ЕВРО 2012 Група ''C'': Италия - Ирландия - 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mihail93
Мнения: 39
Регистриран на: 30 сеп 2009 17:09
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Италия - Ирландия - 2:0 FT

Мнениеот mihail93 » 19 юни 2012 01:02

Някой знае ли кой е играчът на мача?

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18007
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Италия - Ирландия - 2:0 FT

Мнениеот kingofpop » 19 юни 2012 01:10

acmilan написа:
kingofpop написа:Моите хора ако бяха пусанли 1 гол в 90 мин Скуадрата си отиваше към Рим, но уви...мобе би и така е по-добре, защото Италия и Германия ще се самоизядат на 1/2 финала, а иначе немците можеше да стигнат финала без бой (без да подценявам Франция) :?

Твоите хора показаха, че са мъже, именно защото не го направиха. Аз лично бих бил горд, ако съм на твое място, вместо да изразявам съжаление или неразбиране ;)


и аз съм горд и не съжалявам, защото както казах така е и по-добре за самите испанци, кървав полуфинал между Италия и Германия (евентуално) ;)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Италия - Ирландия - 2:0 FT

Мнениеот acmilan » 19 юни 2012 02:15

mihail93 написа:Някой знае ли кой е играчът на мача?

Касано :)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Италия - Ирландия - 2:0 FT

Мнениеот drvasko98 » 19 юни 2012 11:03

kingofpop написа:Моите хора ако бяха пусанли 1 гол в 90 мин Скуадрата си отиваше към Рим, но уви...мобе би и така е по-добре, защото Италия и Германия ще се самоизядат на 1/2 финала, а иначе немците можеше да стигнат финала без бой (без да подценявам Франция) :?


Мнението ти е много смешно, защото си мислиш, че на Испания мястото на финала и е гарантирано едва ли не, а с този футбол аз ти гарантирам, че ще бъдат яко бити от Франция с резултат и игра и със сигурност излъгани от Англия, а после ще слушаме циврене защо англичаните играли в защита и топката била крива. Испания никога не е била фаворит нито срещу Франция, нито срещу Англия, няма и да бъде сега с тази умряла игра и мотивация. Да не говорим пък, че нито Италия нито Германия са се класирали за полуфинала. Изобщо такива сметки в перпектива да си правиш кой щял да е по-изморен за финала са без кръчмар и след 4 дни ще го разбереш и после ще се оплакваш тука, както след полуфинала на Барселона

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Италия - Ирландия - 2:0 FT

Мнениеот СВОБОДЕН » 19 юни 2012 12:04

Не гледах този мач, а другия. Тук видях само головете. Очаквах подобен резултат. Балотели вкара много красив гол. Жалкото е, че той освен талант няма и малко повече мозък в главата си.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18007
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Италия - Ирландия - 2:0 FT

Мнениеот kingofpop » 19 юни 2012 17:11

drvasko98 написа:
kingofpop написа:Моите хора ако бяха пусанли 1 гол в 90 мин Скуадрата си отиваше към Рим, но уви...мобе би и така е по-добре, защото Италия и Германия ще се самоизядат на 1/2 финала, а иначе немците можеше да стигнат финала без бой (без да подценявам Франция) :?


Мнението ти е много смешно, защото си мислиш, че на Испания мястото на финала и е гарантирано едва ли не, а с този футбол аз ти гарантирам, че ще бъдат яко бити от Франция с резултат и игра и със сигурност излъгани от Англия, а после ще слушаме циврене защо англичаните играли в защита и топката била крива. Испания никога не е била фаворит нито срещу Франция, нито срещу Англия, няма и да бъде сега с тази умряла игра и мотивация. Да не говорим пък, че нито Италия нито Германия са се класирали за полуфинала. Изобщо такива сметки в перпектива да си правиш кой щял да е по-изморен за финала са без кръчмар и след 4 дни ще го разбереш и после ще се оплакваш тука, както след полуфинала на Барселона


не вярвам сценария от Барса-Челси да се повтори на Испания-Англия....т ситуацията е същата, но този път катеначото едва ли ще спечели...не всеки ден е Великден са казали хората....и не знам кви глупости говориш за умряла мотивация и т.н., да, Фурията може да е по-слаба от 2008 и 2010, но е поне 2 класи над дърводелците от острова :!:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Италия - Ирландия - 2:0 FT

Мнениеот Sardukar » 19 юни 2012 17:26

като ЧЕЛСИ победи Барселона феновете на "сините" бяхме милостиви :lol: ама феновете на Ливърпул и МанЮ са много по-зли ;) Ще те цитират докато не те пратят в гората да цепиш дърва :mrgreen: Испания би била фаворит в подобна среща, но това не означава НИЩО КРАЙНО!


ПП Някога гледал ли си статистика колко гола са вкарвали отборите, които играят катеначо и колко вкара ЧЕЛСИ в директните елиминации :roll: Мисля си, че стадионът е широк ;)
Image
Image
Image

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18007
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Италия - Ирландия - 2:0 FT

Мнениеот kingofpop » 19 юни 2012 18:54

Sardukar написа:като ЧЕЛСИ победи Барселона феновете на "сините" бяхме милостиви :lol: ама феновете на Ливърпул и МанЮ са много по-зли ;) Ще те цитират докато не те пратят в гората да цепиш дърва :mrgreen: Испания би била фаворит в подобна среща, но това не означава НИЩО КРАЙНО!


ПП Някога гледал ли си статистика колко гола са вкарвали отборите, които играят катеначо и колко вкара ЧЕЛСИ в директните елиминации :roll: Мисля си, че стадионът е широк ;)


абсолоютно си прав за феновете на Пуул и Юнайтед, представи си Англия да бият с гол на Керъл или Стю :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Италия - Ирландия - 2:0 FT

Мнениеот Sardukar » 19 юни 2012 19:16

Офтопик:
Анди Керъл не е толкова лош нападател. Футболистите са хора, а когато от теб се очаквам да късаш мрежата всеки мач, а все още си хлапак в нов град, без приятели и роднини е много трудно. Тръгваш лошо, губиш увереност и не ти остава нищо друго, освен да работиш и да се надяваш да се съвземеш. Решаваш, че трябва да демонстрираш самочувствие и да ставаш герои... обичайно следва провал или непостоянство. През цялото време си съсипват от критики...В един момент късмета се обръща в твоя полза, и ако отново повярват в теб(няма как да не са, щом са платени толкова пари) нещата се получават!
Еее няма какво да се лъжем де... няма как играч с повече голове в "Б" група да струва 35милиона! Добър е с глава, млад, добре сложен физически, има сносни удар и техника...не мисля, че защитниците на Испания им се играе точно с/у такова дърво... Лошото при Керъл е, че не ми изглежда добър хищник...(макар, че се сещам за един мач с/у ЧЕЛСИ ама все едно :)) Много трудно е в съвременния футбол да си успешен нападател само с един силен компонент в играта(а в момента Керъл е развил само добрата игра с глава, а той най-лесно може да бъде блокиран и респективно изисква повече усилия да е ефективен, а това от своя страна изисква повече физическо "влагане"). От личен опит знам, че не е добър план да се подиграваш на футболисти обявени за дървета ;) Печелившата тактика е "Аз си знаех, ама си траех :lol: " Квалификации след показаното на терена в конкретната среща 8-)
Image
Image
Image

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Италия - Ирландия - 2:0 FT

Мнениеот daniel875 » 19 юни 2012 19:20

То и "Ювентус" е един един убедителен шампион, ама нейсе. Иначе е вярно, че когато торинци са силни, националният отбор е класа, но реално погледнато сега е много по - различно. Най - малкото все още Италия няма класата, за да спечели шампионата. Естествено може да го "купи".
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта