Поклон пред новия-стар европейски шампион - Испания!

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ICAKOV_FCB
Мнения: 1118
Регистриран на: 09 ное 2010 22:23

Re: Поклон пред новия-стар европейски шампион - Испания!

Мнениеот ICAKOV_FCB » 02 юли 2012 02:31

Поклон пред Испания!Отначало ги бях отписал,но те доказаха че са велик отбор!

Потребителски аватар
CSKA72
Мнения: 95
Регистриран на: 07 фев 2011 23:50
Контакти:

Re: Поклон пред новия-стар европейски шампион - Испания!

Мнениеот CSKA72 » 02 юли 2012 03:05

ДА И АЗ БЯХ ТАКА КАТО ТЕБЕ,ДАЖЕ И С ПОРТУГАЛИЯ,СИ ГО МИСЛЕХ ЧЕ С ИГРАТА СИ НЕЗЛУЖАВАХА ДА СТАНАТ,НО СЪМ СЕ ЗАБЛУДИЛ,ДА ВЕЧЕ СЕ УБЕДИХ,ТЕ СА...И ТЕ ТРЯБВА ДА БЪДАТ НЕ,САМО СЕГА, А И СЛЕД ОЩЕ 10Г.ПРОСТО ТОВА Е ИСТИНАТА КАТО СЕ ВИЖДА КАКВО ПРОДЪЛЖАВА ДА ИЗЛИЗА ОТ ЮНОШИТЕ НА БАРСА,ТО КОЙ НОРМАЛЕН ЩЕ МИСЛИ ЧЕ НЯКОЙ ДРУГ МОЖЕ ДА ИМ ВЗЕМЕ КОРОНАТА.ТЕ СА ИСТИНСКИЯ ШАМПИОН НА СВЕЕТА. :) :) :) :) :)

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Поклон пред новия-стар европейски шампион - Испания!

Мнениеот Corwin » 02 юли 2012 03:25

Почна се с чуждопоклонничеството (съвсем буквално)... не че щеше да е нещо по-различно, ако Италия или Германия бяха спечелили :)

Потребителски аватар
football.total
Мнения: 563
Регистриран на: 02 сеп 2008 22:30
Контакти:

Re: Поклон пред новия-стар европейски шампион - Испания!

Мнениеот football.total » 02 юли 2012 03:33

Забравили сте най важното - Испания е първият отбор в света с 3 поредни титли от големи форуми. Има отбори с дубъли но нито един с трипъл.
Честито на феновете на Испания.
И огромно благодаря AZZURRI. За смелостта, за борбата, за битката, за сълзите. Погледнете Буфон докато пee химна си и не ви е нужно да гледате следващите 90 минути. Този един миг казва всичко. Погледнете сълзите в очите на Пирло и преклонете глава пред един голям футболист, най големият на това Евро 2012. Погледнете побеснелия Балотели, със всичката му злоба и гняв извиращи от вътре и ще разберете, че на него принадлежи бъдещето. Огромно благодаря момчета и до следващото голямо първенство... 2014 FORZA ITALIA!
Dentro le mie vene score sangue bulgaro. Sotto il mio petto batte un cuore italiano.

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Поклон пред новия-стар европейски шампион - Испания!

Мнениеот gzagorov » 02 юли 2012 04:14

Струва ми се, че много започнахте да залитате по думата "чуждопоклонничество". Да кажеш "Браво!" за мен не е проява на робска мисъл, а изразът "Поклон!" означава уважение и е напълно уместен, когато отсрещната страна си го е заслужила. Испанците показаха и чест, освен всичко друго на това първенство.
Повтарянето на една и съща дума/мисъл като папагал, обаче ми говори за нещо друго.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Поклон пред новия-стар европейски шампион - Испания!

Мнениеот ShooterMan » 02 юли 2012 07:42

Най-великия футболен отбор на Национално ниво.Такава доминация няма просто каквато налагат испанците през последните 4 години.Не само стил,но и характер,защото да не забравяме,че 2 решителни мача по пътя си към трофеите печелят и с дузпи.Невероятен отбор с невероятни играчи.Не знам дали някога в бъдещето ще се повтори такава генерация в някой национален отбор и то реализирана толкова успешно.Трябва,ДЛЪЖНИ сме да свалим шапка на испанците,защото това е плод на работа!Да,чухте как Шави и Касияс(само пример за 2 от звездите на Ла Фурия),2 играча лидери в кръвните врагове Реал и Барса от 15 годишни играят и заедно в националните гарнитури.Тази доминация на испанския футболен начин на мислене не е случайна,тя е извоювана.А за този,който повдигна въпроса на ЧУЖДОПОКЛОННИЧЕСТВОТО.....този,който си е изтипосал аватар и подпис на ЧУЖДИЯ отбор Манчестър Ю :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,е,не е ли жалка забележката от такъв човек???Първо спри да се кланяш на английските дърводелци(защото Ман Ю два пъти на два финала вкл. и домашен такъв ЛЪСНА обувките на Барселона и испанците) и тогава давай акъл на другите на тази тематика!!!Няма по-достойно нещо от това да уважиш шампиона и да оцениш качествата му,няма да поздравяваме английсктие дърводелци с катеначото им я :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
petar_09
Мнения: 30
Регистриран на: 22 апр 2012 12:30
Контакти:

Re: Поклон пред новия-стар европейски шампион - Испания!

Мнениеот petar_09 » 02 юли 2012 08:18

зарежите мангалите
вън боклуците от ЦСКА !!!!!!!!

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Поклон пред новия-стар европейски шампион - Испания!

Мнениеот ShooterMan » 02 юли 2012 08:20

petar_09 написа:зарежите мангалите

зарежИте и даскалото :mrgreen:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ICAKOV_FCB
Мнения: 1118
Регистриран на: 09 ное 2010 22:23

Re: Поклон пред новия-стар европейски шампион - Испания!

Мнениеот ICAKOV_FCB » 02 юли 2012 09:42

ShooterMan написа:Най-великия футболен отбор на Национално ниво.Такава доминация няма просто каквато налагат испанците през последните 4 години.Не само стил,но и характер,защото да не забравяме,че 2 решителни мача по пътя си към трофеите печелят и с дузпи.Невероятен отбор с невероятни играчи.Не знам дали някога в бъдещето ще се повтори такава генерация в някой национален отбор и то реализирана толкова успешно.Трябва,ДЛЪЖНИ сме да свалим шапка на испанците,защото това е плод на работа!Да,чухте как Шави и Касияс(само пример за 2 от звездите на Ла Фурия),2 играча лидери в кръвните врагове Реал и Барса от 15 годишни играят и заедно в националните гарнитури.Тази доминация на испанския футболен начин на мислене не е случайна,тя е извоювана.А за този,който повдигна въпроса на ЧУЖДОПОКЛОННИЧЕСТВОТО.....този,който си е изтипосал аватар и подпис на ЧУЖДИЯ отбор Манчестър Ю :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,е,не е ли жалка забележката от такъв човек???Първо спри да се кланяш на английските дърводелци(защото Ман Ю два пъти на два финала вкл. и домашен такъв ЛЪСНА обувките на Барселона и испанците) и тогава давай акъл на другите на тази тематика!!!Няма по-достойно нещо от това да уважиш шампиона и да оцениш качествата му,няма да поздравяваме английсктие дърводелци с катеначото им я :idea:

Като каза Шави и Касияс

ЕДНА ВЕЛИКА СНИМКА!!!

WPWW
Мнения: 882
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Поклон пред новия-стар европейски шампион - Испания!

Мнениеот WPWW » 02 юли 2012 09:43

"Поклон" определено звучи тъпо. Нормално е да симпатизираш на чужд отбор отчасти, ама да се кичиш с техни фланелки, банери и т.н. е страшна простотия :idea:


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта