ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Tommi » 29 юни 2012 22:27

dindan написа:няма да споря повече с теб,явно си гледал друг мач ;)

Щом си от хората, които могат да преценят ситуацията от тази снимка, аз също приключвам спора с теб. ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3105
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот dindan » 29 юни 2012 22:38

просто неможах да намеря по качествено видео,но ти явно си гледал мача наживо
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Tommi » 29 юни 2012 22:50

dindan написа:просто неможах да намеря по качествено видео,но ти явно си гледал мача наживо

Не става въпрос за качество на видеото. Аз не мога да преценя, затова ти ми кажи в ръката ли се удря, в областта между крака и корема ли се удря, вече ударила се е, предстои ли да се удари... Вече ти казах, че се създава зрителна измама, затова не си прави труда да снимаш ситуацията, а се опитай да я прецениш в реално време.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Авалокитешвара
Мнения: 1308
Регистриран на: 19 фев 2011 17:07
Местоположение: Марс
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Авалокитешвара » 29 юни 2012 22:59

Честито на скуадрата, заслужена победа. Голямо разочарование за Германия, за което главният виновник е Льов. Не може този човек да разбере, че няма полза, а само вреда от налагането на дървета като Подолски и Клюзе и и толкова. Клозе беше добър вариант преди 10 години, когато немците имаха уникално дървен отбор, но към днешна дата има много по-добри алтернативи.
Как може Марио Гьотце да не изиграе нито една минута на това европейско, акълът ми просто не го побира...
По-добре първи на село, отколкото втори във Рим
Юлий Цезар

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Без име » 29 юни 2012 23:02

Авалокитешвара написа:Честито на скуадрата, заслужена победа. Голямо разочарование за Германия, за което главният виновник е Льов. Не може този човек да разбере, че няма полза, а само вреда от налагането на дървета като Подолски и Клюзе и и толкова. Клозе беше добър вариант преди 10 години, когато немците имаха уникално дървен отбор, но към днешна дата има много по-добри алтернативи.
Как може Марио Гьотце да не изиграе нито една минута на това европейско, акълът ми просто не го побира...

Глупост след глупост си написал.
Подолски и Клозе въобще не са дървета ! Особено Клозе. С него немците играха много по-силно, отколкото с Гомез. Толкова си гледал мачове на Германия. Гьотце игра срещу Гърция...
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Sardukar » 29 юни 2012 23:11

10 минутки при 4-1 с/у Гърция ли му беше играта? Друг е въпроса, че немците имат прекалено много и добри офанзивни футболисти и не липсата на Гьотце(който дълго време беше контузен) са причината за отпадането на немците. Истината е, че са прекалено предвидим отбор, и когато развалиш играта на Швайни и Йозил те са трагедия!
Image
Image
Image

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Tommi » 29 юни 2012 23:24

Sardukar написа:10 минутки при 4-1 с/у Гърция ли му беше играта? Друг е въпроса, че немците имат прекалено много и добри офанзивни футболисти и не липсата на Гьотце(който дълго време беше контузен) са причината за отпадането на немците. Истината е, че са прекалено предвидим отбор, и когато развалиш играта на Швайни и Йозил те са трагедия!

Италия ще играе най-трудно срещу отбор с добри флангови футболисти (може би това ще се види на финала). Италианците имат четирима човека в центъра срещу двама-трима от противниковия отбор и затова взимат надмощие. Нормално е Швайнщайгер, Кедира, Йозил или пък Джерард и Паркър да е са много убедителни срещу повече италианци. И Англия, и Германия не използваха крилата по най-добрия начин, а точно там беше предимството им, и нямаше как да надиграят Скуадрата.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот drvasko98 » 29 юни 2012 23:26

С нетърпение чакам да видя как ще надиграят Киелини. Убеден съм, че и десният бек трудно ще го надиграят независимо кой е той (мисля, че ще е Абате)

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Tommi » 29 юни 2012 23:31

drvasko98 написа:С нетърпение чакам да видя как ще надиграят Киелини. Убеден съм, че и десният бек трудно ще го надиграят независимо кой е той (мисля, че ще е Абате)

Точно пък отляво в Испания са Иниеста и Жорди Алба, който също се включва в нападение, и това е по-активният им фланг.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот dreben23 » 29 юни 2012 23:50

drvasko98 написа:Страхотна победа на Италия над "Германия" снощи, с игра, тактика, техника и ... физика :o (след 120 минути и два дни по-малко). Няма пак да казвам за приноса на играчите и "духа" Ювентус, за да не дразня много претенциозните фенове на другите отбори, които иначе цяла пролет повтаряха как Ювентус пак бил крепен от съдиите. Този път ще отлича треньора на Италия, който като професор си води мачовете. Ще отлича играта на Касано на първенството. За мен прави най-качествените си мачове в кариерата. Ще отлича новата надежда на световния футбол - Диаманти. Ще се надявам силно този заряд и позитивизъм, който лъха от Италия отново да ги доведе до голям трофей.

Германия беше малко Германия, както са и малко немците в отбора. Може би и не е случаен факта, че отдавна не сме виждали традиционните немски обрати на голям форум, май такъв няма през новия век. Изводите да си ги правят самите немци, но макар че аз никога не съм подкрепял Германия на голям форум (с изключение финала 1990) ми липсват мускулестите грозници като Бригел, Бреме, Бухвалд и т.н. Нека всеки да си играе неговото, едните да си центрират, другите да си тикитакят, третите да си импровизират, немците да си тичат (а те точно това не го могат напоследък горките). Това ми е интересно в крайна сметка. Немците загърбиха традиционните си ценности на терена. А много хваления и от мен включително треньор не знаеше вчера къде се намира изобщо. Личеше му още след първия гол, че вече е загубил мача, четеше се в изражението му и позата му, е как да накара играчите му да вярват в обратното.


Съгласен съм с казаното от теб, колега. Само ще допълня, че ако Льов беше качествен треньор, с играчите които има, бундестима щеше да е истинско страшилище. Само че с този посредствен треньор толкова. А и самочувствието им беше прекалено високо на немците и си намериха майстора! ;)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта