ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот ralka_levskarka » 28 юни 2012 19:06

Ето защо Испания е толкова обичан тим ;)
http://euro2012.gong.bg/article/id/279953/
Както се казва в статията, Испания е един екип :)
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот daniel875 » 28 юни 2012 19:36

Laetitia написа:
daniel875 написа:Преди време бях казал, че завършилата филология много не я разбира играта футбол, но тя се сърди. АС "Милан" през годините има точно едно поражение след изпълнение на дузпи, и то беше в Истанбул. Тук се имат предвид мачовете в Европа. Иначе загубата след дузпи от "Юве" през лятото на 2003 във финала за Суперкупата на Италия също влиза в бройката, както и поражението от "Бока" в края на същата година.
Жените наистина не я разбират играта. Това е напълно естествено.
Мисля, че е крайно време да спреш да избиваш комплекси.
Казах, че АЗ мразя да гледам дузпи, защото споменът от 2005-та е един от най-неприятните, които имам. След този финал просто не понасям напрежението при изпълнението на наказателни удари. Затова и статистическите ти лекции са ти напълно излишни.

Никой не избива комплекси. Явно е, че не я разбираш играта футбол. За толкова много години съм гледал и гледал дузпи. Онези от Истанбул просто бяха нещо, което се очакваше. Много болезнено и неприятно.
Съдията второто полувреме ако беше извадил червения картон на Хипия, изобщо нямаше да се стигне дотам. Дузпи повечето хора не обичат да гледат, защото е ясно, че това е елемент от играта, който не е за хора със слаби нерви. Явно, че имаш слаби.
Ти нито си гледала футболисти, нито нищо. Много си малка, за да знаеш кой беше Жоро Соколов, Георги Аспарухов, Георги Попов-Тумби, Динко Дерменджиев, Никола Котков, Атанас Михайлов, Георги Найденов, Димитър Пенев, Димитър Якимов и още, и още.
Днес големи футболисти трудно се намират. Имаше големи футболисти, понастоящем те предпочитат да се правят на жени, самата игра няма връзка с романтиката от едно време.
Малките трябва се учат от големите. И другото е вярно, но по - правилно е първото.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот Laetitia » 28 юни 2012 19:47

daniel875 написа:Никой не избива комплекси. Явно е, че не я разбираш играта футбол. За толкова много години съм гледал и гледал дузпи. Онези от Истанбул просто бяха нещо, което се очакваше. Много болезнено и неприятно.
Съдията второто полувреме ако беше извадил червения картон на Хипия, изобщо нямаше да се стигне дотам. Дузпи повечето хора не обичат да гледат, защото е ясно, че това е елемент от играта, който не е за хора със слаби нерви. Явно, че имаш слаби.
Ти нито си гледала футболисти, нито нищо. Много си малка, за да знаеш кой беше Жоро Соколов, Георги Аспарухов, Георги Попов-Тумби, Динко Дерменджиев, Никола Котков, Атанас Михайлов, Георги Найденов, Димитър Пенев, Димитър Якимов и още, и още.
Днес големи футболисти трудно се намират. Имаше големи футболисти, понастоящем те предпочитат да се правят на жени, самата игра няма връзка с романтиката от едно време.
Малките трябва се учат от големите. И другото е вярно, но по - правилно е първото.
Това е последният ми отговор към теб, защото не си заслужава да си хабя клавиатурата и ценното време заради човек, който не вижда по-далеч от носа си. Прекрасно знам кои са хора като Гунди, Йогата, Котков и т.н. Не съм ги наблюдавала, защото не съм била родена по тяхно време. За което, ПРЕДСТАВИ СИ, нямам вина. Това не ми пречи да съм чела за тях, за живота им, за любовта им към спорта. Не ми пречи да им се възхищавам и да ги уважавам. Това е, повече не мисля да ти отговарям на глупавите и напълно безпочвени нападки.
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот 1982 » 28 юни 2012 20:36

daniel875 написа:Жените наистина не я разбират играта. Това е напълно естествено.


Оффф, най-обичам такива самозвани разбирачи като теб. (уточнение - не съм жена :lol: )


По същия начин мъжете много се присмивате и на жените, че не ставали за шофьори, ама огромната част от катастрофите са дело именно на мъже. До един имащи самочувствието на големите шофьори....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот daniel875 » 28 юни 2012 21:46

Laetitia написа:
daniel875 написа:Никой не избива комплекси. Явно е, че не я разбираш играта футбол. За толкова много години съм гледал и гледал дузпи. Онези от Истанбул просто бяха нещо, което се очакваше. Много болезнено и неприятно.
Съдията второто полувреме ако беше извадил червения картон на Хипия, изобщо нямаше да се стигне дотам. Дузпи повечето хора не обичат да гледат, защото е ясно, че това е елемент от играта, който не е за хора със слаби нерви. Явно, че имаш слаби.
Ти нито си гледала футболисти, нито нищо. Много си малка, за да знаеш кой беше Жоро Соколов, Георги Аспарухов, Георги Попов-Тумби, Динко Дерменджиев, Никола Котков, Атанас Михайлов, Георги Найденов, Димитър Пенев, Димитър Якимов и още, и още.
Днес големи футболисти трудно се намират. Имаше големи футболисти, понастоящем те предпочитат да се правят на жени, самата игра няма връзка с романтиката от едно време.
Малките трябва се учат от големите. И другото е вярно, но по - правилно е първото.
Това е последният ми отговор към теб, защото не си заслужава да си хабя клавиатурата и ценното време заради човек, който не вижда по-далеч от носа си. Прекрасно знам кои са хора като Гунди, Йогата, Котков и т.н. Не съм ги наблюдавала, защото не съм била родена по тяхно време. За което, ПРЕДСТАВИ СИ, нямам вина. Това не ми пречи да съм чела за тях, за живота им, за любовта им към спорта. Не ми пречи да им се възхищавам и да ги уважавам. Това е, повече не мисля да ти отговарям на глупавите и напълно безпочвени нападки.

Каза малкото момиче :) :) :)
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот daniel875 » 28 юни 2012 21:50

1982 написа:
daniel875 написа:Жените наистина не я разбират играта. Това е напълно естествено.


Оффф, най-обичам такива самозвани разбирачи като теб. (уточнение - не съм жена :lol: )


По същия начин мъжете много се присмивате и на жените, че не ставали за шофьори, ама огромната част от катастрофите са дело именно на мъже. До един имащи самочувствието на големите шофьори....

Истината е, че в много неща мъжете са в пъти по-добри от жените, но нали вторите все се борят за права.
Между другото това за шофирането е интересен момент, но днес е модерно да се карат коли с висока скорост. Умните шофьори винаги ще си останат такива. Няма значение. Спорът е безсмислен.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Синя Религия
Мнения: 12
Регистриран на: 28 юни 2012 21:14
Местоположение: Левски Шампион
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот Синя Религия » 28 юни 2012 22:47

На Кристиано Роналдо просто му е писано да не играе финал с Португалия. Жалко, може да е спечелил всичко в клубния футбол, но ако един футболист не успее и с националния си отбор - не е голям!
[wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/FA/93/dca977968f7bfa93.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот Madridist » 28 юни 2012 23:13

Синя Религия написа:На Кристиано Роналдо просто му е писано да не играе финал с Португалия. Жалко, може да е спечелил всичко в клубния футбол, но ако един футболист не успее и с националния си отбор - не е голям!


Роналдо е играл финал с Португалия. ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот MCMXIII » 28 юни 2012 23:47

Madridist написа:
Синя Религия написа:На Кристиано Роналдо просто му е писано да не играе финал с Португалия. Жалко, може да е спечелил всичко в клубния футбол, но ако един футболист не успее и с националния си отбор - не е голям!


Роналдо е играл финал с Португалия. ;)

Факт. Твърде вероятно е да играе пак след време.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот защо » 29 юни 2012 00:44

Той и сега трябваше да играе. Ако съдията, страхувайки се да не развали мача, не подпираше тия, които са пасивни и се защитават, още първото полувреме португалците щяха да поведат, испанците (може би и с човек по-малко), щяха да се хвърлят да изравняват и, най-малкото, в края португалците щяха да са в кондиция и да си решат нещата преди дузпите.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта