ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 17 юни 2012 10:53

Viktor4o_Rs написа:И като СИРИЗА спечели, спре да налага икономиите по меморандума и Гърция я изхвърлят от еврозоната, а вероятно и от ЕС, Русия ще рипне и ще плаща за 13-та и 14-та заплата за гърците, бонуси за да си мият ръцете на работа (да, има и такива, и аз се шокирах като научих :lol: :lol: ) и ще изсипва пари, за да могат маляките да танцуват сиртаки и да пият узо ? Много опростявате нещата. Всякакви конспирации увисват във въздуха, защото на мача Полша - Чехия защитник на чехите изби топката от голлинията в последните секунди на мача, а при хикс в този мач Русия се класираше.
Какво да очакваме от изхода на евентуалния мач Германия - Гърция ? Ако немците бият - Меркел е наредила на гърците да паднат. Ако гърците бият - немците са пуснали на комшиите, за да не излизат от еврозоната и да си платят дълговете. Въобще, сценарии много могат да се измислят, стига да имаш фантазия :lol: :lol: :lol:
Пак казвам, това че някои тук обичат Русия повече от България, не значи че руснаците са извънземна сила. Като изключим полуфинала им от ЕВРО 2008, те нямат никакви успехи след разпадането на СССР, често не се и класират на големи форуми. А вие си вярвайте в непобедимата Матушка :lol: :lol: :lol:

Пич,никой не е казал че са непобедими! Просто казвам че бяха най-силния отбор в тази група.Не ме изненадва загубата от Гърция ,всеки може да бие всеки-затова футбола е интересен-Гърция как стана шампион на Евро 2004?! Изненадва ме начина по който играха руснаците.Ами те хич не си дадоха зор.Трябваше да ври и кипи пред гръцката врата накрая,а те си подаваха топката-все едно че водят с 3:0.Пак казвам-Русия не са непобедими-имат 2 пъти издънки на баражи за големи първенства срещу отбори от ранга на Словения и Словакия.но знам как играха на тези баражи,и видях как играха снощи........впрочем-те снощи нищо не играха,само отбиваха номера.А каква е причината-не се наемам да кажа-дали политика,дали тото,дали някакви икономически интереси,дали напук на някой-само те си знаят.Но това снощи не беше играта на Русия.Видях че размазаха Чехия,а през второто полувреме на мача с Полша дръпнаха ръчната и накрая все едно нямаха сили.Полша ги надигра накрая......А пък снощи Чехия смачка Полша???!!! Е,какво се получава-че Русия мачка лидера в групата-Чехия,а се дъни срещу слабаците
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот Udoji90 » 17 юни 2012 11:04

Искаше ми се руснаците да придружат Чехия в следващата фаза, но с такова надменно отношение нямаше как да стане.
Разбиха Чехия в първия мач и си помислиха, че ще им бъде много лесно. (Едва ли щеше да е така, ако бяха победили само с 1-2 гола разлика.) Срещу Полша започна да се прокрадва накякво подценяване и както можеха руснаците да бият, така и можеха да паднат. Все пак равенството беше благоприятно за тях, защото ги остави на първо място, а и се смяташе, че Полша са най-сериозният противник. В последния кръг сякаш очакваха "елините" да се бият сами и това беше върхът на високомерието, за което бяха наказани.
Наистина съм разочарован от отношението на руснаците, а руските фенове вероятно са и доста възмутени от случилото се.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21148
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот metodito » 17 юни 2012 11:15

Ако познавахте като нация руснаците нямаше да разправяте за някакви конспирации. Ако се бяха класирали вече и зависеше от това да бият гърците, за да се класират напред поляците, то тогава руснаците съм убеден, че щяха да паднат от гърците.
Както и да е, де.
Аз, ако бях на мястото на вас не бих гледал първенството. Нали мислите, че е нагласено? Или не съвсем? ;)

Замислете се, че ако имаше поне грам акъл в разсъжденията ви съдиите нямаше на два пъти толкова свински да порежат гърците, а напротив - щяха да им помогнат. ;)
За да се вярва на конспирациите - трябва малко от малко да има достоверност в тях.

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот sl321 » 17 юни 2012 12:57

Аз се чудя защо някои хора гледат футбол и в частност това европейско.!!?? :roll:
Трябва да си ебати и болния мозък да си мислиш че Русия вчера не са играли за да може днес гърците да излязат да гласуват за националистическата партия.Лелелелеле цъ цъ цъ цъ.....
Пичове,като толкова ги разбирате ,станете милионери,заложете на високи коефициенти и печелете пари а не да се седите тука и да серете по цял ден с вашите болни и дебилни разсъждения.

Тия които пишат че нещо било нагласено в случая ,най-накрая пишат : НЕ всичко е футбол.
Според това което мислят според мен въобще думата футбол не трябва да се споменава и вместо да пишат "не всичко е футбол" ,трябва да пишат : Всичко е разработка на военните!!! В Русия съм,в Русия съм..... :lol: :lol: :lol:
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21148
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот metodito » 17 юни 2012 14:09

А и още нещо - цяла седмица вече се знае, че "Нова демокрация" ще е първа сила - какви националисти ви гонят. Крайната левица ще е втора, не крайната десница.

drizhelev1
Мнения: 271
Регистриран на: 25 ное 2010 19:37
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот drizhelev1 » 17 юни 2012 14:17

metodito написа:А и още нещо - цяла седмица вече се знае, че "Нова демокрация" ще е първа сила - какви националисти ви гонят. Крайната левица ще е втора, не крайната десница.


Напротив, разликата между "Нова Демокрация" и Крайната левица е по- малко от 2%, което си е в рамките на статистическата грешка.
BORN TO RUN

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот ivo77 » 17 юни 2012 14:24

Cр*не в празните болни болшевишки чутури. 8-)

dromihait
Мнения: 797
Регистриран на: 10 сеп 2008 09:07
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот dromihait » 17 юни 2012 14:45

:lol: :lol: :lol:
Искрено забавление ми доставиха категоричните съждения преди мача и теориите за световна конспирация след него.
И да знаете - американците са виновни! Ведно с целия прогнил и разлагащ се Запад!

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 17 юни 2012 15:41

dromihait написа::lol: :lol: :lol:
Искрено забавление ми доставиха категоричните съждения преди мача и теориите за световна конспирация след него.
И да знаете - американците са виновни! Ведно с целия прогнил и разлагащ се Запад!

Както и империализма, световното банкерство, ционизмът, илюминатите, масоните, розенкройцерите, билдербергите и т.н. :mrgreen: Матушката не може да загуби в честен мач, всичко е плод на заговор и конспирация, абе най-добре танковете да дойдат :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот drvasko98 » 17 юни 2012 15:44

master-krasi написа:Всички Вие ,които пишете във форума,в по-голямата си част педполагам залагате и във Еврофутбол.Някой от вас да е заложил едновременно за Гърция и Чехия?
И по света е така.Това са колосални пари,за които вероятно си струва Поляци и Руснаци да отсвирят Европейското.Гледах мача на Русия и по някое време констати-
рах/за себе си/,че Руснаците не искат да вкарат гол на безличния отбор на Гърция............



Ми като е толкова просто сложи днеска 1000 лева за Холандия и Дания и си готов с половината си годишна заплата (примерно). сЛОЖИ И НА уКРАЙНА И Швеция вдругиден, заложи, че България ще стане Световен шампион и толкова. Ако е толкова просто всеки ще го прави наопаки. Аз лично не съм изненадан от победата на Гърция и бих ги заложил. Виж за Чехия наистина съм изненадан, но със сигурност има хора, които не са и то не малко


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта