ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот Robbery » 13 юни 2012 00:51

fen na batmanlevski написа:Фашистите няма да минат групата си. Много се смея щото имат повече турци и маври отколкото фашисти :lol:

За какъв фашизъм става въпрос бе приятелю. Това беше преди 60-70 години. Сегашното поколение няма нищо общо с това. А движението в Германия е националсоциализъм. Фашистите са били в Италия. Освен това Германия е държавата, която инвестира може би най-много средства за интеграцията на чужденците и резултата (поне от футболна гледна точка) е на лице.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот russia » 13 юни 2012 00:53

fen na batmanlevski написа:Жалко е да си подлога на фашистите, но тези които ги подкрепят са малки пикльовци. Дядо ми втората световна като е бил на фронта разправяше, как едвам са удържали мръсните фашисти, преди да дойдат руснаците да им помогнат. Доста българи умряха убити от фашисти! За какво сега някакви пикльовци да подкрепят тия фашисти и по тоя начин да се гаврят с паметта им. Срам и позор !

;) [offtopic]Добре, че фашистите не са знаели кой е батманлевски - щяха да се изпокрият и ...край на войната! :lol: :lol: :lol:[/offtopic]
Изображение Изображение Изображение
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18055
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот kingofpop » 13 юни 2012 01:53

Не знам кой ви е излъгал, но се гледа головата разлика, поне на всички форуми, които съм гледал, така е било и не вярвам да са го променили...в такъв случай, Гърция за да се класира трябва да бие Русия или с 3 гола поне, или ако и бие с по-малко да се надява на хикс в другия двубой, и така ще се класира, тъй като головата разлика на Чехия е лоша....а Полша трябва да бият, и мисля, че ще успеят...
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Аршавин
Мнения: 4
Регистриран на: 13 юни 2012 08:29
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот Аршавин » 13 юни 2012 08:34

Стана страхотен мач, може би най-хубавия до този момент от Евро 2012. Поляците имаха късмет, но като цяло играха доста силно в сравнение с първия им двубой с гърците. Иначе Русия си изпусна шансовете, но тях и хикса ги устройва. Готиното е, че в една на пръв поглед ( преди началото на турнира) забита и безинтересна група, се превърна в център на събитията и непредсказуемостта, като още нищо не е ясно там. Поне според мен Русия бие елините в последния двубой, а Полша надделява над Чехия след яко бутане от чернодрешковците :) Предпочитам поляците да излязат и да отидат на 1/4 финал, отколкото чехите, определено. Дзагаев обаче е страшен играч, а е млад. До 1-2 години ще е футболист от световна класа.

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот Синьо сърце » 13 юни 2012 09:34

Viktor4o_Rs написа:
russia написа:
Viktor4o_Rs написа:Едно си баба знае, едно си баба бае :lol: :lol: :lol: Зенит и Байерн е едно, Германия - Русия съвсем друго. А за Кедира и Гомес - майките им са германки, за твое сведение, семейството на Йозил е от няколко поколения в Германия, всички са родени там . За Клозе и Подолски си потърси в Интернет. Но ти си повтаряй клишетата, няма лошо :mrgreen: Дзагоев случайно да не би да е чистокръвен руснак, а ?

Чук, чук...Да влезе Хитлер! Викаш Хасан като се е родил в Америка и става Харисън? Да бе, да!?! :lol:

Или си прекалено глупав, или се правиш много успешно на такъв. Както и да е, да не оспамваме темата ;)

Темата я оспамваш ти.На руснаците можеш да викаш 100 пъти блядове, но те нямат в отбора си турци, негри и всякаква измет. Ясно ли ти е, мухльо?
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

THE G.A.M.E
Мнения: 49961
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 юни 2012 10:10

Русия с това реми вече се класираха ... Явно обаче, само Ибришима не го разбра това ... :lol:
Тоя не спря да ни обеснява към края на мача ( а и след неговият край ) ... Как всички в тази група са щели да играят на кръв в последните мачове.
Аз даже предполагам, че руснаците ще следят изскъсо събитията в другият двубой, и като нищо ще пуснат на гърците.

Иначе снощи имаше интрига.
Обаче се видя, че при тактически грамотен съперник, Русия олеква сериозно ...
Полша като цяло бяха малко по-добрият и опасен отбор.
Но резултатът си е логичен ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот СВОБОДЕН » 13 юни 2012 10:18

Много хубав мач. Резултата е реален, но и да имаше победител, нямаше да е незаслужено. Полша и Русия ще победят Чехия и Гърция. Мисля, че са по-класните отбори. Русия може да се класира и с равен, но едва ли ще пусне на Гърция. Те за малко да изхвърлят Гърците когато последните взеха титлата, а какво остава сега. Още повече, че една по-голяма победа на Гърция може да изхвърли Русия. А и от това което гърците демонстрират до момента особено снощи, не мисля, че имат аргументи за по-нататъшно участие. Иначе продължилите от тази група няма да стигнат далече. Има доста по-силни отбори които ще ги препънат.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот СВОБОДЕН » 13 юни 2012 10:34

fen na batmanlevski написа:Жалко е да си подлога на фашистите, но тези които ги подкрепят са малки пикльовци. Дядо ми втората световна като е бил на фронта разправяше, как едвам са удържали мръсните фашисти, преди да дойдат руснаците да им помогнат. Доста българи умряха убити от фашисти! За какво сега някакви пикльовци да подкрепят тия фашисти и по тоя начин да се гаврят с паметта им. Срам и позор !
Прочети малко история. Аз нямам спомен в книгите да пише за война с Италия, а фашисти са се наричали управниците на тази страна по време на диктатурата на Мусолини. Що се отнася за войната с Германия, то добре е да си зададеш въпроса кой е отговорен за това да водим тази война и имаше ли тя някаква полза за България?
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 13 юни 2012 10:49

Синьо сърце написа:Темата я оспамваш ти.На руснаците можеш да викаш 100 пъти блядове, но те нямат в отбора си турци, негри и всякаква измет. Ясно ли ти е, мухльо?

Извинявай, че съм те засегнал толкова, ти нали си повече руснак, отколкото българин, ще внимавам вече :lol: :lol: :lol:
Изображение

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16767
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 13 юни 2012 10:50

Хиксът е справедлив, но Ибришимов направо ме разби с тъпите си коментари как Полша трябвало да бъдат по-доволни от резултата. С този равен домакините са чак трети и трябва да бият Чехия, докато при победа щяха да са първи и щеше да им стигне равен в последния мач. Руснаците пък запазват челно място и в последния кръг играят с трагичния в защита отбор на Гърция, така че определено "братушките" трябва да са ПО-доволни.
Един от аргументите на Ибришимов беше, че този равен "оставя Полша в играта". ОК, обаче дори при загуба пак щяха да си бъдат в играта - щяха да имат 1 точка и пак щяха да търсят победа над Чехия, тоест положението нямаше да е много различно от това, което е сега.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта