ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот Sardukar » 25 юни 2012 18:29

MCMXIII написа:
Sardukar написа:sl321, харесаха ми разсъжденията, че пиша прогнози, за да се цитирам и да се похваля ;) Само ще ти кажа, че в силните първенства вместо да коментираме съдиите си пишем за футбол! Какви прогнози съм пускал аз и колко са се оказали правилни си е мой проблем. Все пак не съм ангажирал никой с тях :lol: Нямам претенции за обективност, а за лично мнение с някакви аргументи. Като взема предвид как се разви сезона и какви ми бяха моите предположения...можеше да си сложа 10 цитата в подписа и всеки разговор да го свеждам до тях и колко съм бил прав, но не затова пиша тук!
Бтв как може да има същества, които да са толкова комплексирани от първенството на Англия? Ами не ги гледаме заради техния национален отбор :mrgreen: Ще се обадим в Диемата да спират английското, защото англичаните са дървари и имат много чужденци :lol: Да пишем и на ВЛ да си разпределят парите като циганета "кой за колкото се договори" а?

По- добре се обади в музикалните телевизии като Планета & други. Те дразнят повече и пак са с най- голямата аудитория ;)

ееееееееееее :lol: :lol: :lol:
ФУТБОЛЪТ > музиката
хареса ми логиката, която вкара де... Само ще ти кажа, че не само в България гледат английско, а за нашата чалга не може да се каже същото нали :?:
Image
Image
Image

hrclspr12
Мнения: 1647
Регистриран на: 30 окт 2010 21:20
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот hrclspr12 » 25 юни 2012 18:31

Силата на английското първенство е в голямата корупция. Ако нямаше толкова купуване на титли и мачове, отборите щяха да бъдат по - конкурентноспособни. Има значение с колко национални състезатели се играе в един шампионат. Колкото повече, толкова по - добре. Силното клубно първенство се отразява на силния национален отбор. Това, което казваш, е голяма глупост, която само фен на Фергюсън може да каже. Както и да е.
Хайде се замисли се кои бяха "Прасетата" и кои страни стигнаха до полуфиналите!
P
I
G
S
Това е жокер.
Последна промяна от hrclspr12 на 25 юни 2012 18:34, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот MCMXIII » 25 юни 2012 18:32

Sardukar написа:
Офтопик:
MCMXIII написа:
Sardukar написа:sl321, харесаха ми разсъжденията, че пиша прогнози, за да се цитирам и да се похваля ;) Само ще ти кажа, че в силните първенства вместо да коментираме съдиите си пишем за футбол! Какви прогнози съм пускал аз и колко са се оказали правилни си е мой проблем. Все пак не съм ангажирал никой с тях :lol: Нямам претенции за обективност, а за лично мнение с някакви аргументи. Като взема предвид как се разви сезона и какви ми бяха моите предположения...можеше да си сложа 10 цитата в подписа и всеки разговор да го свеждам до тях и колко съм бил прав, но не затова пиша тук!
Бтв как може да има същества, които да са толкова комплексирани от първенството на Англия? Ами не ги гледаме заради техния национален отбор :mrgreen: Ще се обадим в Диемата да спират английското, защото англичаните са дървари и имат много чужденци :lol: Да пишем и на ВЛ да си разпределят парите като циганета "кой за колкото се договори" а?

По- добре се обади в музикалните телевизии като Планета & други. Те дразнят повече и пак са с най- голямата аудитория ;)

ееееееееееее :lol: :lol: :lol:
ФУТБОЛЪТ > музиката
хареса ми логиката, която вкара де... Само ще ти кажа, че не само в България гледат английско, а за нашата чалга не може да се каже същото нали :?:


Офтопик:
За мен Музиката > Футболът. Въпрос на вкус ;)

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот Sardukar » 25 юни 2012 18:35

Офтопик:
значи не си достатъчно болен :lol: Бтв кво правим с Планетата? Друг аргумент имаш ли :mrgreen:
Image
Image
Image

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот MCMXIII » 25 юни 2012 18:37

Sardukar написа:
Офтопик:
значи не си достатъчно болен :lol: Бтв кво правим с Планетата? Друг аргумент имаш ли :mrgreen:

Офтопик:
Не я гледам :mrgreen: Ама я пущат пустинаяците, например в "Дионисий" :cry: Айде бай!

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6478
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот Alexx » 25 юни 2012 18:44

hrclspr12 написа:Силата на английското първенство е в голямата корупция. Ако нямаше толкова купуване на титли и мачове, отборите щяха да бъдат по - конкурентноспособни. Има значение с колко национални състезатели се играе в един шампионат. Колкото повече, толкова по - добре. Силното клубно първенство се отразява на силния национален отбор. Това, което казваш, е голяма глупост, която само фен на Фергюсън може да каже. Както и да е.
Хайде се замисли се кои бяха "Прасетата" и кои страни стигнаха до полуфиналите!
P
I
G
S
Това е жокер.


Навсякъде има корупция, но вероятно визираш Юнайтед, защото си споменал Фърги :) . ;)
Периода 77-84 с изключение на един сезон имаше само английски носители на КЕШ,а Тотнъм и Ипсуич взеха Купата на УЕФА, Евертън - КНК. Английският нац. отбор не се преставаше на ниво, въпреки силното първенство. Добрите резултати дойдоха на СП 86 и СП 90 т.е. добрите резултати дойдоха след най-силния период на английското първенство ,а не по време на най-силния период на английското първенство. През 96 англичаните играха силно на ЕП,а първенството им беше в тотална криза и изоставаха много от другите големи първенство. Същия пример мога да дам за Испания, които винаги са имали едно от най-силните първенства, но до титли стигнаха през 2008. ;)

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот Tommi » 25 юни 2012 19:01

hrclspr12 написа:Накрая ще отбележа, че от записа се видя, че двамата вратари са много слаби на дузпи. Спасяват само заради случайността.
Ако Буфон наистина беше чак толкова добър на дузпи, нямаше винаги да целят гредите, а той да скача в неправилния ъгъл. Шанс, това е цялата работа!

:roll: :roll: :roll: Ще ни обясниш ли как един вратар да спаси дузпа без да разчита на случайността?
7-метрова врата, удар от 11 метра (понякога много силен удар). Ако вратарят не си избере посока преди удара (т.е. ако не разчита на късмет), а изчака, за да види къде отива топката, ще хване топката за дръжката. :lol:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот daniel875 » 25 юни 2012 20:17

Tommi написа:
hrclspr12 написа:Накрая ще отбележа, че от записа се видя, че двамата вратари са много слаби на дузпи. Спасяват само заради случайността.
Ако Буфон наистина беше чак толкова добър на дузпи, нямаше винаги да целят гредите, а той да скача в неправилния ъгъл. Шанс, това е цялата работа!

:roll: :roll: :roll: Ще ни обясниш ли как един вратар да спаси дузпа без да разчита на случайността?
7-метрова врата, удар от 11 метра (понякога много силен удар). Ако вратарят не си избере посока преди удара (т.е. ако не разчита на късмет), а изчака, за да види къде отива топката, ще хване топката за дръжката. :lol:

Човекът има право. Навремето Лев Яшин предугаждаше посоката. Там става дума за вътрешен усет, а не само за случайност. Много вратари избират посока, но добрият вратар, който е и дузпаджия, не се хвърля случайно. Повечето изпълнители бият в посоката, накъдето им е насочен погледът. Истинският дузпаджия стреля и в другата посока.
Макар че имаш право, че ако не се правят грешки, всичко ще излиза. И твоята теза е вярна, и другата.
Естествено, че Нойер не може да се мери с Буфон. Първият е на светлинни години зад втория.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот Tommi » 25 юни 2012 20:58

daniel875 написа:Човекът има право. Навремето Лев Яшин предугаждаше посоката. Там става дума за вътрешен усет, а не само за случайност. Много вратари избират посока, но добрият вратар, който е и дузпаджия, не се хвърля случайно. Повечето изпълнители бият в посоката, накъдето им е насочен погледът. Истинският дузпаджия стреля и в другата посока.
Макар че имаш право, че ако не се правят грешки, всичко ще излиза. И твоята теза е вярна, и другата.
Естествено, че Нойер не може да се мери с Буфон. Първият е на светлинни години зад втория.

Какво значи усет? Като хвърляш ези-тура пак имаш някакъв усет и избираш едното, но оттук натам всичко е късмет. Ако вратарят има наблюдение как даден играч изпълнява дузпа, тогава вече шансовете му се увеличават, но отново не може да е сигурен. Винаги изпълнителят има предимство пред вратаря.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот acmilan » 25 юни 2012 21:29

storm написа:Къде сте бе Силните мъже на Диема Фемили ? Къде е оня дебелак Б.Борисов да ми развива теории за магическия и уникален дърварски футбол ?? Всеки ден пише във вестник 7 дни спорт статии, коя от коя по смешни... Германия, Англия, Испания, Холандия ги издигна на пиедестала, а за Италия нищо... Още нещо.. които са чели преди няколко дена една негова статия за това, как националните отбори играят като клубните...ще забележи, че не каза нищо за Италия и Ювентус.. Докато за Испания/Барселона и Германия/Байерн изписа плеада от неща...

Колкото до мача, няма какво да коментирам просто... Тотално надиграване на "трите лъва" и само лиготията на Балотели и късмета на Де Роси лишиха от победа в редовното време...
При дузпите какво да кажа просто.. Това на Пирло още не мога да си го обясня как се случи... Буфон отново показа, че няма по добър от него, кой каквото иска да ми казва.. уникални спасявания...

Италия може и да не стане европейски шампион, може и да отпадне, но с тая игра показа, че е на абсолютно едно ниво с когото и да е било...

Без да се засягат някои други фенове на италиански отбори, но за пореден път се видя, че когато Юве е на върха и Скуадрата е близо до върха... И после нека да ми говорите, че Ювентус е печелил с помощ от горе...И 2006 и сега се вижда кои е печелил и как..

Няма как да ме засегнеш, колега, просто защото ти слагаш клубни пристрастия в национален отбор и пишеш за него като че ли само ювентинци са в отбора. Еми, съжалявам, ама не е коректно. Аз си мисля, че и 11 човека от Чезена да има, Италия си е Италия и, ако си им фен, ще си винаги за тях. На терена имаше и достатъчно миланисти, а най - големият играч на Скуадрата и Ювентус стана такъв в Милан, ама не искам да влизам в тази полемика. Италия не е Ювентус сега, това е ясно на всеки, който иска да гледа реално на нещата. Била е 82 - ра година, същият отбор пада в Стара Загора 3 години по - рано 8-) Сякаш Абате, Балдзарети, Де Роси, Ночерино, Монтоливо, Касано, Балотели, Маджо, Диаманти не са хора и нямат право да се наредят до играещите в Ювентус... Ми не е нормално, пич, имаме си уважението, ама не си прав с тези изказвания ;) За едно обаче си прав - за да е силна Италия е нужен силен Ювентус, така както са нужни и силни италиански отбори като цяло. И титлата, дано я спечелят, ще е еднакво ценна, който и да играе. Поне за мен е така, надявам се и за теб :) А за онова същество Боби - :lol: Няма нужда от коментар дори. Айде, форца Италия и поливай победите подобаващо на морето ;)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта