ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3105
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот dindan » 29 юни 2012 20:43

Не,че търся оправдание,но в 5-та мин при изпълнението на корнер Пирло изчисти с ръка от голлинията,ако тук беше станал гол мача може би тръгваше в друга посока
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Sardukar » 29 юни 2012 20:52

acmilan написа:
marchisio написа:
Sardukar написа:Аз харесвам Ночерино, но за мен той се конкурира с Мота и Монтоливо(+ Де Роси)! Не съм гледал статистики кой, колко бяга, но на мен ми изглежда, че Маркизио тича най-много. За жалост тази роля в средата на терена е най-подценявана(дори и от ролята на разбивача). Играта му в двете фази на играта позволява пробиви на бека, опция за пас напред, а и той е добър в комбинациите. Конкретно вчера Италия бе насочила в различна част от терена силите си и той нямаше как да блести през първото(решително) полувреме! Може много повече, но това не прави сегашното му представяне слабо!

Точно и ясно казано-сега ако има и кои да го прочете,ще е добре :)

Има, има :) Сардукар, защо Ночерино да се конкурира с Мота и Монтоливо, като изпълнява същите функции като Маркизио, а именно много тичане по целия терен и активна игра в двете фази? Мота е по - дефанзивен халф, с повече физически данни, а Монтоливо е подавач.

ами с/у Англия игра на друга позиция от тази, на която се използва Маркизио :roll: На мен Маркизио ми изглежда по-сигурен титуляр от Де Роси(просто като пример, защото Мота е доста добър дефанзивен футболист)... Въпреки, че е сложен от дясната част на халфовата линия, а той е по-полезен в лявата(макар, че и двата крака са му силни) много добре си оплатнява зоната в защита, а и е активен в атака. Вчера лявата страна на Германия, която уж им е по-силната беше тотално разнебитена!
Image
Image
Image

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот dreben23 » 29 юни 2012 20:59

dindan написа:Не,че търся оправдание,но в 5-та мин при изпълнението на корнер Пирло изчисти с ръка от голлинията,ако тук беше станал гол мача може би тръгваше в друга посока

И според мен е ръка и дузпа, ама беше твърде рано и не посмя! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3105
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот dindan » 29 юни 2012 21:03

Ами рано-късно трябва да се свири,ако това положение беше на мач м/у ЦСКА и Левски съдията щеше да бъде разкъсан
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е







Podcast


Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Tommi » 29 юни 2012 21:08

Няма ръка.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3105
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот dindan » 29 юни 2012 21:08

Tommi написа:Няма ръка.

а какво,с крак ли я изби :mrgreen:
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е







Podcast


Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Tommi » 29 юни 2012 21:12

dindan написа:
Tommi написа:Няма ръка.

а какво,с крак ли я изби :mrgreen:

Създава се зрителна измама. Удари се в крака (бедрото) му. Това положение на живо е по-лесно за преценка, отколкото на тези повторения.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3105
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот dindan » 29 юни 2012 21:20

няма да споря повече с теб,явно си гледал друг мач ;)
Изображение
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е







Podcast


drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот drvasko98 » 29 юни 2012 22:01

Страхотна победа на Италия над "Германия" снощи, с игра, тактика, техника и ... физика :o (след 120 минути и два дни по-малко). Няма пак да казвам за приноса на играчите и "духа" Ювентус, за да не дразня много претенциозните фенове на другите отбори, които иначе цяла пролет повтаряха как Ювентус пак бил крепен от съдиите. Този път ще отлича треньора на Италия, който като професор си води мачовете. Ще отлича играта на Касано на първенството. За мен прави най-качествените си мачове в кариерата. Ще отлича новата надежда на световния футбол - Диаманти. Ще се надявам силно този заряд и позитивизъм, който лъха от Италия отново да ги доведе до голям трофей.

Германия беше малко Германия, както са и малко немците в отбора. Може би и не е случаен факта, че отдавна не сме виждали традиционните немски обрати на голям форум, май такъв няма през новия век. Изводите да си ги правят самите немци, но макар че аз никога не съм подкрепял Германия на голям форум (с изключение финала 1990) ми липсват мускулестите грозници като Бригел, Бреме, Бухвалд и т.н. Нека всеки да си играе неговото, едните да си центрират, другите да си тикитакят, третите да си импровизират, немците да си тичат (а те точно това не го могат напоследък горките). Това ми е интересно в крайна сметка. Немците загърбиха традиционните си ценности на терена. А много хваления и от мен включително треньор не знаеше вчера къде се намира изобщо. Личеше му още след първия гол, че вече е загубил мача, четеше се в изражението му и позата му, е как да накара играчите му да вярват в обратното.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот MCMXIII » 29 юни 2012 22:20

dindan написа:няма да споря повече с теб,явно си гледал друг мач ;)
Изображение

Пич, мачът е свирен вече :(


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта