ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия - 1:2 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 18 юни 2012 10:44

Немците трябва да си решат мача с Гърция рано-рано, иначе ще берат много ядове. Аз също смятам, че досега се пестяха и не показаха всичко, което могат, което е и правилно де. Льов си знае най-добре, но се вижда, че и в 3-те мача и Мюлер, и Подолски са много под себе си. Вчера пусна Шурле и момчето веднага раздвижи играта . Но не вярвам да прави някакви промени в тима за мача с гърците. Там германците е крайно време да затворят устите на маляките, които сега ще избълват 1 тон помия, обиди и антигерманска реторика за благодарност, че немците им изсипват пари във фалиралата държава. :evil:
Изображение

departedt2
Мнения: 36
Регистриран на: 11 мар 2012 16:09
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия - 1:2 FT

Мнениеот departedt2 » 18 юни 2012 10:50

kingofpop написа:Немците ще глътнат водичка на 1/4 финала 100 процента, досега не са доказали, че могат да играт успешно срещу отбор като Гърция с толкова дефанзивен стил на игра, силата им е в контрата, но срещу гърците няма да им свърши работа....много подобно като Русия само че са много по-класни естествено...все пак гърците вкарат ли ранен гол, обрат няма как да стане :)


Няма да се случи. На феновете в цяла Европа и на УЕФА им писна еднакво много от антифутбола на Гърция. Ако трябва, и съдията ще удари едно рамо, но няма да се стига да конфуза от 2004, отбора с най-грозната игра да се приплъзне между капките. Но няма да се наложи - Германия ще изглежда по коренно различен начин, първият гол ще падне още до 10-тата минута, и ще размаже гърците с минимум 4 гола. Минимум.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия - 1:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 юни 2012 11:10

departedt2 написа:Германия ще изглежда по коренно различен начин, първият гол ще падне още до 10-тата минута, и ще размаже гърците с минимум 4 гола. Минимум.

Незнам защо се заблуждавате ?
Немците, ако не 100% то поне това, което играха до тук им е - 90% от силите и потенциала, с който разполагат към момента.
На този етап ако се наложи да се изправят срещу Испания, Италия или Франция спокойно могат да си закупят билети за дома, още преди началото на мача.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия - 1:2 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 18 юни 2012 11:12

THE G.A.M.E написа:
departedt2 написа:Германия ще изглежда по коренно различен начин, първият гол ще падне още до 10-тата минута, и ще размаже гърците с минимум 4 гола. Минимум.

Незнам защо се заблуждавате ?
Немците, ако не 100% то поне това, което играха до тук им е - 90% от силите и потенциала, с който разполагат към момента.
На този етап ако се наложи да се изправят срещу Испания, Италия или Франция спокойно могат да си закупят билети за дома, още преди началото на мача.

Ти не говореше ли, че Германия щяла да отпадне в групата :lol: :lol: :lol:
Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия - 1:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 юни 2012 11:15

Viktor4o_Rs написа:Ти не говореше ли, че Германия щяла да отпадне в групата :lol: :lol: :lol:

Да и щеше да се случи, ако холандците не бяха толкова зле.
Все пак, ако знаех възможностите на всичките 4-ри тима в групите, мислиш ли, че щях да вися тука и да се занимавам с глупости !? ... :lol:

Възможностите на Германия и играта и ги предвидих чудесно ... Те въобще не ме изненадаха. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия - 1:2 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 18 юни 2012 11:20

THE G.A.M.E написа:
Viktor4o_Rs написа:Ти не говореше ли, че Германия щяла да отпадне в групата :lol: :lol: :lol:

Да и щеше да се случи, ако холандците не бяха толкова зле.
Все пак, ако знаех възможностите на всичките 4-ри тима в групите, мислиш ли, че щях да вися тука и да се занимавам с глупости !? ... :lol:

Пич, няма "ако" и "щеше",нали знаеш ? Не оспорвам, че Испания и Италия са неудобни отбори за германците, за Франция не съм много съгласен, въпреки че франсетата спечелиха последната контрола срещу Германия. Но всичко по реда си и ще се види кое как. Да, немците дотук не впечатляват особено с игра. Но обикновено така се става шампион. И Италия 2006-та не впечатляваше с красив футбол, да не говорим за Гърция 2004-та, както и Испания 2010-та. Германия правеше фойерверки и атракции последните 2 големи форума и в крайна сметка обра калъфките. Е този път нека е различно, па макар и с по-прагматична игра. ;)
Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия - 1:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 юни 2012 11:31

Viktor4o_Rs написа:Пич, няма "ако" и "щеше",нали знаеш ? Не оспорвам, че Испания и Италия са неудобни отбори за германците, за Франция не съм много съгласен, въпреки че франсетата спечелиха последната контрола срещу Германия. Но всичко по реда си и ще се види кое как. Да, немците дотук не впечатляват особено с игра. Но обикновено така се става шампион. И Италия 2006-та не впечатляваше с красив футбол, да не говорим за Гърция 2004-та, както и Испания 2010-та. Германия правеше фойерверки и атракции последните 2 големи форума и в крайна сметка обра калъфките. Е този път нека е различно, па макар и с по-прагматична игра. ;)

Да, така е ... Ако говорим сериозно - Точно е всичко, което си анализирал.

Не е невъзможно немците да са спестили сили ... Все пак групата не се оказа толкова тежка, колкото очаквахме всички. ;)

Някой по-нагоре беше написал, че ако гърците пуснат ранен гол, нищо добро не ги очаква ...
Напълно нормално, отбори с подобен стил обикновено нямат отговор, ако съперникът им наруши плановете рано.

Аз лично съжалявам, че Руснаците отпаднаха ...
1/4 финалите трябваше да са - Португалия - Русия и Чехия - Германия ... Щяха да са страхотни сблъсъци !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16764
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия - 1:2 FT

Мнениеот Udoji90 » 18 юни 2012 11:35

Понеже виждам, че вече се заговори за следващия мач на Германия, не бих се учудил, ако той е един от най-неравностойните на целия шампионат. Нищо чудно да се получи нещо подобно на Испания - Ейре.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

departedt2
Мнения: 36
Регистриран на: 11 мар 2012 16:09
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия - 1:2 FT

Мнениеот departedt2 » 18 юни 2012 11:48

Udoji90 написа:Понеже виждам, че вече се заговори за следващия мач на Германия, не бих се учудил, ако той е един от най-неравностойните на целия шампионат. Нищо чудно да се получи нещо подобно на Испания - Ейре.


Това казах и аз малко по-горе (прогнозирам минимум 4 гола разлика). Не може и няма как да стане най-слабият отбор на континента, практикуващ тактиката на Видима Севлиево при гостуване на Герена или Българска армия, дори да си помисли да затрудни отбора, спечелил ВСИЧКИ свои мачове в квалификациите и ВСИЧКИ свои мачове в "групата на смъртта"...разгромът над грозното лице на футбола е не само възможен, а неизбежен изход от 1/4 финала. Писна ми да им гледам малоумната игра в стил милан...гръцкия еквивалент по тромав , безидеен и грозен дефанзивен футбол на клубно ниво.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия - 1:2 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 18 юни 2012 13:02

Аз не си спомням Гърция да е падала разгромно, за съжаление. И аз много искам Германия да ги размаже и не е невъзможно, ако им тръгне играта. Но по-вероятно е мачът да е доста тегав за немците и да няма голям резултат. Не подценявайте толкова гърчулята, футболът им е грозен да, но е доста ефективен и точно това ме притеснява.
Все пак Германия ако не може да бие тим като Гърция, просто няма място на първенството.
Изображение


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта