ЕВРО 2012: Бундестимът

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Бундестимът

Мнениеот paceto » 29 юни 2012 01:56

MCMXIII написа:
paceto написа:И каква стана тя сега.

Германия си тръгва. Щастлив ли си?


Успокой топката момче, аз бях за Германия в този мач, въпреки че не обичам немските клубни отбори.

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: ЕВРО 2012: Бундестимът

Мнениеот Искам си Акаунта » 29 юни 2012 01:58

pesho_1913 написа:Ще си цитирам мнението и тук:
pesho_1913 написа:
Neron написа:Честито на Италия.Германците играха италианците вкарваха.Успех на финала.
А Германия сериозно трябва да мислят кво ще правят занапред.

Аз пък съм оптимист. Няма да ги има вече Клозета, Подолскита и тем подобни. В титулярния състав най-накрая ще намират място играчи като Ройс, Шюрле, Гьотце. Видя се, че щом Ройс се появи на терена, играта по някакъв начин потръгна. Но не може само него да търсят и да търчи като животно. Съвсем нормално е в крайна сметка да се измори.. Честита победа на Италия.

Като цяло можем да обвиним Льов за загубата. Тотално обърка състава..

Той го бъркаше от самото начало на първенството състава . Срещу Италия обърка всичко , което можеше да сбърка . А Италия рядко прощава подобно нещо .

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Бундестимът

Мнениеот MCMXIII » 29 юни 2012 09:00

paceto написа:
MCMXIII написа:
paceto написа:И каква стана тя сега.

Германия си тръгва. Щастлив ли си?


Успокой топката момче, аз бях за Германия в този мач, въпреки че не обичам немските клубни отбори.

Жив и здрав ;)
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Бундестимът

Мнениеот Robbery » 29 юни 2012 16:49

Искам си Акаунта написа:Той го бъркаше от самото начало на първенството състава . Срещу Италия обърка всичко , което можеше да сбърка . А Италия рядко прощава подобно нещо .

Айде сега. Те в Германия не го обвиняват толкова Льов, а ние сме тръгнали да го корим. Не е взел правилните решения вчера и това е. Важното е занапред да работи добре с отбора и ще постигне резултат. При това неговите постижения са много постоянни. Винаги е водил Германия поне до полуфиналите, което все пак е доказателство за това, че подходът му не е съвсем грешен.
[center]Изображение[/center]

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: ЕВРО 2012: Бундестимът

Мнениеот sandi74 » 29 юни 2012 21:33

Слаба Germany.Както се и очакваше нищо не направиха и закономерно си заминаха.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Бундестимът

Мнениеот MCMXIII » 29 юни 2012 22:22

sandi74 написа:Слаба Germany.Както се и очакваше нищо не направиха и закономерно си заминаха.

Както винаги "семпъл" санди. Написа нещо и си замина.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Бундестимът

Мнениеот niki87 » 29 юни 2012 23:46

Каквото такова. Бундестима отпадна на полуфинал- можеше по-добре, можеше и по зле.
Германия си остава футболна нация номер 1 в Европа, и това надали скоро ще бъде променено.

FIFA World Cup
Winner (3): 1954, 1974, 1990
Runner-up (4): 1966, 1982, 1986, 2002
Third place (4): 1934, 1970, 2006, 2010
Fourth place (1): 1958

UEFA European Football Championship
Winner (3): 1972, 1980, 1996
Runner-up (3): 1976, 1992, 2008,
Semi-finals (2): 1988, 2012

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Бундестимът

Мнениеот drvasko98 » 30 юни 2012 08:32

Може ли някой от традиционинте фенове на немския футбол да ми обясни защо Германия не изглеждаше добре физически на това първенство, според него разбира се. Независимо от ротациите. Хем са най-млади - около 25 години средна възраст. И второ, смятате ли, че във всички мачове лъхаше някакво пренебрежение в играта на немците към противника и в действията на отделни играчи. Реакциите на Нойер при двата гола на Италия не отиват на професионалист според мен. Не че е виновен и щеше да ги спаси, но той нямаше и намерение за реакция. Дали на този играч не му идва в много повече самочувствието?

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Бундестимът

Мнениеот MCMXIII » 30 юни 2012 09:25

drvasko98 написа:Може ли някой от традиционинте фенове на немския футбол да ми обясни защо Германия не изглеждаше добре физически на това първенство, според него разбира се. Независимо от ротациите. Хем са най-млади - около 25 години средна възраст. И второ, смятате ли, че във всички мачове лъхаше някакво пренебрежение в играта на немците към противника и в действията на отделни играчи. Реакциите на Нойер при двата гола на Италия не отиват на професионалист според мен. Не че е виновен и щеше да ги спаси, но той нямаше и намерение за реакция. Дали на този играч не му идва в много повече самочувствието?

Отзад напред:
За пренебрежение и дума не може да става. Абсурд! Няма начин просто :shock:
Дали са били добре физически? Не зная.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: ЕВРО 2012: Бундестимът

Мнениеот Искам си Акаунта » 30 юни 2012 15:25

drvasko98 написа:Може ли някой от традиционинте фенове на немския футбол да ми обясни защо Германия не изглеждаше добре физически на това първенство, според него разбира се. Независимо от ротациите. Хем са най-млади - около 25 години средна възраст. И второ, смятате ли, че във всички мачове лъхаше някакво пренебрежение в играта на немците към противника и в действията на отделни играчи. Реакциите на Нойер при двата гола на Италия не отиват на професионалист според мен. Не че е виновен и щеше да ги спаси, но той нямаше и намерение за реакция. Дали на този играч не му идва в много повече самочувствието?

Не знам какво точно имаш предвид под "добре физически" . Единствения който не беше в 100% кондиция е Швайнщайгер , за когото се знае че играе с контузия от зимата насам . Просто философията на Льов е такава ... по-малко тичане , повече задържане на топката . Впечатлението за умора се създава от факта , че в отбора има играчи които не влагат усилия в дефанзивен план - Подолски , Йозил , Гомез ( Клозе ) , както и факта , че централните защитници не участват активно в изнасянето на топката . За пренебрежение не може да се говори ... по-скоро за липса на концентрация и несериозно отношение . Типичен пример за това е - Подолски . Огромно самочувствие , без покритие . Звездната болест е обхванала и Йозил и Боатенг . Донякъде и Гомез . Според мен бедата на Германия е , че има за треньор човек , който е неуверен първо в себе си . Оттам и всички негови грешки . Най-голямата от тях е неправилния подбор на играчите за избраната от него схема . В ЮАР отбора играеше по същата схема с една основна разлика - Лам играеше отдясно , където е най-силен . Особено когато пред него е Томас Мюлер или Йозил . А срещу Италия реално там нямаше човек . Кедира , Кроос , Йозил и Швайнщайгер се сбиха в центъра , и оставиха Киелини да се включва постоянно в атака ( защото нямаше работа ) . И двата гола на Италия дойдоха от тази зона .


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта