ЕВРО 2012:Група ''B'':Португалия

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

e_cvetcov
Мнения: 202
Регистриран на: 18 ное 2011 17:29
Контакти:

Re: Ще настъпи ли най-накрая часът на Роналдо?!

Мнениеот e_cvetcov » 13 юни 2012 11:37

Според мен няма да се случи. Роналдо никога не е имал лидерски качества. ТОва е нещо с което се раждаш.....а той не се е родил такъв. Иначе в Реал Мадрид, колкото и много да се опитват да му ги присвоят, според мен няма да успеят. Факт е че като футболни качества има всичко. Другият основен проблем при него е ЕГОТО. Той никога няма да направи жертва в имаето на каузата. Другото което съм забелязъл е че като не му тръгне играта, пада в тотална дупка и започва само да ръкомаха и нражда както съдии, така и съотборници. Все пак това са си мои разсъждения и не държа да бъдат миродавни.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17353
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ще настъпи ли най-накрая часът на Роналдо?!

Мнениеот slash1912 » 13 юни 2012 11:40

e_cvetcov написа:Според мен няма да се случи. Роналдо никога не е имал лидерски качества. ТОва е нещо с което се раждаш.....а той не се е родил такъв. Иначе в Реал Мадрид, колкото и много да се опитват да му ги присвоят, според мен няма да успеят. Факт е че като футболни качества има всичко. Другият основен проблем при него е ЕГОТО. Той никога няма да направи жертва в имаето на каузата. Другото което съм забелязъл е че като не му тръгне играта, пада в тотална дупка и започва само да ръкомаха и нражда както съдии, така и съотборници. Все пак това са си мои разсъждения и не държа да бъдат миродавни.

Освен това в Реал кои са му съотборници?Като ги сравним с тези от Португалския отбор...
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Ще настъпи ли най-накрая часът на Роналдо?!

Мнениеот CTAHKO » 13 юни 2012 11:41

Не :!:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

e_cvetcov
Мнения: 202
Регистриран на: 18 ное 2011 17:29
Контакти:

Re: Ще настъпи ли най-накрая часът на Роналдо?!

Мнениеот e_cvetcov » 13 юни 2012 11:54

slash1912 написа:
e_cvetcov написа:Според мен няма да се случи. Роналдо никога не е имал лидерски качества. ТОва е нещо с което се раждаш.....а той не се е родил такъв. Иначе в Реал Мадрид, колкото и много да се опитват да му ги присвоят, според мен няма да успеят. Факт е че като футболни качества има всичко. Другият основен проблем при него е ЕГОТО. Той никога няма да направи жертва в имаето на каузата. Другото което съм забелязъл е че като не му тръгне играта, пада в тотална дупка и започва само да ръкомаха и нражда както съдии, така и съотборници. Все пак това са си мои разсъждения и не държа да бъдат миродавни.

Освен това в Реал кои са му съотборници?Като ги сравним с тези от Португалския отбор...


И това, но и не само. Примери бол..... Последния - Шева - скапан отбор, но с лидер, който като го видят останалите съотборници се заразяват от неговия дух....докато това при Роналдо го няма. При него личи малко надменно поведение, както на терена, така и извън него. Ето например последните новини след загубата.....Скарването с тенера, защото искал от него да поздрави публиката. Публиката пропътувала толкова много заслужава уважение, поздравления и т.н. той пак мисли само за себе си. Да, факт, че му е криво, но какво от това. Дори нашите измислени български футболистчета, винаги поздравяват публиката- и след победа и след загуба. Точно той като лидер на отбора трябва да иде първи при феновете....

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: ЕВРО 2012:Група ''B'':Португалия

Мнениеот sl321 » 13 юни 2012 12:48

Аз не съм му фен на Роналдо , но това което забелязвам е че когато вземат хората много да го нападат,той вкарва и прави невероятни неща.Относно егоизма му,мисля че в последните години много се промени в тази насока.
Като цяло аз съм от феновете на Реал които не боготворят Роналдо и много често го критикувам,но в последния сезон с играта си ми затвори устата.Няма какво да кажа а и не е честно,въпреки че има много неща които не харесвам в него.
Все пак аз съм за Португалия в този мач и в тази група ( заедно с Германия) ,и пожелавам на Роналдо тази вечер да затвори още зли усти по негов адрес.
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

e_cvetcov
Мнения: 202
Регистриран на: 18 ное 2011 17:29
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:Група ''B'':Португалия

Мнениеот e_cvetcov » 14 юни 2012 10:01

sl321 написа:Аз не съм му фен на Роналдо , но това което забелязвам е че когато вземат хората много да го нападат,той вкарва и прави невероятни неща.Относно егоизма му,мисля че в последните години много се промени в тази насока.
Като цяло аз съм от феновете на Реал които не боготворят Роналдо и много често го критикувам,но в последния сезон с играта си ми затвори устата.Няма какво да кажа а и не е честно,въпреки че има много неща които не харесвам в него.
Все пак аз съм за Португалия в този мач и в тази група ( заедно с Германия) ,и пожелавам на Роналдо тази вечер да затвори още зли усти по негов адрес.


Тук не става въпрос за играта му според мен. От тази гледна точка смятам, че няма човек, който да не признае, че от чисто спортно-технически качества е уникален футболист. Това е факт. Просто казвам че темперамента му е такъв, какъвто не му позволява да бъде истински лидер. А темперамента е нещо, което е вътре в нас. Него не можеш да го промениш.

Потребителски аватар
Man Utd 9
Мнения: 79
Регистриран на: 09 юни 2012 22:27
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:Група ''B'':Португалия

Мнениеот Man Utd 9 » 14 юни 2012 10:49

Разбира се, че Роналдо мисли само за себе си. Всичко е постигнал сам с много труд, вижте откъде е тръгнал и къде е сега.


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта