Проклятието на световния вицешампион

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

mtaraduda
Мнения: 1497
Регистриран на: 30 юли 2009 20:16
Контакти:

Re: Проклятието на световния вицешампион

Мнениеот mtaraduda » 12 юни 2012 08:41

bubka написа:
Man Utd 9 написа:Най-голямото проклятие на Холандия си има име - Ариен Робен :lol:

+1 Право в десятката :!:

В мача с Дания най - голямото им проклятие беше ван Перси.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16766
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Проклятието на световния вицешампион

Мнениеот Udoji90 » 12 юни 2012 10:05

Колкото и да ми е неприятно, струва ми се, че проклятието ще се прояви и тук. Мисля, че "лалетата" ще паднат и във втория мач. Ако преди това Дания не загубят от Португалия, холандците си отиват. Дано все пак да поднесат някоя приятна изненада срещу Германия, с която да се върнат в играта.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Проклятието на световния вицешампион

Мнениеот L_Messi » 12 юни 2012 10:23

Някои коментатори и анализатори използват един култов термин - "вицесветовният шампион" :)

Потребителски аватар
botevforever
Мнения: 974
Регистриран на: 29 юли 2010 19:11
Контакти:

Re: Проклятието на световния вицешампион

Мнениеот botevforever » 12 юни 2012 10:43

L_Messi написа:Някои коментатори и анализатори използват един култов термин - "вицесветовният шампион" :)


Ако ми се отдаде да коментирам мач от такъв калибър бих въвел и друг термин-"вицесветовният ексшампион".

По темата-винаги съм симпатизирал на лалетата и евентуалното им отпадане ще ме натъжи много.Дори и само заради това,че ще се лиша от удоволствието да гледам играта на Уесли Снайдер.
Лично аз съм убеден,че ще победят Германия.
НИЙ ПАК ЩЕ БЪДЕМ НА ВЪРХА-ТОВА Е НАШАТА СЪДБА!
Фен на Локо:
"ПРОУМЕЙТЕ ИСТИНАТА И СЕ ПРИМИРЕТЕ ,БОТЕВ Е ПО-ПОПУЛЯРНИЯ ОТБОР И ПО УСПЕШЕН В ИСТОРИЧЕСКИ ПЛАН ,ЛОКОМОТИВ Е ВТОРИЯ ОТБОР В ПЛОВДИВ.
http://sport.plovdiv24.bg/368514.html (стр.6)

Потребителски аватар
Beck's
Мнения: 1833
Регистриран на: 02 ное 2008 01:26
Контакти:

Re: Проклятието на световния вицешампион

Мнениеот Beck's » 12 юни 2012 11:11

От тази група излизат Дания и Германия! Динамита се взриви срещу Холандия, остана да заложи бомбата и срещу Роналдо и сие !

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16766
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Проклятието на световния вицешампион

Мнениеот Udoji90 » 12 юни 2012 11:14

Beck's написа:От тази група излизат Дания и Германия! Динамита се взриви срещу Холандия, остана да заложи бомбата и срещу Роналдо и сие !

Много вероятно е да стане точно така. Просто усещам как Дания и Германия ще си направят приятелски хикс в последния кръг, ако останат на първите 2 места след утрешните мачове.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Beck's
Мнения: 1833
Регистриран на: 02 ное 2008 01:26
Контакти:

Re: Проклятието на световния вицешампион

Мнениеот Beck's » 12 юни 2012 11:40

Udoji90 написа:
Beck's написа:От тази група излизат Дания и Германия! Динамита се взриви срещу Холандия, остана да заложи бомбата и срещу Роналдо и сие !

Много вероятно е да стане точно така. Просто усещам как Дания и Германия ще си направят приятелски хикс в последния кръг, ако останат на първите 2 места след утрешните мачове.

Много приятели ме "храниха" заради твърдоглавието ми , че Дания спъна Холандия и заради това, че можела да ни лиши от мачове с участието на звезди като Снайдер,Перси ,Роналдо и тн .
Харесвам играта на дачаните и хъса с който играят.

Потребителски аватар
Себастиан Фетел
Мнения: 2084
Регистриран на: 11 юни 2012 19:31
Skype: Байерн Мюнхен
Местоположение: Алианц Арена
Контакти:

Re: Проклятието на световния вицешампион

Мнениеот Себастиан Фетел » 12 юни 2012 19:31

Beck's написа:
Udoji90 написа:
Beck's написа:От тази група излизат Дания и Германия! Динамита се взриви срещу Холандия, остана да заложи бомбата и срещу Роналдо и сие !

Много вероятно е да стане точно така. Просто усещам как Дания и Германия ще си направят приятелски хикс в последния кръг, ако останат на първите 2 места след утрешните мачове.

Много приятели ме "храниха" заради твърдоглавието ми , че Дания спъна Холандия и заради това, че можела да ни лиши от мачове с участието на звезди като Снайдер,Перси ,Роналдо и тн .
Харесвам играта на дачаните и хъса с който играят.

Трябва да се класират тези които заслужават . Имента и титлите нямат значение ...
[wrapimg=center]https://c1.staticflickr.com/8/7511/16011066645_a2a38581e2_b.jpg[/wrapimg]

BR 98.75
Мнения: 43
Регистриран на: 05 апр 2012 20:52
Контакти:

Re: Проклятието на световния вицешампион

Мнениеот BR 98.75 » 12 юни 2012 22:02

Много е възможно тенденцията да се запази!


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта