ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот Sardukar » 20 юни 2012 15:35

ауу а ти колко си заблуден :lol: ходи си чети коментарите преди БайернМ - ЧЕЛСИ и сам ще разбереш кой е зомбито 8-)
[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=I-yAUTtRWBg[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oNXszJDJpOQ[/youtube]
Лампард-Макелеле>който и да било :!: [/offtopic]
Image
Image
Image

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 20 юни 2012 15:45

Аз не знам човек, който се интересува от футбол и смята, че Лампард > Шави или Иниеста. Просто толкова е безумно, че дори не знам как да го коментирам и да споря. И пак казвам, той ми е може би най-симпатичният английски играч, много го харесвам и наистина е много класен футболист. Но не и чак толкова ;)
Изображение

Потребителски аватар
САМО ЛЕВСКИ!
Мнения: 332
Регистриран на: 17 юни 2012 20:07
Контакти:

Re: Къде го видяхте този съдийски реверанс?

Мнениеот САМО ЛЕВСКИ! » 20 юни 2012 15:50

hrclspr12 написа:
LIMASSOL написа:Чиста засада не знам за какво се спори,освен това няколко минути преди това отново подминаха засада когато украинец с глава изкара над гредата.
Изображение

Най - добре е правилото за засада да се елиминира. Така и така непрекъснато има спорове покрай него. "Пасивната" засада е най - добрият начин да се измъкне реферът от трудна ситуацията. Тълкува се винаги "удобно".

Ти знаеш ли какво ще стане ако се махнат засадите. Защитниците няма да излязат от наказателното поле. А и футболът е игра със стари правила и не е нужно да се правят подобни промени.

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот drvasko98 » 20 юни 2012 16:06

RedeviL написа:
Viktor4o_Rs написа:Да де, но пак отпаднаха и двата отбора тогава, така че пак победата им е безпредметна :lol: :lol: :lol: Ако Германия и Англия се срещнат сега, със сигурност може отново да има 5:1. Само че този път ще е за германците :mrgreen:
Иначе не си спомням Англия и Италия да са играли на голям форум, освен мачът им за 3-то място през 90-та година, когато Италия бие 2:1 :roll:

Ей много ти е весело, нали?На 1/4 финалите Англия ще срещне доказан боец, какъвто е Италия за разлика от Германия, която ще играе с най-слабия отбор на това първенство!Лесно е да се говори и да се правим на велики, когато нещата стоят по този начин..ама да не стане некой фалш накрая!? :lol: И между другото групата на Англия беше много по-силна от т.н. "група на смъртта", в която бяха изкуствено надутата Холандия, бездарно слабата Дания и каръците от Португалия, които между другото единствени надиграха Германия и само липсата на късмет им попречи да ги победят..В другата група имаме Англия, Франция (един от най-стойностните отбори на това първенство), традиционно силната Швеция и надъханите домакини от Украйна!Е преценете сами коя група беше по-коварна според вас.. ;)


Така, така и нищо чудно Англия и Франция пак да се срещнат

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот Sardukar » 20 юни 2012 16:08

Viktor4o_Rs написа:Аз не знам човек, който се интересува от футбол и смята, че Лампард > Шави или Иниеста. Просто толкова е безумно, че дори не знам как да го коментирам и да споря. И пак казвам, той ми е може би най-симпатичният английски играч, много го харесвам и наистина е много класен футболист. Но не и чак толкова ;)

всеки си има право на мнение ;) Аз си имам моите аргументи и не виждам, защо да не е по-добър след като е най-резултатния халф в обявеното за най-добро първенство. Нали Меси и К.Роналдо само ни ги навират, че само вкарват много голове... Ами Лампард има около 70 гола повече от Шави+Иниеста! При асистенциите са долу/горе равни... Не мисля, че те могат да се сравняват с него, когато нещата опрат до лидерски качества...Преки свободни ли бият по-добре или корнери? Това, че Лампард играе с едно-две докосвания, а те с няколко ли го прави по-слаб? И защо за тях все се говори в комплект? Лампард като индивидуалност от статистическа гледна точка е над-абсолютно всеки халф! Статистиките не са лоша база за аргументация според мен :? Ама явно са по-добри от него, щом ти не познаваш хора, които да смятат, че Лампард е по-добър от тях :lol: Страхотен аргумент :mrgreen: Шави е страхотен футболист! Иниеста го харесвам още повече, но аз не съм оставал очарован, когато единия играе без другия(а преди това Шави без Деко)! Без да абсолютизирам различните статистики, защото във футбола 2+2 не винаги е 4 е очевидно кой има най-добрите индивидуални показатели! Имало е много мачове м/у ЧЕЛСИ и Барса, в които тези футболисти са играли... и освен 2006 реванша в Барселона(Лампард вкара от измислена дузпа в продължението на мача за 1-1) Франки е бил по-полезен за отбора си от тях(лично мнение)!
Image
Image
Image

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 20 юни 2012 16:15

ОК, уважавам мнението ти, въпреки че не съм съгласен. Не искам да спорим и да го приемаш все едно се заяждам. Мир и наздраве :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот Sardukar » 20 юни 2012 16:22

Viktor4o_Rs написа:ОК, уважавам мнението ти, въпреки че не съм съгласен. Не искам да спорим и да го приемаш все едно се заяждам. Мир и наздраве :mrgreen:

наздраве ;) Днес, един прекрасен футболист има рожден ден 8-) :lol:


ПП Животно най-добър е субективно и съществува само за да става приказка :)
Image
Image
Image

Потребителски аватар
trakia
Мнения: 801
Регистриран на: 24 окт 2008 11:54
Местоположение: Gdynia ,Poland

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот trakia » 20 юни 2012 17:44

Отвратителен подарък за англичаните! Не зачетоха чист гол на Украина ,а после англичаните поиграха и хандбал в наказателното на Украина. Срам,срам и срам!
Това е нашият клуб, нашият град, нашата вяра. Или го приемете, или се махнете!
Изображение

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот drvasko98 » 20 юни 2012 17:46

И какво подариха точно на англичаните с този незачетен гол? По-отвратителен ли беше от подаръка за германците през 2010?

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот MCMXIII » 20 юни 2012 19:14

drvasko98 написа:И какво подариха точно на англичаните с този незачетен гол? По-отвратителен ли беше от подаръка за германците през 2010?

Подаръкът за някой, през някоя си година, какво общо има с този мач?
[center][/center]


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта