ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот CTAHKO » 23 юни 2012 17:35

Captain Stottlemeyer написа:
THE G.A.M.E написа:....Много по-разбираемо и адекватно е да се критикува и плюе дори по чуждестранен национален тим......

По тази точка от мнението ти съм съгласен с теб, ти нямаш идея колко псувам маляки, жабари, франсета... да не изброявам всичките. :lol: Ще се опитам да ти обясня останалото, защото си интелигентно момче, при това левскарче :) . Аз съм завършил преди доста години Немската гимназия в София. И там, и в института (много сериозно, такава ми беше специалността) съм изучавал немски език и смея да твърдя, че както езикът, така и немската култура и немският начин на живот са ми добре познати и близки. Бил съм доста пъти и в двете Германии преди обединението на страната, както и след това, доста време съм работил с немци, познавам техния манталитет, техните добри и някои не дотам добри страни. ;) От 1966 г. (СП в Англия) гледам европейски футбол и както сам можеш да прецениш, съм имал предостатъчно време и основания, за да оформя своите симпатии. Както написах по-горе, ти си интелигентно момче и се надявам, че това обяснение е достатъчно. :)

Това обяснение е достатъчно за да разберем всички,че си апаратчик на ДС 8-)
Последна промяна от CTAHKO на 23 юни 2012 17:36, променено общо 1 път.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 23 юни 2012 17:36

CTAHKO написа:Гърция да ти вкарат два гола и единия да ти го е вкарал Самарас :shock: :shock: :shock: това е голям срам за Германия :!:

Нещо по-умно не можа ли да измислиш :roll: Ти всъщност уж си за Германия, а не спираш да ги храниш, не знам как става тоя номер.
Изображение

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот CTAHKO » 23 юни 2012 17:38

Viktor4o_Rs написа:
CTAHKO написа:Гърция да ти вкарат два гола и единия да ти го е вкарал Самарас :shock: :shock: :shock: това е голям срам за Германия :!:

Нещо по-умно не можа ли да измислиш :roll: Ти всъщност уж си за Германия, а не спираш да ги храниш, не знам как става тоя номер.

Да за Германия съм,но това не променя фактите 8-) С кое от написаното не си съгласен :roll:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 23 юни 2012 17:40

Не съм съгласен, защото това е дребно заяждане. Вторият гол е от дузпа в последните минути. Да, при гола на Самарас сбъркаха, но няма безгрешни хора. По-скоро бих се съгласил, че можеше да им вкарат повече.
Изображение

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот CTAHKO » 23 юни 2012 17:47

Viktor4o_Rs написа:Не съм съгласен, защото това е дребно заяждане. Вторият гол е от дузпа в последните минути. Да, при гола на Самарас сбъркаха, но няма безгрешни хора. По-скоро бих се съгласил, че можеше да им вкарат повече.

Нямам предвид,че немците са нямали възможност да ги бият с 5-6 гола,а това че Гърците изключително рядко могат да вкарат повече от един гол в дадена среща и това е още от времето на Рехагел.Да не говорим,че на това първенство нямат мач с повече от 1 вкаран гол,освен снощният 8-) Те и срещу Полша имаха дузпа,ама мача си свърши 1:1 със спасена дузпа от поляците 8-)А и тук става въпрос за отбора на Германия ;) От друга страна,те колко често допускат да им бъдат вкарани 2 гола :roll:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
aguias
Мнения: 367
Регистриран на: 09 дек 2011 18:55
Skype: нямам
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот aguias » 23 юни 2012 18:02

[quote="Viktor4o_Rs"]
Kаза фена от руся който е любовница на някой дебел софиянец и никога няма да излезе от пределите на родината ни освен ако не си го заслужи ;) :lol: :lol:
Benfica Lisboa

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 23 юни 2012 18:13

Ти кажи защо Маншафта ви бие като шкембе у дувар, остави аз откъде съм :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Sardukar » 23 юни 2012 18:16

е реално в последните години са си разменили по една победа... На Евро2000 Португалия победи с 3-0, а на последното Германия ги тресна на 1/2 финалите ;) Кво толкова се дразните! А, когато и е на лична основа става грозно! По-сериозно ;)
Image
Image
Image

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 23 юни 2012 18:21

Sardukar написа:е реално в последните години са си разменили по една победа... На Евро2000 Португалия победи с 3-0, а на последното Германия ги тресна на 1/2 финалите ;) Кво толкова се дразните! А, когато и е на лична основа става грозно! По-сериозно ;)

За съжаление пак се изказваш неподготвен, трябва да следиш по-внимателно големите форуми ;) Аз не съм виновен, че момчето е комплексирано и злобно ...
Изображение

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот daniel875 » 23 юни 2012 18:46

Това обяснение е достатъчно за да разберем всички,че си апаратчик на ДС 8-)

Не обиждай човека! Той е в пъти по - умен от теб. Имай уважение към по - големите!
И да е бил наистина част от ДС, това не може и не трябва да го използваш като порицание. Или не си наясно, че наличието на ДС е важно за всяка една страна?
Службите винаги са от полза. Нали виждаш какво става в "демократична" България, когато ги разтуриха службите?
Знаеш ми гледището, принципите. България е много повече от другите и това колкото повече го разберат, толкова по - добре.
Не знам защо преди повече от две седмици нямаше тема във форума за великата победа на България над Германия на 07.06.1995 година, но онзи мач беше ВЕЛИК.
Били сме големи и пак ще бъдем, защото така трябва да бъде. Не може другите да се мислят за повече от нас - българите.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта