Има ли шансове Русия за трофея ?

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16765
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Анкета: За кого освен за Русия ще викате на Европейското?

Мнениеот Udoji90 » 09 юни 2012 15:42

RedMilano написа:само испания :)

+1
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Има ли шансове Русия за трофея ?

Мнениеот doktora25 » 09 юни 2012 17:27

Иска ми се да видя финал между Русия и Германия, а който загуби финала да спечели световното ;)
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

deladog
Мнения: 1005
Регистриран на: 26 май 2011 19:38

Re: Има ли шансове Русия за трофея ?

Мнениеот deladog » 09 юни 2012 21:11

doktora25 написа:Иска ми се да видя финал между Русия и Германия, а който загуби финала да спечели световното ;)

В контекста на горното мнение Германия трудничко би станала отново световен шампион, но все пак и го пожелавам :)

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Има ли шансове Русия за трофея ?

Мнениеот Синьо сърце » 09 юни 2012 21:25

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KairmsARpyo[/youtube]
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Има ли шансове Русия за трофея ?

Мнениеот Синьо сърце » 09 юни 2012 21:47

Шансове винаги има. Надали някой ще позволи това да се случи, а и руските играчи са малко непостоянни, вчера бяха перфектни, утре не се знае как ще е...- Но истината е, че са сглобили здрав отбор, със сериозен треньор и мощна подкрепа от трибуните. Страховита линейна скорост, просто не искам да съм на мястото на чехите снощи, тия като тръгнеха на контра беше наистина впечатляваща гледка
Но Чехия не е това, което беше, тепърва ще се сблъскат руснаците с отбори.
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
Man Utd 9
Мнения: 79
Регистриран на: 09 юни 2012 22:27
Контакти:

Re: Има ли шансове Русия за трофея ?

Мнениеот Man Utd 9 » 09 юни 2012 22:35

Руснаците ще стигнат най-много до 1/2 финал и там Германия и Испания ще наказват ! Холандците едва ли ще впечатлят като на СП в ЮАР.

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Има ли шансове Русия за трофея ?

Мнениеот grasiani » 10 юни 2012 00:29

Може и да имат шансове стига да задържат добрата си игра,което ще е много трудно при такъв тип турнир.
Последна промяна от grasiani на 10 юни 2012 01:09, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Има ли шансове Русия за трофея ?

Мнениеот защо » 10 юни 2012 01:04

sl321 написа: Ако трябва да си кажа впечатленията от Русия и от руснаците,в последните години внасях руска стока и работих с три различни фирми представени от трима различни човека........абсолютно некоректни хора,абсолютни лъжци.Нямат нищо общо с цивилизования начин на общуване.Споразумяваш се за едно,казват ти : Моооожнаа! И след това няма абсолютно нищо общо с това с което си се споразумял......Абсолютни диваци...
Преди време съм си мислил че нашия странен манталитет сме го взели от турците ( защото така са ни промивали мозъците,че те са много лошите хора) ,но в последните години се убедих че лошите черти на нашия манталитет го имат точно те,което ме кара да си мисля че сме повлияни от тях.


Аз, между другото, съм работил и с турци, и с руснаци, за руснаците съм с подобни впечатления (или поне бях в началото, сега не че са се променили, може би към мен им е по-различно отношението лично), ама турците са изключително почтени хора. Трудно е да се разбереш с тях, обаче кажат ли нещо, го правят, каквото и да им струва, даже да губят от това.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Има ли шансове Русия за трофея ?

Мнениеот защо » 10 юни 2012 01:08

А по темата, руснаците може да са една приятна изненада, ама не ги виждам с купа. А украинците няма да са нито едното, нито другото (щото и те бяха споменати от автора).
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Има ли шансове Русия за трофея ?

Мнениеот grasiani » 10 юни 2012 01:27

Почнаха се ударите под кръста.....УЕФА започна дисциплинарна процедура срещу Русия за поведението на руските запалянковци на мача Русия - Чехия /4:1/ от Евро 2012 в петък във Вроцлав /Полша/.

След преглед на видеозаписи е констатирано лошо поведение на руските запалянковци по трибуните, хвърляне на димки и издигане на плакати, които УЕФА ще разследва допълнително, за да прецени дали на плакатите няма расистки обиди към чешки футболисти, предаде БТА.

Дисциплинарният комитет на УЕФА ще се произнесе по случая в петък, 13 юни, съобщи УЕФА.Дано да разследва и германските фенове за хвърляни на предмети по играчи на Португалия,което много добре се видя,но малко ме съмнява за немците всичко е позволено както винаги,те са най културни,най миролюбиви ,изобщо не са ксенофоби.А ние българите нека да продължаваме да се прехласваме каква велика нация са германците


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта