ЕВРО 2012 - Англия

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

LIMASSOL
Мнения: 2284
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:08
Местоположение: CY
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот LIMASSOL » 07 юни 2012 10:39

JT е с контузия и е под въпрос за мача с франсетата :|

Потребителски аватар
Neftochimic1892
Мнения: 2306
Регистриран на: 25 дек 2010 21:27
Местоположение: bs
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот Neftochimic1892 » 07 юни 2012 10:41

Тях и с Кели ще ги бием :) Дано се управи за мачовете след групата ..

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот Viktor4o_Rs » 07 юни 2012 10:45

Sardukar написа:Всички знаем, че англичаните са в криза ;) Виж колко зле се представиха в Европа. Не са като Испания да има три представителя в Лига Европа. Англичаните са само дървари, които, ако не бяха чужденците щяха да са на ниво А група. Толкова са долни, че дори парите от телевизионните права са общи и всеки взима колкото си спечели. Какво безсрамие. Но е видно, че без чужденците им са злетаци - единственият отбор с играчи само от собственото първенство на това европейско(ами слабички са и не ги искат в чужбина). Това, че има най-много играчи от ВЛ на европейското го доказва! В Европа вече са изпята песен- единственото първенство осигурило си 4 участника в групите на ШЛ за идния сезон и случайно са първи по коефициент в Уефа. В Англия няма зрелище, а само грубиянщини. Един техничен англичанин няма, който да става за плеймейкър... А колко са слаби при младежите. Ако не бяха силните мъже на диема щяха да с го спрели, това упадъчно първенство. Англия са толкова назад, че за тях дори Жаклин и Г.А. не искат да пишат. Нямат си един магьосник или поне вълшебно джудже :( А, ако някой каже, че е най-гледаното първенство ще му кажа, че е чалгар :lol:


ПП Според мен причината английската лига да е това, което е в момента е една генерална: "Няма шанс това да стане, но хоп ето, че има"


Хубаво пишеш с ирония, ама някои от нещата, които иронизираш са самата истина. Защото ако не са чужденците, Висшата лига въобще няма да е толкова класна. А че са дървари и некадърници се вижда на всеки голям форум, на който отидат. Диема са може би най-професионалната медия в БГ, но имат и голяма вина с облъчването и превъзнасянето на английския футбол. Апропо, ако прочетете малко английската преса, ще видите, че самите фенове там гледат много по-реално на нещата и нямат никакви очаквания от техния отбор. Очаквам ясно да се види разликата в класите между Франция и Англия в понеделник.
Изображение

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот Sardukar » 07 юни 2012 15:17

Май трябва да направя уговорката, че на мен Англия не ми е била симпатична както други чуждестранни отбори. Дори, когато играеше Шиърър, а той беше уникален. Просто има много футболисти, които не харесвам. За това първенство смятам, че ще направят нещо, защото очаквам да са мотивирани, концентрирани и обединени. Футболните им достойнства са доста намалени и дори слаби, но все пак играят хора нали? Аз поне нямам никакви съмнения, че всяко подценяване на Англия ще доведе до отпадане на техните съперници!
Ако някой си мисли, че Лампард и Джерард са дървари е как да го кажа по-меко е идиот! Като индивидуалности, ако не най-добри със сигурност са в топ 5 на халфовете в света. Друг е въпроса, че те не са сработени като едни Шави и Иниеста. Там разликата е огромна в полза на испанците, но като индивидуалности..... хм ако видим цифрите няма място за сравнение, ако видим влиянието на играта може и да поспорим, но фактите са красноречиви без значение дали това се харесва на някои или не!
Това за чужденците е уникална глупост! В този глобален свят не намирам този аргумент като смислен :roll: В миналото английските отбори имат достатъчно отличия и просто това клише губи всякаква обосновка.
Аз не мисля, че футбол се играе само в Англия. Гледам всеки мач, който мога и ми се струва интересен. По-миналата година гледах десетина мача на Херта, когато бяха във второто ниво на немския футбол... Нямам нужда да ми казват, че това е най-доброто за да го гледам. Следя доста първенства и определено в момента Англия на клубно ниво е недосегаема, ако гледаме комплексно на лигата там(силни отбори, конкуренция, емоции, отразяване, инфраструктура, публика, качество на футболисти и мениджъри, инвестиции, програма за мачовете, купи и т. н.). По различни критерии може да отстъпва спрямо други първенства, но общата стойност е в пъти в тяхна полза. Това, че за Боби Борисов има само британски футбол си е негово мнение, на което той има право. Аз със сигурност не мисля така!
Image
Image
Image

Потребителски аватар
Paralel
Мнения: 567
Регистриран на: 16 окт 2010 15:04
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот Paralel » 07 юни 2012 16:19

Е да де, ама Лампард няма да играе на Евро 2012, а Джерард не е това, което беше преди години. Ако наистина Джон Тери не се възстанови за мача с Франция, просто не ми се мисли какво ще им се случи на англичаните. А за това, което казваш за подценяването - в европейския футбол единствено за по-темпераментните нации като Испания, Португалия и на Балканите тази дума съществува.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот Sardukar » 07 юни 2012 16:23

Paralel написа:Е да де, ама Лампард няма да играе на Евро 2012, а Джерард не е това, което беше преди години. Ако наистина Джон Тери не се възстанови за мача с Франция, просто не ми се мисли какво ще им се случи на англичаните. А за това, което казваш за подценяването - в европейския футбол единствено за по-темпераментните нации като Испания, Португалия и на Балканите тази дума съществува.

говорих за плеймейкърите... защото има деца, които си мислят, че английските и въобще британските футболисти са някакви дървета и само могат да блъскат топката :!: Това, че не са балерини не ги прави дървета!
Англия ми става все по симпатична след всеки проблем! Ако зависи от Тери ще играе и ще издърпа Англия.

ПП Финалът в ШЛ показа, че и немците също подценяват. Повярвай ми, когато си натискал цял мач и вкараш гол често почваш да си мислиш, че всичко е свършило!
Image
Image
Image

LIMASSOL
Мнения: 2284
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:08
Местоположение: CY
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот LIMASSOL » 07 юни 2012 16:47

Пореден проблем ... Дефоу се е прибрал в Англия и не се знае кога пак ще се върне в лагера на отбора :roll:
Defoe tragedy: Spurs striker flies back to England after death of his father

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот sl321 » 08 юни 2012 00:39

Аз мисля че Англия на това европейско ще направят нещо по-значимо.Слагам ги на финал!
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

LIMASSOL
Мнения: 2284
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:08
Местоположение: CY
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот LIMASSOL » 11 юни 2012 12:30

Днес показваме на всички кой е измислил футбола :!:
Cmooooooon England

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот sl321 » 11 юни 2012 12:53

LIMASSOL написа:Днес показваме на всички кой е измислил футбола :!:
Cmooooooon England


:) :)
То и компютъра българин го е измислил ама в технологично отношение България хич я няма.
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта