ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
RobiVanPersie
Мнения: 638
Регистриран на: 02 сеп 2010 21:30
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия

Мнениеот RobiVanPersie » 17 юни 2012 00:49

Щом правилото е с директни мачове това значи ли ,че холандия няма шанс вече?


Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия

Мнениеот Viktor4o_Rs » 17 юни 2012 00:55

RobiVanPersie написа:Щом правилото е с директни мачове това значи ли ,че холандия няма шанс вече?

Не значи ;) Загуба на Дания и победа с два гола разлика над Португалия - това трябва на Холандия, защото ще станат 3 отбора с по 3 точки (Холандия, Португалия и Дания) и в крайна сметка лалетата ще са печеливши.
Последна промяна от Viktor4o_Rs на 17 юни 2012 00:55, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия

Мнениеот paro24 » 17 юни 2012 00:55

RobiVanPersie написа:Щом правилото е с директни мачове това значи ли ,че холандия няма шанс вече?



Имат шанс ако бият Потугалия 2:0 и Дания падне.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот CTAHKO » 17 юни 2012 00:56

Поздравления за гърците :!: Гледам тук някакви духовно извисени индивиди,начело с любвеобвилния македонец и още един,дето и той не може да си прочете ника,търсят и си изсмукват от пръстите какви ли не конспирации :lol: Все едно няма нищо по-нормално от това,Германия да загуби от Гърция :roll: В протвен случай,гърците са легнали на Германия(причини за какво и защо,винаги ще се намерят) :lol: И на мен ми се искаше руснаците да продължат,но това е положението ;) Отдайте заслуженото и на отбора на Гърция :!: Все пак,с риск някои съфорумци да се изненадат,в този мач уастваха два отбора ;) И не забравяйте,че с подобен стил на игра,Гърция стана европейски шампион(не вярвам,че сега ще се повтори отново).Италия колко пъти е триумфирала на големи форуми :roll: Да не говорим,че Интер и Челси станаха европейски клубни шампиони именно с дефанзивен стил на игра :!: А вие си пишете за конспирации колкото ви душа иска :lol:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
RobiVanPersie
Мнения: 638
Регистриран на: 02 сеп 2010 21:30
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия

Мнениеот RobiVanPersie » 17 юни 2012 01:03

paro24 написа:
RobiVanPersie написа:Щом правилото е с директни мачове това значи ли ,че холандия няма шанс вече?



Имат шанс ако бият Потугалия 2:0 и Дания падне.

Да но нали имат загуба от Дания?

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 17 юни 2012 01:04

Аз също не мога да разбера хората, които вечно подценяват някои отбори, които може да не са атрактивни, но са печеливши. И точно такъв тим е Гърция. Смешни били, антифутбол, не знам си какво ... Аз пък нямам нищо против и България да стане еврошампион с такъв футбол, само че никога няма да стане.
Изображение

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия - 1:0 FT

Мнениеот защо » 17 юни 2012 01:06

Ми аз ги познах на тото и двата мача. Русия не играе нищо, направиха един случаен резултат в първия мач и некои хора, които, както казваше Линекер, гледат мачовете по телетекста, решиха, че били голем отбор. А чехите могат и шампиони да станат.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18006
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група А: Гърция - Русия

Мнениеот kingofpop » 17 юни 2012 01:11

RobiVanPersie написа:
paro24 написа:
RobiVanPersie написа:Щом правилото е с директни мачове това значи ли ,че холандия няма шанс вече?



Имат шанс ако бият Потугалия 2:0 и Дания падне.

Да но нали имат загуба от Дания?


правилото за директния двубой е при 2 отбора с равни точки, а ако и трите отбора съберат по 3 точки се гледат показателите в мачовете между тях(тези с германия са без значение), холандия при победа с 2 гола ще има най-добра голова разлика и ще продължи ;)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:



Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта