ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот СВОБОДЕН » 20 юни 2012 10:18

Очаквах победата на Англия. Те не играха кой знае какво и дано да вдигнат нивото си в следващия мач. Иначе Англия-Италия е напълно непредсказуем мач с всякакъв възможен изход. Съдиите снощи не бяха в час. Първо засада която не е маркирана, но нападател на Украйна пропуска с глава от два метра. След това отново засада пак немаркирана при което атаката продължава, но топката е избита след като е преминала с целия си обем голлинията.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот Искам си Акаунта » 20 юни 2012 10:28

RedeviL написа:
Viktor4o_Rs написа:Да де, но пак отпаднаха и двата отбора тогава, така че пак победата им е безпредметна :lol: :lol: :lol: Ако Германия и Англия се срещнат сега, със сигурност може отново да има 5:1. Само че този път ще е за германците :mrgreen:
Иначе не си спомням Англия и Италия да са играли на голям форум, освен мачът им за 3-то място през 90-та година, когато Италия бие 2:1 :roll:

Ей много ти е весело, нали?На 1/4 финалите Англия ще срещне доказан боец, какъвто е Италия за разлика от Германия, която ще играе с най-слабия отбор на това първенство!Лесно е да се говори и да се правим на велики, когато нещата стоят по този начин..ама да не стане некой фалш накрая!? :lol: И между другото групата на Англия беше много по-силна от т.н. "група на смъртта", в която бяха изкуствено надутата Холандия, бездарно слабата Дания и каръците от Португалия, които между другото единствени надиграха Германия и само липсата на късмет им попречи да ги победят..В другата група имаме Англия, Франция (един от най-стойностните отбори на това първенство), традиционно силната Швеция и надъханите домакини от Украйна!Е преценете сами коя група беше по-коварна според вас.. ;)

Аз съм сигурен , че ако бяха разменени местата на Англия и Германия , немците пак щяха да излязат от групата с пълен актив ... докато не съм сигурен , дали Англия щеше да запише победа в другата група . Не знам защо смяташ , че в момента Швеция е добър отбор . Дания е поне класа над тях ... и само липсата на късмет срещу Португалия ги лиши от място на четвъртфиналите . Не знам по какво определяш дали един отбор е слаб , но статистиката показва , че от Гърция има няколко по-слаби отбора . Да , смятам , че нямат никакъв шанс срещу Германия ... но същите шансове давах и Челси срещу Байерн ;) Добрата новина за Бундестима обаче е , че Робен няма да има възможност да изпусне дузпа :lol:

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот Udoji90 » 20 юни 2012 10:32

Какъв е смисълът да има цели 5 съдии? Страничният не видя около метър засада на Милевски, а този зад вратата не видя, че топката е зад голлинията... Глупост след глупост! Иначе Украйна сами са си виновни, че не спечелиха този мач, в който играха силно. Няма от какво да се срамуват и смятам, че се представиха много по-добре от другия домакин Полша, и то в по-трудна (според мен) група.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот MCMXIII » 20 юни 2012 10:41

Udoji90 написа:Какъв е смисълът да има цели 5 съдии? Страничният не видя около метър засада на Милевски, а този зад вратата не видя, че топката е зад голлинията... Глупост след глупост! Иначе Украйна сами са си виновни, че не спечелиха този мач, в който играха силно. Няма от какво да се срамуват и смятам, че се представиха много по-добре от другия домакин Полша, и то в по-трудна (според мен) група.


И съдиите са хора, понякога...

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот sl321 » 20 юни 2012 10:51

Нормално стечение на обстоятелствата.100% от играчите на Англия са участници в най-силното първенство,с най-истинския футбол.Би трябвало да не е изненада за никой че излизат от групата си.А защо толкова много хора се изненадват и едва ли не слагат това класиране напред като едва ли не голяма работа,това за мен е пълна загадка!?!?!
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
Keyser Soze
Мнения: 934
Регистриран на: 13 апр 2011 17:36
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот Keyser Soze » 20 юни 2012 11:03

Аз си признавам, че не очаквах Англия да е първа в групата, а още по-малко със 7 точки. И трите мача бяха изиграни по един и същ начин и във всеки един от тях беше вкаран гол с глава - старото британско оръжие. Много правилно не бе признат гола на Украйна. За 3 минути не бяха отсъдени две еднометрови засади и ако това бе гол, щеше да е страшна аванта за домакините, въпреки че топката явно премина голлинията.
Играч на мача: Стивън Джерард! Рууни вкара гол, но малко ме разочарова. Не може в оная ситуация, когато бе изведен именно от Джерард да бъдеш застигнат и надбяган от толкова едър и бавноподвижен защитник. Просто беше недопустимо, но му прощавам, ако вкара на Италия.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот tevez » 20 юни 2012 11:06

tevez написа:Имам някакво предчувствие,че Англия ще бият.Рууни ще вкара :?


:)

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот Udoji90 » 20 юни 2012 11:09

MCMXIII написа:
Udoji90 написа:Какъв е смисълът да има цели 5 съдии? Страничният не видя около метър засада на Милевски, а този зад вратата не видя, че топката е зад голлинията... Глупост след глупост! Иначе Украйна сами са си виновни, че не спечелиха този мач, в който играха силно. Няма от какво да се срамуват и смятам, че се представиха много по-добре от другия домакин Полша, и то в по-трудна (според мен) група.

И съдиите са хора, понякога...

Да, разбира се. Мен също много рядко можеш да ме видиш/чуеш да бъда чак толкова критичен към тях, но все пак мисля, че засадата беше видима, а съдията зад вратата все пак иам възможността доста отблизо да наблюдава ситуацията. Една грешка е приемлива, но все пак цели 2 само в рамките на секунди, и то в толкова важен двубой...
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот Искам си Акаунта » 20 юни 2012 11:16

Keyser Soze написа:Аз си признавам, че не очаквах Англия да е първа в групата, а още по-малко със 7 точки. И трите мача бяха изиграни по един и същ начин и във всеки един от тях беше вкаран гол с глава - старото британско оръжие. Много правилно не бе признат гола на Украйна. За 3 минути не бяха отсъдени две еднометрови засади и ако това бе гол, щеше да е страшна аванта за домакините, въпреки че топката явно премина голлинията.
Играч на мача: Стивън Джерард! Рууни вкара гол, но малко ме разочарова. Не може в оная ситуация, когато бе изведен именно от Джерард да бъдеш застигнат и надбяган от толкова едър и бавноподвижен защитник. Просто беше недопустимо, но му прощавам, ако вкара на Италия.

Не признаването на гола е най-малкото НЕПРАВИЛНО . Засадата която не бе вдигната преди това - също . Изключително слабо съдийство в мача . Само Тери направи поне 5 тактически нарушения , без да получи картон . А при първото такова на Тимошчук му беше показан .
Но няма какво да се лъжем - всичко е въпрос на пари . Надали самите украинци искат английските туристи рано рано да си ходят към острова ;)

Потребителски аватар
Keyser Soze
Мнения: 934
Регистриран на: 13 апр 2011 17:36
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот Keyser Soze » 20 юни 2012 11:22

Имаше и дузпа за Дания за нарушение на Бадщубер срещу Бендтнер, както и за Хърватия за нарушение на испански играч срещу Чорлука, но сега всички ще коментират ситуацията с изчистването на Тери, а не предишните две.


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта