ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Искам си Акаунта » 23 юни 2012 21:46

CTAHKO написа:
Viktor4o_Rs написа:Не съм съгласен, защото това е дребно заяждане. Вторият гол е от дузпа в последните минути. Да, при гола на Самарас сбъркаха, но няма безгрешни хора. По-скоро бих се съгласил, че можеше да им вкарат повече.

Нямам предвид,че немците са нямали възможност да ги бият с 5-6 гола,а това че Гърците изключително рядко могат да вкарат повече от един гол в дадена среща и това е още от времето на Рехагел.Да не говорим,че на това първенство нямат мач с повече от 1 вкаран гол,освен снощният 8-) Те и срещу Полша имаха дузпа,ама мача си свърши 1:1 със спасена дузпа от поляците 8-)А и тук става въпрос за отбора на Германия ;) От друга страна,те колко често допускат да им бъдат вкарани 2 гола :roll:

Пич погледни статистиката и ще видиш , че Гърция бележи поне по 1 гол в последните си 10-на срещи ... без значение кой е противника .

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот CTAHKO » 23 юни 2012 23:07

Искам си Акаунта написа:
CTAHKO написа:
Viktor4o_Rs написа:Не съм съгласен, защото това е дребно заяждане. Вторият гол е от дузпа в последните минути. Да, при гола на Самарас сбъркаха, но няма безгрешни хора. По-скоро бих се съгласил, че можеше да им вкарат повече.

Нямам предвид,че немците са нямали възможност да ги бият с 5-6 гола,а това че Гърците изключително рядко могат да вкарат повече от един гол в дадена среща и това е още от времето на Рехагел.Да не говорим,че на това първенство нямат мач с повече от 1 вкаран гол,освен снощният 8-) Те и срещу Полша имаха дузпа,ама мача си свърши 1:1 със спасена дузпа от поляците 8-)А и тук става въпрос за отбора на Германия ;) От друга страна,те колко често допускат да им бъдат вкарани 2 гола :roll:

Пич погледни статистиката и ще видиш , че Гърция бележи поне по 1 гол в последните си 10-на срещи ... без значение кой е противника .

Нали и аз това съм написал 8-) Хайде сега виж и статистиката на немците последните 10 срещи колко пъти са им вкарвали повече от 1 гол 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот MCMXIII » 23 юни 2012 23:39

В официЯлен или в неофициЯлен мач? Наздраве!!!

Потребителски аватар
Пловдивчанинът
Мнения: 2575
Регистриран на: 14 май 2011 02:45
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Пловдивчанинът » 24 юни 2012 00:09

Това беше може би най-слабия мач от началото на ЕВРО 2012.

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Искам си Акаунта » 24 юни 2012 08:44

CTAHKO написа:Нали и аз това съм написал 8-) Хайде сега виж и статистиката на немците последните 10 срещи колко пъти са им вкарвали повече от 1 гол 8-)

Едва ли е някаква новина , че Боатенг прави по няколко сериозни грешки на мач . Този с Гърция също не е изключение . При първия гол има основна вина - просто спря да тича , защото мислеше че Самарас е назад . При дузпата не може да се обвинява защото беше с гръб към топката ... но на мен винаги ми е било странно един защитник да го е страх от контакта с топката и да се обръща с гръб към дадена ситуация .


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта