ЕВРО 2012 Група ''C'' : Испания - Италия - 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'' : Испания - Италия - 1:1 FT

Мнениеот Laetitia » 10 юни 2012 23:54

Нито на италианците, нито на испанците ще им е лесно срещу хърватите.
Не знам дали помните, но преди 4 години хърватите бяха една от най-приятните изненади на тогавашното европейско, тогава пак ги водеше колоритният Славен Билич, а в квалификациите биха два пъти Англия.
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1410
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'' : Испания - Италия - 1:1 FT

Мнениеот olimpi » 10 юни 2012 23:58

Жабарите изнесоха много добър мач, явно им става традиция когато отборът им е разкъсван от скандали да играят най-силно (1982 скандалите с уговорени мачове и с Роси - СП, Роси голмайстор), 2006г калчополи пак СП.

Сега пак скандали и не загубиха стратегически важния мач с Испания и като нищо може да играят полуфинал а там знаят как се печели.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

familyjewels
Мнения: 192
Регистриран на: 13 юни 2009 14:51
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'' : Испания - Италия - 1:1 FT

Мнениеот familyjewels » 11 юни 2012 00:02

Laetitia написа:Нито на италианците, нито на испанците ще им е лесно срещу хърватите.
Не знам дали помните, но преди 4 години хърватите бяха една от най-приятните изненади на тогавашното европейско, тогава пак ги водеше колоритният Славен Билич, а в квалификациите биха два пъти Англия.

Точно пък англичаните не са мерило за класа. Въздух по налягане... Италия и Испания са доста по-сериозен опонент от британците.
В крайна сметка тази група ще е без изненади.

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'' : Испания - Италия - 1:1 FT

Мнениеот Laetitia » 11 юни 2012 00:07

Хах, да, те англичаните дори не се класираха тогава. Но това не омаловажава постигнатото от момчетата на Билич. ;)
И тогава играеха много добър футбол, турците ги бяха отстранили с дузпи, на четвъртфинал май.
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'' : Испания - Италия - 1:1 FT

Мнениеот sl321 » 11 юни 2012 00:07

Мен пък ме кефи как сума хора зорлем изкарват нещо което няма връзка с действителността-а именно да изкарват някой аутсайдер и да казват "вие продължавайте да подценявате Италия,пък ще видите" хаха ...... Кой подценява Италия не знам. :roll:
Умишлено се създава усещане че някой подценява някой ,защото винаги е по-лесно да излизаш от гледната точка на аутсайдер.А с такива коментари които чух в последните дни,Италия си е супер фаворит.След като толкова много хора смятат че неоснователно някой ги подценява,значи това означава за мен.Италия е фаворит за спечелване на купата.В този смисъл днес Испания игра добре срещу фаворита за европейската титла.

Просто не мога да повярвам как нагласите преди дадено събитие могат да изкривяват фактите.
В крайна сметка фактите показват че Испания имат повече удари във и към вратата ,имат повече корнери,повече време са владеели топката,имат по малко направени фаулове.И всички се превъзнасят по силното представяне на Италия ( какво по нормално от това Италия да се представя силно на голям футболен форум) само заради изкуствено създадените грешни впечатления.
Последна промяна от sl321 на 11 юни 2012 00:16, променено общо 3 пъти.
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'' : Испания - Италия - 1:1 FT

Мнениеот Синьо сърце » 11 юни 2012 00:07

Ейре са туристи, а Хърватия трудно ще свърши с повече от сегашния си актив. Победата им днес няма повече футболна стойност от победата на Русия срещу чешките туристи, но пък има стратегическа такава. Аз съм изключително критично настроен спрямо двата си любими отбора-Русия и Италия, и въпреки добрата им игра и резултати в първите мачове съм резервиран, защото видях доста грешки. Хубавото е, че имат треньори, дето разбират играта и ще поправят, каквото може. Русия беше с лека задача, докато Италия тръгна с тежък мач и след тежки проблеми. но и двата тима играят интересен футбол, макар и коренно различен. Колкото до резултата в контролата (3-0)-слабостите на Италия от там лъснаха и днес. Но пък се видяха и други неща, щото ако там бяха играли с тази преса и гонене, надали руснаците щяха да си разиграват коня. Но въпреки забележките съм доволен от началото-ако някой си е мислел да отписва Русия, за Италия да не говорим-много се е объркал! Адзурите както винаги са потенциален шампион, колкото до Сборная-май и там не са наясно за какво са тръгнали и какво искат, но надали някой ще ги иска за съперник в елиминациите!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'' : Испания - Италия - 1:1 FT

Мнениеот durex » 11 юни 2012 00:10

Madridist написа:Дюрекс, хърватите са си много сериозен отбор по никакъв начин не ги подценявам, но едно е да играеш срещу Ейре, съвсем друго срещу Италия и Испания. 8-)

Така е мадридист,но едно подценяване и...край

Потребителски аватар
Пловдивчанинът
Мнения: 2575
Регистриран на: 14 май 2011 02:45
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'' : Испания - Италия - 1:1 FT

Мнениеот Пловдивчанинът » 11 юни 2012 00:23

Реално погледнато резултатът трябваше да е над 2 гола доста пропуски имаше и от двете страни.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'' : Испания - Италия - 1:1 FT

Мнениеот защо » 11 юни 2012 01:11

Според мен Италия ще стигне най-напред от отборите, дето са играли до момента и имам впечатления. А хърватите винаги са ми харесвали, те са най-техничния европейски отбор и е приятно да ги гледаш, ама се съмнявам, че ще успеят да излъжат някой от фаворитите. Кофти жребий.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18101
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'' : Испания - Италия - 1:1 FT

Мнениеот kingofpop » 11 юни 2012 02:54

THE G.A.M.E написа:
baltimore написа:Ако Йоренте надбяга испанските бранители и вкара гол, мача ставаше още по-интересен :)

Да де, ама там е проблема ... Йоренте просто не е такъв тип нападател.
Той си има всичко, но просто няма скороста на Торес.
Друг е въпроса, че напоследък Торес е позагубил реализаторските си способности ...



Игра, не знам за каква скорост на Торес говориш....нима не забелязваш, че едвам се движи по терена, тромав е като слон....а Дел Боске как може да допусне толкова много грешки не знам...да излезеш без нападател си беше глупост, после извади Силва, който играеше страхотно и пусна Навас, да беше дал шанс на Мата, все пак човека е носител на ШЛ има самочувствие...и накрая предпочете яловия Торес пред Йоренте, който е и в по-добра форма и е 100 пъти по-агресивен....от 1 страна добре се получи, вече е ясно, че Йоренте ще играе в другите мачове :!:
Италия ще играе финал, почти съм сигурен, но дали с немците, французите или днешния им съперник тепърва ще видим.....все пак Скуадрата играе финал на всеки 6 години....94, 2000, 2006 ред им е :!:
[offtopic]Бонучи е уникален футболист, скоро ще стане голям защитник, не бях гледал много мачове на Юве, но страшно ме впечатли[/offtopic]
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост