ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот tevez » 19 юни 2012 10:30

vs Изображение

19 юни 2012 - 21:45
БНТ 1


Стадион "Донбас Арена", Донецк.





Англия се изправя срещу домакина Украйна в последен двубой за двата отбора от група D на Евро 2012. "Трите лъва" разочароваха с играта си в първата си среща от надпреварата, но въпреки това успяха да измъкнат равенство 1:1 срещу отбора на Франция, след попадението на защитника Джолиън Лескът, докато за "петлите" точен бе Самир Насри. Въпреки многото проблеми с контузени футболисти, Рой Ходжсън ще успее да мотивира своите футболисти за този изключително важен сблъсък. Добрата новина за англичаните е завръщането в игра на нападателя Уейн Рууни, който бе наказан в първите две срещи на своя отбор, след глупавия червен картон, който си изкара в последната среща от квалификациите срещу състава на Черна гора. Украйна стартира изключително силно шампионата, след като осъществи пълен обрат от 0:1 до 2:1 срещу коравия отбор на Швеция, като и двете попадения бяха дело на звездата на отбора Андрий Шевченко, който демонстрира великолепна форма, въпреки че вече не е първа младост. Домакините на шампионата ще бъдат пределно мотивирани да покажат добра игра срещу дразнител като Англия и със сигурност ще се борят със зъби и нокти за трите точки, които да класират отбора на 1/4-финалите. Англичаните също ще покажат най-доброто на което са способни, за да счупят каръка от последните няколко форума, на които участват и с огромната си класа и натрупания опит ще се опитат със всички сили да направят нещо значимо на този форум, който ще е последен за голяма част от футболистите на Рой Ходжсън. Очаквам да станем свидетели на един изключително интересен и оспорван сблъсък, в който смятам, че "трите лъва" ще надхитрят своя опонент и ще измъкнат труден успех с един гол разлика, който да ги прати на 1/4-финалите и да съхрани шансовете на отбора за титлата.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот Udoji90 » 19 юни 2012 10:30

Надявам се Украйна да поднесат изненада, но мисля, че в този мач ще видим първото нулево равенство на шампионата.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот tevez » 19 юни 2012 10:34

Имам някакво предчувствие,че Англия ще бият.Рууни ще вкара :?

Потребителски аватар
MaRTo1233
Мнения: 5244
Регистриран на: 08 май 2008 20:07
Skype: Ко?Не!
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот MaRTo1233 » 19 юни 2012 12:00

Кой мач ще коментира Петела да знам кой да гледам :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот СВОБОДЕН » 19 юни 2012 12:11

Не бих заложил изцяло на английска победа. Нека кажем така, по-вероятно Англия няма да загуби. Но все пак да имаме едно наум, защото все пак Украйна са домакини.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот Udoji90 » 19 юни 2012 12:12

MaRTo1233 написа:Кой мач ще коментира Петела да знам кой да гледам :lol: :lol: :lol:

Офтопик:
По-скоро така ще прецениш кой да НЕ гледаш. :lol: В друга тема ми казаха, че ще коментира Швеция - Франция (приемливо, тъй като с по-голяма интрига е другият двубой), като това май щял да бъде последният му мач на това ЕП. :P
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот turbogena » 19 юни 2012 12:39

Udoji90 написа:
MaRTo1233 написа:Кой мач ще коментира Петела да знам кой да гледам :lol: :lol: :lol:

Офтопик:
По-скоро така ще прецениш кой да НЕ гледаш. :lol: В друга тема ми казаха, че ще коментира Швеция - Франция (приемливо, тъй като с по-голяма интрига е другият двубой), като това май щял да бъде последният му мач на това ЕП. :P

Защо ще му е последен мач? :o
"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.


http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот Udoji90 » 19 юни 2012 12:42

turbogena написа:
Udoji90 написа:
MaRTo1233 написа:Кой мач ще коментира Петела да знам кой да гледам :lol: :lol: :lol:

Офтопик:
По-скоро така ще прецениш кой да НЕ гледаш. :lol: В друга тема ми казаха, че ще коментира Швеция - Франция (приемливо, тъй като с по-голяма интрига е другият двубой), като това май щял да бъде последният му мач на това ЕП. :P

Защо ще му е последен мач? :o

Офтопик:
Никаква идея - просто в една друга тема ми го споменаха. Аз самият не мога да потвърдя дали е истина.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34749
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот MuFc1878 » 19 юни 2012 12:48

Керол титуляр, Рууни пейка :lol:

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот Kamisha » 19 юни 2012 14:10

Време е Украина да счупят каръка и да спечелят мач на 'Донбас Арена' от 7мия си опит :!: Пожелавам си подобен 'резил' довечера - http://www.youtube.com/watch?v=Hy7biC6rphM ,само че с гол на Шева,който тогава наказа ингилизите на 'Уембли' ;)
ПП:Последен мач на Петела - това е радост за ушите ми,дано се разкара и никога повече не се върне :evil:
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта