ЕВРО 2012:1/4 Финал: Испания - Франция - 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Испания - Франция - 2:0 FT

Мнениеот Sardukar » 24 юни 2012 18:30

ами нищо лично, но всички от защитата на Испания съм ги виждал да правят серия от поредни грешки... Друг е въпросът, че с такава средна линия и преса, това което се иска от защитниците на Испания го правят много добре! А френските мишоци вчера показаха доста добри действия в защита - например изкуствената засада ;) А да ти вкарат гол и да направиш дузпа през зоната, в която си пуснал двама защитници е трагично решение(но Блан си носи кръста)!
Иначе, визирах чисто дефанзивната игра на защитниците. В Испания се иска да могат да разиграват, а там Рамос и Пике са много силни!


ПП Не толкова язвително за Косчелни де....Едва ли Пике и Рамос щяха да са по-успешни в Арсенал(като двойка и като единици)! Доста прогресира момчето!
Image
Image
Image

allez les bleus
Мнения: 21
Регистриран на: 18 юни 2012 16:12
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Испания - Франция - 2:0 FT

Мнениеот allez les bleus » 24 юни 2012 20:17

boys85 написа:Малуда 8-)

Изображение

Малуда беше един от най слабите в този мач.Грешката е в подреждането на целият отбор.При зонова защита бековете се изместват към центалната част на палантерията а външните халфове покриват тяхната зона.Доста глупава грешка при това че се играе по дефанзивно от нормалната игра на отбора.

Потребителски аватар
crazy_one
Мнения: 3328
Регистриран на: 12 юни 2008 18:20
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Испания - Франция - 2:0 FT

Мнениеот crazy_one » 25 юни 2012 08:41

Много съм разочарован от играта на френския национален отбор срещу испанците.
Испания са по-добър отбор от Франция и дори да бяха победили 10-0 нямаше да ме е яд, ако французите бяха показали тяхната си игра. Не съм съгласен когато някой казват, че Франция толкова си може или пък даден отбор играе толкова колкото му позволява противника. Просто Лоран Блан беше объркал (за мен) много ама много тактиката за този мач и беше пуснал не само играчи които не заслужават да играят титуляри, ами ги беше поставил и на грешните постове........еми няма как да стане да бият. Срещу Испания ако не ти вкарат при първото чисто положение, при второто вече прошка няма!
LIVERPOOL RULZZ

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Испания - Франция - 2:0 FT

Мнениеот Udoji90 » 25 юни 2012 09:41

Малко пресилена ми се стори дузпата в края на мача, но иначе заслужен успех за моите хора - от Франция само Рибери се опитваше да направи нещо остро и интересно.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта