ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот Tommi » 25 юни 2012 23:49

Laetitia написа:Колко случаи има, при които вратар носи на гърба си некадърните защитници пред себе си...

Но са повече случаите, когато някой нападател, халф или дори защитник носи на гърба си целия отбор. :)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот MCMXIII » 25 юни 2012 23:54

Tommi написа:
Laetitia написа:Колко случаи има, при които вратар носи на гърба си некадърните защитници пред себе си...

Но са повече случаите, когато някой нападател, халф или дори защитник носи на гърба си целия отбор. :)

Може ли без вратар???
Много пъти халф го слагат в ролята на защитник или обратно. Колко пъти си видял нападател сложен на вратата?

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот niki87 » 25 юни 2012 23:56

MCMXIII написа:
Tommi написа:
Laetitia написа:Колко случаи има, при които вратар носи на гърба си некадърните защитници пред себе си...

Но са повече случаите, когато някой нападател, халф или дори защитник носи на гърба си целия отбор. :)

Може ли без вратар???
Много пъти халф го слагат в ролята на защитник или обратно. Колко пъти си видял нападател сложен на вратата?

Aз съм виждал :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=9x9ABE8ryNE 4:30 и 8:36
Последна промяна от niki87 на 25 юни 2012 23:58, променено общо 1 път.

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот Laetitia » 25 юни 2012 23:57

Tommi написа:
Laetitia написа:Колко случаи има, при които вратар носи на гърба си некадърните защитници пред себе си...

Но са повече случаите, когато някой нападател, халф или дори защитник носи на гърба си целия отбор. :)
Пак ли искаш да го смятаме процентово? :Р
Ролята на вратаря обикновено е на човека в сянка. Което пак опира до несправедливостта, за която по-рано стана дума.

Моля ви, хайде поне тук да не се споменава защитата на Левски, че изпитвам физическа и психическа болка...
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот Tommi » 25 юни 2012 23:59

MCMXIII написа:Може ли без вратар???
Много пъти халф го слагат в ролята на защитник или обратно. Колко пъти си видял нападател сложен на вратата?

Примерът ти не е коректен. В правилата на играта има разлика между вратар и всеки друг играч.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
AntrAcsA
Мнения: 310
Регистриран на: 25 мар 2008 15:27
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот AntrAcsA » 26 юни 2012 00:00

:cry: Не знам, аз като фен на Английския национален тим.. ми е адски срамно от играта на отбора на това Европейско ... бавна игра, мудна , хаотично предвидима, игра изпълнена с множество грешки както в тактически , така и в чисто спортно технически план ... а нашия Рой бил доволен и бил се прибирал с високо вдигната глава :shock: :x Така и не разбраха в Англия ,че да чакаш съперника да не ти отбележи, да удря греди и все да ти се разминава, да разчиташ на случайни контра атаки и на добро стечение на обстоятелсвата , може а печелят Шампионска Лига веднъж... НО ТОВА ЩЕ СТАНЕ САМО ВЕДНЪЖ И ОЩЕ ДРУГИТЕ 100 ПЪТИ ЩЕ СЕ ПРОВАЛИШ ...
Изображение

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот MCMXIII » 26 юни 2012 00:01

Tommi написа:
MCMXIII написа:Може ли без вратар???
Много пъти халф го слагат в ролята на защитник или обратно. Колко пъти си видял нападател сложен на вратата?

Примерът ти не е коректен. В правилата на играта има разлика между вратар и всеки друг играч.

Гледам да върви дискусията ;) Наздраве на всинца ви!

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот MCMXIII » 26 юни 2012 00:03

niki87 написа:
Офтопик:
Aз съм виждал :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=9x9ABE8ryNE 4:30 и 8:36


Офтопик:
И ти ли Бруте? Спаси се от бира в петък, но сега си наказан да черпиш :) :) :) :) :)

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот Tommi » 26 юни 2012 00:07

AntrAcsA написа::cry: Не знам, аз като фен на Английския национален тим.. ми е адски срамно от играта на отбора на това Европейско ... бавна игра, мудна , хаотично предвидима, игра изпълнена с множество грешки както в тактически , така и в чисто спортно технически план ... а нашия Рой бил доволен и бил се прибирал с високо вдигната глава :shock: :x Така и не разбраха в Англия ,че да чакаш съперника да не ти отбележи, да удря греди и все да ти се разминава, да разчиташ на случайни контра атаки и на добро стечение на обстоятелсвата , може а печелят Шампионска Лига веднъж... НО ТОВА ЩЕ СТАНЕ САМО ВЕДНЪЖ И ОЩЕ ДРУГИТЕ 100 ПЪТИ ЩЕ СЕ ПРОВАЛИШ ...

Това са възможностите на отбора в момента. Рой го знае много добре и затова е доволен. Все пак да отпаднеш с дузпи от Италия не е лошо представяне.

Ето какво е казал един футболен експерт в темата за мача Швеция - Англия 8-) :
Tommi написа: Ако Англия играе срещу Испания или Италия ще отпадне още на 1/4 финал, ако играе срещу Хърватия може и да ги излъже, но после отпада на 1/2 финал без съмнение.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6478
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот Alexx » 26 юни 2012 00:32

Laetitia написа:Изображение


Като гледам този камък се сетих за : http://vbox7.com/play:b947f8a3


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта