ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот Искам си Акаунта » 20 юни 2012 00:53

Искам си Акаунта написа: Мач без значение ... а ти гледал ли си победа на Англия над Германия на световно или европейско първенство . Защото аз съм на 40 години , а не си спомням подобно нещо ;)

Излъгах ... май имаше една победа на европейското в Белгия . 1:0 с гол на Шийрър 8-)

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 20 юни 2012 01:24

Искам си Акаунта написа:
Искам си Акаунта написа: Мач без значение ... а ти гледал ли си победа на Англия над Германия на световно или европейско първенство . Защото аз съм на 40 години , а не си спомням подобно нещо ;)

Излъгах ... май имаше една победа на европейското в Белгия . 1:0 с гол на Шийрър 8-)

Да де, но пак отпаднаха и двата отбора тогава, така че пак победата им е безпредметна :lol: :lol: :lol: Ако Германия и Англия се срещнат сега, със сигурност може отново да има 5:1. Само че този път ще е за германците :mrgreen:
Иначе не си спомням Англия и Италия да са играли на голям форум, освен мачът им за 3-то място през 90-та година, когато Италия бие 2:1 :roll:
Изображение

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот AnalBreaker » 20 юни 2012 01:32

Англичаните без много да се напрягат си излязоха от групите. С такъв идиот за треньор успяха да спечелят най-равностойната група
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот paro24 » 20 юни 2012 02:22

Англия - Испания ще е финала.
Въпреки, че съм за Испания или Португалия.
Англия ще е шампион.

stefsto
Мнения: 51
Регистриран на: 03 сеп 2010 22:53
Контакти:

Съдийте зад вратата

Мнениеот stefsto » 20 юни 2012 09:15

След вчерашния мач Англия - Украйна за пореден път се изумявам за какво са тия двама съдии зад вратите на отборите. Според логиката те трябва да помагат на главния съдия да вземе правилно решение при ситуация, която не е видял добре или най-важната функция, дали топката е преминала голлинията. Във вчерашния мач се видя, че топката премина голлинията и въпросният съдия трябваше недвусмислено да покаже на главния рефер да сигнализира гол. Аз лично в няколко мача следях внимателно движенията на тези съдии и виждам, че при изстрел към вратата те прекрачват линията на аута и гледат към вратата. Или стъпвайки с единия крак в полето за игра и с другия отвън демонстрират, че гледат внимателно голлинията. Та въпросът ми за е за какво са назначени тези съдии? Май само да лапат парички.

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Съдийте зад вратата

Мнениеот Bourgas » 20 юни 2012 09:19

Лошото е, че наистина не става по-добре и аз се чудя тези отзад дали има смисъл от тях. От друга страна грешките са неделима част от играта и си мисля, че без тях ще е скучно. И трето, до кога ще пишете "й" в думите от множествено число?! И да не се чудим после, че само една ученичка има отличен по български език на матурите... Срам.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Jordan Henderson
Мнения: 247
Регистриран на: 03 мар 2012 16:58
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот Jordan Henderson » 20 юни 2012 09:44

LIMASSOL написа:#England line-up v Ukraine: Hart, Johnson, Terry, Lescott, Cole, Milner, Gerrard (c), Parker, Young, Rooney, Welbeck.

Милнър какво му харесват толкова не знам,Тио май е контузен,но поне Окс можеше да пусне на негово място.
На другия фланг пък Йънг засега е пълна дупка,да видим Руу дали е във форма или ще се наложи Анди да влиза да обръща евентуално мача.

Айде нема нужда тоя да го пускат. Дедо Рой пак у*ра кекса.Ако не е Джерард няма какво да направи тази супер слаба Англия. Керъл не е цвете за мирисане,ама като ще се центира топката като Стоук Сити поне пусни Керъл. 2та шанса на Рууни с глава щеше да ги вкара,поне единият... Той ми го пуска 82 мин. колкото да запише мач без гол...
Окслейд незнам кво му харесвате. Гледах му мачовете този сезон за Арсенал и въобще не е готов да играе при мъжете. Да си играе при малките там и да не се бута. Видяхме с/у Франция що за стока е тва бебе

Потребителски аватар
Jordan Henderson
Мнения: 247
Регистриран на: 03 мар 2012 16:58
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот Jordan Henderson » 20 юни 2012 09:48

ChelseaTheBest написа:
Sardukar написа:Милнър е страхотен играч! Много обичам такъв тип футболисти. Най ме впечатлява издържливостта му. Който си мисли, че това е някакво бездарно футболистче му препоръчвам да гледа МанЮ 1-6Ман Сити и да наблюдава движенията на Милнър през целия мач! Може да играе на няколко позиции, а с енергията си компенсира доста неща в този отбор на Англия! Както и други потребители писаха и аз съм той да действа в средата на терена! Паркър леко дразни с постоянната игра "на сигурно", а дори, когато подава напред си наглася топката, че и петела да го разбере какво ще прави(лично мнение)!

Паркър не знам въобще какво прави в титулярния състав!Какво толкова прави,че е несменяем титуляр?За мен е пълен фигурант.Предпочитам или Милнър или Хендерсън в тази зона!

Доста си пропуснал ако незнаеш каква е ролята на Паркър. В началото и на мен не ми допадаше докато не изгледах сезонът му с Тотнъм. Та тоя човек е жива стена. Супер добър дефанзивен халф,който върши черната работа в отбора. Не случайно Джерард блести в всеки мач. Средата е идеална,а Паркър е класи над малаумния Хендерсън който също ми е любопитно какво прави при мъжете, Милнър и дори Лампард.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот RedeviL » 20 юни 2012 09:51

Viktor4o_Rs написа:Да де, но пак отпаднаха и двата отбора тогава, така че пак победата им е безпредметна :lol: :lol: :lol: Ако Германия и Англия се срещнат сега, със сигурност може отново да има 5:1. Само че този път ще е за германците :mrgreen:
Иначе не си спомням Англия и Италия да са играли на голям форум, освен мачът им за 3-то място през 90-та година, когато Италия бие 2:1 :roll:

Ей много ти е весело, нали?На 1/4 финалите Англия ще срещне доказан боец, какъвто е Италия за разлика от Германия, която ще играе с най-слабия отбор на това първенство!Лесно е да се говори и да се правим на велики, когато нещата стоят по този начин..ама да не стане некой фалш накрая!? :lol: И между другото групата на Англия беше много по-силна от т.н. "група на смъртта", в която бяха изкуствено надутата Холандия, бездарно слабата Дания и каръците от Португалия, които между другото единствени надиграха Германия и само липсата на късмет им попречи да ги победят..В другата група имаме Англия, Франция (един от най-стойностните отбори на това първенство), традиционно силната Швеция и надъханите домакини от Украйна!Е преценете сами коя група беше по-коварна според вас.. ;)
Последна промяна от RedeviL на 20 юни 2012 10:03, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34749
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот MuFc1878 » 20 юни 2012 09:52

Трупата на дядо Рой без много фанфари си излезна от равностойната група. А бяха отписвани преди началото на първенството ;)
Интересен сблъсък с Италия на 1/4 финалите.
[center][/center]


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта