ЕВРО 2012: Бундестимът

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Бундестимът

Мнениеот Viktor4o_Rs » 02 юли 2012 10:50

Мога да кажа, че немският национален отбор никога нямаше да изглежда толкова жалък на финал, както беше Италия снощи. Но като не могат да играят с италианците, резонно си гледаха финала по ТВ.
Изображение

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Бундестимът

Мнениеот Без име » 02 юли 2012 11:37

Viktor4o_Rs написа:Мога да кажа, че немският национален отбор никога нямаше да изглежда толкова жалък на финал, както беше Италия снощи. Но като не могат да играят с италианците, резонно си гледаха финала по ТВ.

Правилно ! Аз все още си мисля, че Бундестима е по-силен от Испания ! Сигурен съм, че следващата среща между двата отбора ще завърши с победа на Германия.
Между другото Германия е в лесна група в квалификациите. Първият им мач е с Фарьорските острови. Добре че си избират класни противници за приятелски срещи.
С нетърпение ще чакам Германия и Аржентина на 15 Август !
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Бундестимът

Мнениеот MCMXIII » 02 юли 2012 15:56

Viktor4o_Rs написа:Мога да кажа, че немският национален отбор никога нямаше да изглежда толкова жалък на финал, както беше Италия снощи. Но като не могат да играят с италианците, резонно си гледаха финала по ТВ.

Това го знае всяко хлапе. Майната им на традициите :!:
[center][/center]


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта