ЕВРО 2012 Група ''Б'': Германия-Португалия - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
White Fang
Мнения: 607
Регистриран на: 05 май 2012 23:32
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''Б'': Германия-Португалия - 1:0 FT

Мнениеот White Fang » 10 юни 2012 01:02

Ако германците наистина искат да спечелят титлата,трябва да променят стила си на игра.По начина,по който играха днес,не се знае дали ще минат 1/4 финалите,да не говорим за 1/2 финалите.
ВЪН МУТРИТЕ ОТ БЪЛГАРСКИЯТ ФУТБОЛ! НА БЕСИЛОТО БАТКОФ,ТОНЬО,ПЕРУКОВ,СЪБЕФ И ДРАЖЕВ!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''Б'': Германия-Португалия - 1:0 FT

Мнениеот doktora25 » 10 юни 2012 01:07

Честито на всички фенове на немската машина! Фантастични два резултата в групата. Ако не загубим от Холандия сме 99% на четвъртфинал. Страхотни Нойер и Хумелс! Особено Хумелс, според мен той трябва да е титуляр във всички мачове. Много започнах да го уважавам след като той неутрализира на няколко пъти през сезона атомното нападение на Байерн.
Споделям и мнението за Робен на някои от вас. Безкрайно много го уважавах преди, но след този сезон много се разочаровах от него и му пожелавам калъфки. Не знам, определено има качества, но може би носи каръка със себе си и искам да се маха от Байерн.
Според мен голяма част от мачовете в групата до края ще завършат Х (защо не и всички). Стискам палци на Дания да заеме второто място, но не съм толкова оптимистично настроен за мачовете ни с тях на квалификациите, както някои тук :)
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Пловдивчанинът
Мнения: 2575
Регистриран на: 14 май 2011 02:45
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''Б'': Германия-Португалия - 1:0 FT

Мнениеот Пловдивчанинът » 10 юни 2012 01:19

White Fang написа:Ако германците наистина искат да спечелят титлата,трябва да променят стила си на игра.По начина,по който играха днес,не се знае дали ще минат 1/4 финалите,да не говорим за 1/2 финалите.


Чакай да видим другите отбори как ще играят. Днеска видя какво се случи с Холандия.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''Б'': Германия-Португалия - 1:0 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 10 юни 2012 03:57

Германия не игра особено добре, съгласен съм. Важното обаче са 3-те точки от мача. Все пак Португалия е доста корав тим и групата е много силна, предпочитам германците да играят по-икономично в груповата фаза и да избухнат на елиминациите. Има какво да се желае и от Подолски, и от Швайни, и от Мюлер. Според мен спестиха чист червен картон на Пощига за нарушението срещу Нойер ;) Много поздрави на дракона и аguias, които за пореден път си останаха само с приказките и злобата :mrgreen:
И хикс с Холандия е достатъчен, за да да бъдат немците почти сигурни за четвъртфинала. Ако още в групите германците изхвърлят два силни отбора като Португалия и Холандия, ще е супер. Тепърва ще се проявяват играчи като Гьотце, Ройс, Шурле, Кроос и вечният Миро Клозе, последните двама днес играха съвсем малко. Браво на Марио Гомес, едно положение имаше днес и го вкара, така правят големите нападатели. Браво и на железния Нойер за спасеното положение в края на мача.
Изображение

Потребителски аватар
Thomas Müller
Мнения: 217
Регистриран на: 10 сеп 2011 18:10
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''Б'': Германия-Португалия - 1:0 FT

Мнениеот Thomas Müller » 10 юни 2012 04:25

Според мен Германия не игра така, както всички очакваха, но и Португалия спомогна за това. Гледам тука разбирачите пишат, че Португалия излезли плахо и не атакували и затова паднали. Аз бих казал, добре че не тръгнаха да атакуват, че видяхме Англия и Аржентина като атакуваха и какво им се случи! За мен много правилна тактика на португалците и ако при положението на Пепе бяха вкарали, мача ставаше мнооого труден за маншафта. От целия мач видях едно нещо, новия лидер и може би съвсем скоро капитан на немците ще бъде МАНУЕЛ НОЙЕР!! Колкото и странно да е, че е вратар, според мен това е бъдещия лидер на Германия, а и на Байерн! А Португалия според мен ще отпаднат без да вземат точка дори, просто нямат свой стил и разчитат на Кристиано само , но това е мое мнение, ще видим как ще се развият нещата! Успех на немската машина!!!

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''Б'': Германия-Португалия - 1:0 FT

Мнениеот Sardukar » 10 юни 2012 07:44

не сте ли гледали Португалия как се класира за европейското, че сте в такъв шок от играта :lol: Много слаб треньор имат :(


ПП За доброто на първенството е Германия и Испания да не играят 1в1
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''Б'': Германия-Португалия - 1:0 FT

Мнениеот JohnnieWalker » 10 юни 2012 08:32

Слаб мач за офанзивните играчи и на двата отбора...

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''Б'': Германия-Португалия - 1:0 FT

Мнениеот doktora25 » 10 юни 2012 08:33

Още един човек бих искал да отлича, който допринесе в много голяма степен за победата - Йоги Льов. Той имаше може би най-трудната задача преди мача, а именно да избере титулярите. Решенията Гомес да започне вместо Клозе и Хумелс вместо Мертезакер се оказаха възможно най-верните. Смените също много ми харесаха. Особено влизането на Тони Кроос в най-драматичния момент от мача - играч който може би не е по-полезен в организирането на атаката от Йозил, Гьотце и Ройс, но внася стабилност и организираност в средата на терена и допринася машината да върви гладко.
Ако Льов бе водил Байерн на финала на ШЛ, резултатът щеше да е много по-различен... 8-)
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38920
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''Б'': Германия-Португалия - 1:0 FT

Мнениеот tevez » 10 юни 2012 10:02

Гледах малко мача,защото Аржентина-Бразилия си заслужаваше повече,но като цяло слаб мач.Очаквах повече и от двата отбора.
Португалците натиснаха след гола на Германия,но нямаха и късмет.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''Б'': Германия-Португалия - 1:0 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 10 юни 2012 10:05

Следващата цел е ясна - ВЪН ХОЛАНДИЯ ОТ ЕВРО 2012 !!! Немците трябва да направят всичко възможно да ги изхвърлят още в групата 8-) А Льов наистина се оказа крайно прозорлив и търпелив, не извърши нито една смяна до гола, а имаше много играчи, които си плачеха да бъдат извадени. В крайна сметка затова той е треньор на един от най-силните отбори, а ние си драскаме по форумите :lol: :lol: :lol:
Изображение


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта