ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

di4o
Мнения: 322
Регистриран на: 19 окт 2008 10:55
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот di4o » 17 юни 2012 15:50

Свалете си и гледайте мача отново ... http://zamunda.net/details.php?id=314228&hit=1
HD руски коментар... Разгледайте и грешката на Жирков и Игнашевич...
Няма никакво желание, никаква бързина в действията на руснаците. Опитваха се да бавят темпото. За мен това е най-странното . Те бяха отбора , който играеше най-красивия и бърз футбол на това първенство. Само не знам каква е тяхната полза от всичко това, но всичко ще лъсне с течение на времето . :)
Последна промяна от di4o на 17 юни 2012 16:14, променено общо 1 път.
Аз съм от "ЦСКА" , но "ЦСКА" не е от мен !
Стига с тая омраза, бе! К'вото чуете свързано с ЦСКА и бива буквално осирано за секунди. Ако и толкова си обичате отбора, цена няма да имате... Болни мозъци!

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот rebel » 17 юни 2012 16:08

хахахахаха гърчолята избиха рибата, хем криза, хем сертаки, хем парички от европа, хем на европейско. ми кво да кажа-евала, а ние лапаме мухите

Потребителски аватар
kirchaka
Мнения: 6657
Регистриран на: 16 апр 2011 21:39
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А Гърция-Русия

Мнениеот kirchaka » 17 юни 2012 16:08

gilento93 написа:Полша и Русия се класират от тази група.

Верно? :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Pride_of_London
Мнения: 323
Регистриран на: 14 май 2010 14:36
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот Pride_of_London » 17 юни 2012 16:18

paceto написа:Изображение Изображение


Ааа, как се казва тази девойка и в предишните мачове я забелязъх.Нещо фейсбук а-у.. :lol:

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот Neron » 17 юни 2012 17:25

Нали Русия щяха да стигнат финала нали бяха най-добрите а то кво стана?Още преди Европейското си знаех че ще стане така.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот drvasko98 » 17 юни 2012 17:50

di4o написа:Свалете си и гледайте мача отново ... http://zamunda.net/details.php?id=314228&hit=1
HD руски коментар... Разгледайте и грешката на Жирков и Игнашевич...
Няма никакво желание, никаква бързина в действията на руснаците. Опитваха се да бавят темпото. За мен това е най-странното . Те бяха отбора , който играеше най-красивия и бърз футбол на това първенство. Само не знам каква е тяхната полза от всичко това, но всичко ще лъсне с течение на времето . :)



На колко си години и кое поредно първенство гледаш? Аз също до преди 10-15 години все си мислех, че еди какво си не може да стане, щото е много "логично" да стане нещо друго. Вече знам, че в спорта и в живота може да се случи абсолютно всичко без да има никакви конспирации. Заради това обичам да гледам футбол, защото не е достатъчно, даже безкрайно недостатъчно е да риташ топката по-добре от другите, трябват ти и много още различни качества

di4o
Мнения: 322
Регистриран на: 19 окт 2008 10:55
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот di4o » 17 юни 2012 18:58

drvasko98 написа:На колко си години и кое поредно първенство гледаш? Аз също до преди 10-15 години все си мислех, че еди какво си не може да стане, щото е много "логично" да стане нещо друго. Вече знам, че в спорта и в живота може да се случи абсолютно всичко без да има никакви конспирации. Заради това обичам да гледам футбол, защото не е достатъчно, даже безкрайно недостатъчно е да риташ топката по-добре от другите, трябват ти и много още различни качества

В спорта по принцип побеждава по-добрият. В този случай - не съм убеден,че Русия искаше да спечели. Не знам причината, а и малко ме интересуваа.
На 33 години съм, гледам футбол от 1986 година(световното в Мексико). Първото голямо първенство, което съм следил цялото е Евро 1988.
И да, всичко е възможно! Ето затова Люксембург става 3 пъти поред световен шампион и бие бразилците където ги срещне . :)
Аз съм от "ЦСКА" , но "ЦСКА" не е от мен !
Стига с тая омраза, бе! К'вото чуете свързано с ЦСКА и бива буквално осирано за секунди. Ако и толкова си обичате отбора, цена няма да имате... Болни мозъци!

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот g3_ev2 » 17 юни 2012 19:00

Във футболните форуми трябва да се пише преди всичко личното мнение по темата, факт! Но има доста хора, които четат написаното и си правят изводи, които го пренасят върху всички любители на футбола у нас. Напр., на мен не ми се ще заради някого, болен от русо-мания или виждащ във всичко конспирации, и аз да бъда поставен в такава група от наблюдатели, които уважавам.
Разберете, Русия има добри играчи (според руските критерии за добър играч), но отборът им има много слабости във всички фази на играта. Чехите играха срещу тях прекалено открито и създадоха максимални предпоставки за изява на типично силното в руския футбол, оттам дойде необоснования оптимизъм на привържениците на този отбор. В следващите мачове нещата просто си дойдоха на мястото. Русия можеше да се класира, но както в целия си живот в момента, няма текущо налични качества да бъде решаващ фактор в света. Все пак имат огромни потенциали и в бъдеще, при едни други критерии, Русия наистина, надявам се, ще бъде световна сила в много неща.


drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот drvasko98 » 17 юни 2012 20:42

di4o написа:
drvasko98 написа:На колко си години и кое поредно първенство гледаш? Аз също до преди 10-15 години все си мислех, че еди какво си не може да стане, щото е много "логично" да стане нещо друго. Вече знам, че в спорта и в живота може да се случи абсолютно всичко без да има никакви конспирации. Заради това обичам да гледам футбол, защото не е достатъчно, даже безкрайно недостатъчно е да риташ топката по-добре от другите, трябват ти и много още различни качества

В спорта по принцип побеждава по-добрият. В този случай - не съм убеден,че Русия искаше да спечели. Не знам причината, а и малко ме интересуваа.
На 33 години съм, гледам футбол от 1986 година(световното в Мексико). Първото голямо първенство, което съм следил цялото е Евро 1988.
И да, всичко е възможно! Ето затова Люксембург става 3 пъти поред световен шампион и бие бразилците където ги срещне . :)


Люксембург може и да не стана Световен шампион, но Гърция и Дания станаха Европейски с водещи играчи великите звезди на футбола Харистеас и Джони Йенсен


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта