли е според теб? А дали фен клубът "работи" не както трябва, вината вероятно трябва да се търси и в отричането му, което лъха и от теб самия. Е, как да тогава решаваме вътрешните си проблеми? На кафе? По двама, по трима?
Помощта между другото вече е осигурена , разбрал съм се с Ники Кръстев .
Много ви моля дайте да се събудим !!!!!!!!

Или поединично, както в твоя случай?
[center]Изображение[/center]

El greco
Мнения: 588
Регистриран на: 07 юли 2009 19:30
Контакти:

Re: МОЛБА за помощ за школата на Черноморец

Мнениеот El greco » 27 юни 2013 16:09

Не , нямам никакво намерение да обвинявам който и да е било в каквото и да е . Ако ти се чувстваш лично засегнат от мен, си поднасям извиненията , но не съм се целил в теб . Много искам да се посъбудим всички ! А проблемите , просто съм свикнал да ги разрешавам без много протакане и много умуване . Нима това е лошо ?
Да , аз съм страшно разочарован , че фен - клуба реално не функционира . Разочарован съм от пълната апатия и инертност и ми е адски болно !!! Срамно е да виждаш , че 16 - 17 годишни деца ни обвиняват всичките за тази апатия . На мен ми пука .
И тази сбирка , която Тошко обяви се провокира точно от написаните от мен редове . Ама дано се появят повече хора и да дойдат с идеи как да се случат нещата , а не само с констатации , че нищо не става .

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: МОЛБА за помощ за школата на Черноморец

Мнениеот Der Führer » 25 юли 2013 18:01

nasko75 написа:МОМЧЕТА, трябва ни малко помощ за школата на клуба, която трябва
да ни представи на турнир в Банско през юли
някой има ли желание и възможности да помогне ?
Това, от което се нуждаем, не е нещо свръх...просто се надявам да има истински акули

Що бе ... отбора няма ли си съсобственик с много милиони , който дава мило и драго за отбора :?: :?: :?:
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост