ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот Middlesbrough » 28 юни 2012 09:53

Дел Боске усира мачовете Испания напрактика играха до 53 мин с 10 човека ... а след като и Навас влезна с 10 и половина :Д ... мача си беше равностоен даже в периоди Португалия беше по - добра в редовното време , а в продълженията Испания мачкаха ...


Офтопик:

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот Искам си Акаунта » 28 юни 2012 09:55

MCMXIII написа:
Искам си Акаунта написа:Хубав мач се получи . Всеки от двата отбора заслужаваше да отиде на финала . И двата отбора си имаха положенията през редовното време и продълженията . Тези на Испания бяха малко по-чисти . Дузпите вече са лотария . На това първенство се вижда , че този Испански отбор вече е пред изчерпване . Напълно е възможно да станат шампиони , но в 3 от 5-те мача които изиграха , не успяха да надиграят противниците си . Италия , Хърватска и Португалия бяха равностойни . Стила им вече е предсказуем ( не че не продължава да е успешен ) . В хода на мача Дел Боске се опита да промени начина на игра , но се видя че Испания просто не може да играе по друг начин . Затова Торес и Йоренте не попадат сред титулярите . Португалия изигра най-добрия си мач на първенството и ако Роналдо беше подходил по-сериозно при положенията които имаше , можеха да се поздравят с успех . За тяхно съжаление , отбора няма равностойни резерви .

Прав си. Единствено ми е интересно, колко по- сериозно да подходи Роналдо? Щом на 1/2 финал на ЕП не е сериозен, къде ще бъде? Аз гледах мачът след 70- та минута и мисля, че испанците спечелиха защото са по- отбор от Португалия.
П.П. Браво на Рамос за дузпата!
П.П.П. Тоя катунар Пепе трябва да бъде публично из..... :!:

Имаше възможност да потърси по-добре пласирани съотборници , вместо да стреля без подготовка . Също така много често оставяше Алмейда без подкрепа в предни позиции . Сещам се поне за три случая в които Алмейда отправи удари от неудобни положения , просто защото беше съвсем сам в предни позиции . Този мач Испания го спечели защото имаше повече късмет , а че са по-добрия отбор едва ли някой ще тръгне да спори :lol:

Потребителски аватар
Theos
Мнения: 1414
Регистриран на: 26 май 2011 15:22
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот Theos » 28 юни 2012 09:57

Искам си Акаунта написа:
MCMXIII написа:
Искам си Акаунта написа:Хубав мач се получи . Всеки от двата отбора заслужаваше да отиде на финала . И двата отбора си имаха положенията през редовното време и продълженията . Тези на Испания бяха малко по-чисти . Дузпите вече са лотария . На това първенство се вижда , че този Испански отбор вече е пред изчерпване . Напълно е възможно да станат шампиони , но в 3 от 5-те мача които изиграха , не успяха да надиграят противниците си . Италия , Хърватска и Португалия бяха равностойни . Стила им вече е предсказуем ( не че не продължава да е успешен ) . В хода на мача Дел Боске се опита да промени начина на игра , но се видя че Испания просто не може да играе по друг начин . Затова Торес и Йоренте не попадат сред титулярите . Португалия изигра най-добрия си мач на първенството и ако Роналдо беше подходил по-сериозно при положенията които имаше , можеха да се поздравят с успех . За тяхно съжаление , отбора няма равностойни резерви .

Прав си. Единствено ми е интересно, колко по- сериозно да подходи Роналдо? Щом на 1/2 финал на ЕП не е сериозен, къде ще бъде? Аз гледах мачът след 70- та минута и мисля, че испанците спечелиха защото са по- отбор от Португалия.
П.П. Браво на Рамос за дузпата!
П.П.П. Тоя катунар Пепе трябва да бъде публично из..... :!:

Имаше възможност да потърси по-добре пласирани съотборници , вместо да стреля без подготовка . Също така много често оставяше Алмейда без подкрепа в предни позиции . Сещам се поне за три случая в които Алмейда отправи удари от неудобни положения , просто защото беше съвсем сам в предни позиции . Този мач Испания го спечели защото имаше повече късмет , а че са по-добрия отбор едва ли някой ще тръгне да спори :lol:

Аз мисля ,че ако в последната минута Раул Мейрелеш беше отиграл топлата сам, а не да я подава можеше да не гледаме продължения.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот blue avalanche » 28 юни 2012 10:03

Theos написа:Аз мисля ,че ако в последната минута Раул Мейрелеш беше отиграл топлата сам, а не да я подава можеше да не гледаме продължения.

Това можеше да се случи само,ако Мейрейлейлей беше голям футболист,а той НЕ Е!Той е един футболист "средна ръка" и нищо повече!
По това се познават "големите"!Както се казва:"По делата им ще ги познаете!"

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот smoothc » 28 юни 2012 10:08

Въпреки,че не е по темата,искам само да вметна следното:Най-прехваленият играч,на Евро 2012-се казва Жорди Алба!! Просто няма толкова прехвален играч,който същевременно да е толкова безполезен и некадърен....Този,който вижда в него-бъдеща звезда,е чисто и просто-НЕНОРМАЛЕН!

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот Middlesbrough » 28 юни 2012 10:12

smoothc написа:Въпреки,че не е по темата,искам само да вметна следното:Най-прехваленият играч,на Евро 2012-се казва Жорди Алба!! Просто няма толкова прехвален играч,който същевременно да е толкова безполезен и некадърен....Този,който вижда в него-бъдеща звезда,е чисто и просто-НЕНОРМАЛЕН!

:? От къде ти дойде това ? , играе супер момчето ;) , ама явно и ти толкова я разбираш тая игра 8-)


Офтопик:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот Udoji90 » 28 юни 2012 10:18

Не се получи особено добър мач. В редовното време и двата отбора имаха положения, но почти при всички тях ударите бяха извън очертанията на вратата. Португалия играха агресивно и до голяма степен попречиха на Испания да играе в обичайния си стил. КР и компания могат и да съжаляват, че в последната минута не изиграха добре онази контра, при която бяха четирима срещу двама.В продълженията вече испанците бяха много по-свежи и на свой ред могат да съжаляват за пропуска на Инеста.
Като цяло равенството беше заслужено, а при дузпите вече е възможно всичко. Испания показаха малко по-здрави нерви и това е. Определено не съм много доволен от любимия си отбор, който на това първенство играе по-слабо от показаното в последните години. Все пак е обяснимо - за всеки отбор идва момент на спад след големите успехи и трофеи. На финала ще бъде ужасно трудно, независимо кой е съперникът, но аз все пак съм доволен, че моите хора стигнаха до последния мач и няма да им се разсърдя особено, дори да го загубят. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот smoothc » 28 юни 2012 10:20

Middlesbrough написа:
smoothc написа:Въпреки,че не е по темата,искам само да вметна следното:Най-прехваленият играч,на Евро 2012-се казва Жорди Алба!! Просто няма толкова прехвален играч,който същевременно да е толкова безполезен и некадърен....Този,който вижда в него-бъдеща звезда,е чисто и просто-НЕНОРМАЛЕН!

:? От къде ти дойде това ? , играе супер момчето ;) , ама явно и ти толкова я разбираш тая игра 8-)

Пич,ако човек гледа само подписът ти,би си казал:Браво,евала!....но като отмести поглед по-нагоре(вдясно),му става ясно за какво иде реч ;)

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот Middlesbrough » 28 юни 2012 10:26

smoothc написа:
Middlesbrough написа:
smoothc написа:Въпреки,че не е по темата,искам само да вметна следното:Най-прехваленият играч,на Евро 2012-се казва Жорди Алба!! Просто няма толкова прехвален играч,който същевременно да е толкова безполезен и некадърен....Този,който вижда в него-бъдеща звезда,е чисто и просто-НЕНОРМАЛЕН!

:? От къде ти дойде това ? , играе супер момчето ;) , ама явно и ти толкова я разбираш тая игра 8-)

Пич,ако човек гледа само подписът ти,би си казал:Браво,евала!....но като отмести поглед по-нагоре(вдясно),му става ясно за какво иде реч ;)

Браво ! добре ме опонира :mrgreen:


Офтопик:

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот THE G.A.M.E » 28 юни 2012 10:30

Аз бих анализирал така- Въпреки Дел Боске, Испания е на финал. :lol:
Да имаш такива крила и нападатели ... И упорито да отказваш да играеш с тях във всеки мач ...

Но все си мисля, че саморазправата с всички невярващи в това- колко всъщност е силен и класен футболът на Испания, предстои точно в мач #1 на първенството ... ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта