Холандия - европейски шампион !?!

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
yuliyan
Мнения: 178
Регистриран на: 03 авг 2011 19:40
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Холандия - европейски шампион !?!

Мнениеот yuliyan » 26 май 2012 17:09

fireblood написа:
kokic1986 написа:
amoros написа:Силите в момента са доста изравнени.Франция са винаги моят фаворит,Холандия винаги са били супер отбор,не зная първенство на което да са играли слабо.Германия и Испания също са фаворити.За първи път Италия освен Буфон няма нито една звезда.

:lol: :lol: :lol:
Пирло , Маркизио , Киелини , Монтоливо и Буфон , ако не са звезди не знам какво са :?


Балотели?!


Добре бе, пичове, какви звезди са тия Киелини и Маркизио... за Балотели не споря... той ме кефи супер много, все пак е лошото момче на футбола :)
Може би, защото не харесвам италиянския нац. отбор и затова така си мисля, не знам :mrgreen:
YNWA

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: Холандия - европейски шампион !?!

Мнениеот Искам си Акаунта » 26 май 2012 17:26

Като фен на Байерн Мюнхен , пожелавам на Робен никога повече да не спечели никакъв трофей . ;) Конкретно за това първенство - много слаба защита има "лалетата" и това ще им изяде главата . Не бих се учудил ако отпаднат още в групите .

Потребителски аватар
Svetlio
Мнения: 940
Регистриран на: 27 мар 2008 17:39
Контакти:

Re: Холандия - европейски шампион !?!

Мнениеот Svetlio » 26 май 2012 17:48

Ван Перси-голмайстор на Висшата лига, Хунтелаар - на Бундеслигата, ако малко стабилизират и защитата холандците определено могат да стигнат далеч в турнира!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Холандия - европейски шампион !?!

Мнениеот acmilan » 26 май 2012 18:22

fireblood написа:
kokic1986 написа:
amoros написа:Силите в момента са доста изравнени.Франция са винаги моят фаворит,Холандия винаги са били супер отбор,не зная първенство на което да са играли слабо.Германия и Испания също са фаворити.За първи път Италия освен Буфон няма нито една звезда.

:lol: :lol: :lol:
Пирло , Маркизио , Киелини , Монтоливо и Буфон , ако не са звезди не знам какво са :?


Балотели?!

Касано ;)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Messinho
Мнения: 2030
Регистриран на: 01 дек 2009 08:50
Контакти:

Re: Холандия - европейски шампион !?!

Мнениеот Messinho » 26 май 2012 18:38

Аз лично не мисля, че ще спечелят Евро-то! Спокойно ще стигнат до 1/2 финал, но толкова..разбира се, че няма да ги отпиша, но ще ги видим днеска срещу нашите звезди :)
08.01.1994 г. Барселона Реал Мадрид 5:0
02.05.2009 г. Реал Мадрид - Барселона 2:6
29.11.2010 г. Барселона - Реал Мадрид 5:0
10.12.2011 г. Реал Мадрид - Барселона 1:3

ЦСКА ДО ГРОБ!!!
Изображение

Потребителски аватар
messi7
Мнения: 1599
Регистриран на: 13 юни 2008 12:31
Skype: deadmaster24
Местоположение: София
Контакти:

Re: Холандия - европейски шампион !?!

Мнениеот messi7 » 26 май 2012 19:18

От малък отборът на който симпатизирам, след българския, е холандският. Винаги са ми харесвали "лалетата". Но ми се струва, че и тази година ще са без трофеи. Защитата си е слабичка и оттам ще дойдат проблемите. ;)
Изображение

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Холандия - европейски шампион !?!

Мнениеот fr3ak_boy » 26 май 2012 19:45

Очаквам голяма издънка на холандците. В защита са много рехави. Снайдер беше много зле този сезон, същото може да кажем и за Робен. Перси според мен ще е изтощен след сезона с Арсенал, така че няма да се изненадам и ако не минат групата. ;)
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13809
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Холандия - европейски шампион !?!

Мнениеот Pichichi » 26 май 2012 20:09

Холандия според мен няма да са шампиони, просто най-важния играч за този нац. отбор У.Снайдер
е в трагична форма цял сезон, Робен също няма да се изненадам ако изпадне в криза след издънките които сътвори.
Слаба защита и може би най-слабия вратар от всички "супер сили" в Европа .

Потребителски аватар
asenkolev
Мнения: 465
Регистриран на: 25 ное 2008 17:32
Местоположение: София, роден на стадион "Миньор"
Контакти:

Re: Холандия - европейски шампион !?!

Мнениеот asenkolev » 26 май 2012 20:28

Испания ще повтори! Ядрото на Барса, заедно с каймака на испанските футболисти!И гениалния Икер Касиас
Изображение
Голфо е за нас, тройката за вас!!!
asenkolev написа:В света има два вида футболни отбори - Барселона и всички останали!

Потребителски аватар
Paralel
Мнения: 567
Регистриран на: 16 окт 2010 15:04
Контакти:

Re: Холандия - европейски шампион !?!

Мнениеот Paralel » 26 май 2012 20:29

Не мога да разбера как с лека ръка отписвате отбор като Холандия, който преди две години беше финалист на световното и игра абсолютно равностойно на Испания, която помете всичко друго по пътя си през последните 4 години! Робен може да изпусна двете най-важни дузпи за Байерн, но това не го прави слаб футболист - за мен той продължава да е в топ 10 на най-добрите футболисти в света в момента. Някой написа, че Ван Перси щял да бъде уморен от сезона в Англия - няма такова нещо, Арсенал отпадна на 1/8-финал от Милан ШЛ, на 1/16-финал от Съндърланд в ФА Къп и на 1/4-финал за Карлинг Къп от Ман Сити. Това означава, че Арсенал е изиграл по-малко мачове от почти всички грандове в Европа, където се предполага, че играят най-силните футболисти. Снайдер си възвърна формата именно в края на сезона и двамата с Милито носеха Интер на рамене. Хунтелаар е голмайстор в Германия.

Искам някой от феновете на Германия да ми кажат какво повече притежава отборът, на който те симпатизират!


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта