ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38920
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот tevez » 12 юни 2012 10:54

Очаквах подобен скучен мач и равенство,така че добре,че не останах да го гледам.
Някой от тези два отбора мисля,че няма да се класира за сметка на Украйна.
Ще почакаме и ще видим.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16766
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 12 юни 2012 10:56

tevez написа:Очаквах подобен скучен мач и равенство,така че добре,че не останах да го гледам.
Някой от тези два отбора мисля,че няма да се класира за сметка на Украйна.
Ще почакаме и ще видим.

+1 Още преди началото на мачовете прогнозирах, че Франция и Украйна ще прескочат тази група, и продължавам да си държа на мнението.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот L_Messi » 12 юни 2012 11:02

Udoji90 написа:
L_Messi написа:Още ми става смешно като се сетя за коментара на Ив. Ангелов при една опасна атака на французите:
"Рибери влиза в наказателното поле... Стивън Джерард изчиства! Кой, ако не друг...?!"

+1
А през първото полувреме спомена как Насри е станал шампион със "Сити" и каза, че "гражданите" са преживели "драматични последни минути в Премиършип, които биха спрели сърцата на по-слабите с такива". :lol: Отделно, че "Абу Диаби" изпусна Лескът за гола на Англия, а в 11-тата минута Насри все още беше "играчът на "Арсенал". :lol:

:lol: Най-тъпото беше, че при гола на Англия, както и при всяка по-остра тяхна атака вкарваше много повече емоция, отколкото при същите положения на французите. Само като минеха центъра на скорост англичаните и Ивайло изригваше. Даже след гола на Лескът, когато петлите биха центъра, помоли Велизар да покоментира малко, за да може да се поуспокои и да си почине.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16766
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 12 юни 2012 11:11

L_Messi написа: :lol: Най-тъпото беше, че при гола на Англия, както и при всяка по-остра тяхна атака вкарваше много повече емоция, отколкото при същите положения на французите. Само като минеха центъра на скорост англичаните и Ивайло изригваше. Даже след гола на Лескът, когато петлите биха центъра, помоли Велизар да покоментира малко, за да може да се поуспокои и да си почине.

И мен много ме подразни, като почна да се дере за гола на Англия. При гола на Франция пък реагира толкова спокойно, че дори си помислих, че не е видял, че топката е във вратата. Много е дразнещо, когато коментаторът показва пристрастията си - същото беше и на Испания - Италия, когато си личеше, че Петела и Андрей Демирев са за Италия (или против Испания).
А иначе най-добре вчера Велизар да беше коментирал целия мач. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

dimitar.kalinov
Мнения: 1
Регистриран на: 12 юни 2012 11:26
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот dimitar.kalinov » 12 юни 2012 11:34

да съгласен съм. бях за Англия, но тоя коментатор като се провикнеше и чак се стрясках :D иначе доста скучен мач, ако не беше компанията да съм заспал :D

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 12 юни 2012 12:18

Признавам, че подцених Англия или по-скоро надцених тъпите франсета много. Като цяло мачът не ми хареса особено. Дано Украйна изхвърли някой измежду Франция и Англия.
Изображение

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот sl321 » 12 юни 2012 12:25

Udoji90 написа:
L_Messi написа: :lol: Най-тъпото беше, че при гола на Англия, както и при всяка по-остра тяхна атака вкарваше много повече емоция, отколкото при същите положения на французите. Само като минеха центъра на скорост англичаните и Ивайло изригваше. Даже след гола на Лескът, когато петлите биха центъра, помоли Велизар да покоментира малко, за да може да се поуспокои и да си почине.

И мен много ме подразни, като почна да се дере за гола на Англия. При гола на Франция пък реагира толкова спокойно, че дори си помислих, че не е видял, че топката е във вратата. Много е дразнещо, когато коментаторът показва пристрастията си - същото беше и на Испания - Италия, когато си личеше, че Петела и Андрей Демирев са за Италия (или против Испания).
А иначе най-добре вчера Велизар да беше коментирал целия мач. ;)


Демирев според мен не е против Испания,но просто беше критичен
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот dreben23 » 12 юни 2012 12:44

Според мен Украйна няма да може да вземе повече точка от никого. Шведите са малко по-опасни и ще ударят Франция! Англия твърдо ще е на 1/4 финал, не виждам кой ще им се опре в тая група - две победи в следващите два мача.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Jordan Henderson
Мнения: 247
Регистриран на: 03 мар 2012 16:58
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот Jordan Henderson » 12 юни 2012 12:57

Не забравяйте истинските футболисти който играят в Англия в момента и на какво са способни. Визирам Джерард,Джон Тери, Скот Паркър,Джо Харт, Ашли Коул дори.
Какво му е на Глен Джонсън? Вижте че заради играта на Англия Джонсън няма шанс да се включва в атаките. Иначе в Ливърпул си стой на крилото и ги прави луди.
Най-ме издразни куцата игра на Уелбек и Чембърлейн. Тия бяха супер бездарни,а играха до 80 мин. По добре да беха пуснали Даунинг. Той поне си стой на крилото и уж се води че може да центрира вместо "детето чудо"
За дедо Рой няма да коментирам. При него Англия пропада дори повече.

Потребителски аватар
Jordan Henderson
Мнения: 247
Регистриран на: 03 мар 2012 16:58
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот Jordan Henderson » 12 юни 2012 12:59

Стига сте ги коментирали тия. От БНТ няма истински коментатор. То там май няма човек който да разбира от футбол...

При Нова Спорт и Диема са качествените коментатори и 2-3ма от ТВ7


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта