ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот Udoji90 » 29 юни 2012 10:17

защо написа:Той и сега трябваше да играе. Ако съдията, страхувайки се да не развали мача, не подпираше тия, които са пасивни и се защитават, още първото полувреме португалците щяха да поведат, испанците (може би и с човек по-малко), щяха да се хвърлят да изравняват и, най-малкото, в края португалците щяха да са в кондиция и да си решат нещата преди дузпите.

Съдията е подпирал Испания??? :o И как точно??? Като си затваряше очите при всеки лакът на Бруно Алвеш в главата на Негредо ли? Алвеш само през първото полувреме направи 2 нарушения (може и повече - просто аз помня толкова) за картон точно срещу Негредо, а през втората част изрита с всичка сила в сгъвката на крака Фабрегас или Алонсо (не помня точно кого). Разбира се за тези ситуации не получи нито един картон, а му го дадоха в доста по-късен етап на мача, когато наистина му се натрупаха нарушения. При нормално съдийство щеше да си напусне терена преждевременно и в продълженията отборът му можеше и да не опази нулевия резултат. А да не говорим как в продълженията Руи Патрисио по 1 минута биеше аут и го направи няколко пъти, но дори забележка не получи от рефера. И не видях Испания да се бранят - дори да са го правили, в никакъв случай не е било умишлено - просто Португалия им противодействаха отлично и не им позволиха да нападат ефективно.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот защо » 29 юни 2012 12:08

Ми аз това казвам, не вдигаше картони когато трябва, да не се наложи да изгони някой и стимулираше грубостите и улесняваше защитниците. Така голове се вкарват трудно. Не съм писал, че е подпирал конкретно Испания. Освен когато спря пробива на Нани, който излизаше сам срещу Касияс, та да даде фал за Португалия. Не беше нарочно, ама се получи.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот Udoji90 » 29 юни 2012 12:21

защо написа:Ми аз това казвам, не вдигаше картони когато трябва, да не се наложи да изгони някой и стимулираше грубостите и улесняваше защитниците. Така голове се вкарват трудно. Не съм писал, че е подпирал конкретно Испания. Освен когато спря пробива на Нани, който излизаше сам срещу Касияс, та да даде фал за Португалия. Не беше нарочно, ама се получи.

Аха, ясно, не съм те разбрал правилно. ;) Да, съгласен съм, че се пускаше прекалено свободна игра. И онова положение с Нани си беше точно за авантаж. Останалите играчи просто бяха спрели да играят, като чуха сигнала, иначе може би нямаше да излезе сам срещу Касияс, но все пак беше досадна съдийска греша. И Рамос имаше някои грубости в интерес на истината, обаче Алвеш и Пепе направо се оляха да играят с лакти във въздуха. :lol:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта