ЕВРО 2012 - Англия

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот Sardukar » 03 юни 2012 21:53

Англия се напълни с турнирни бойци :mrgreen: :evil: :mrgreen:
Image
Image
Image

Потребителски аватар
Dzheff
Мнения: 676
Регистриран на: 20 юни 2010 22:53
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот Dzheff » 03 юни 2012 21:58

:lol: Дядо Рой явно иска втори опит да направи нещо по-значимо с отбора на Ливърпул. Дано му се получи поне този път! :lol:
[center]ИзображениеИзображениеИзображение
Walk on with hope in your heart and YNWA! YNWA!!![/center]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот Udoji90 » 04 юни 2012 13:36

Подкрепям мнението ви за М. Ричардс - това е може би най-добрият английски защитник в момента. Смятам, че има място в националния дори като титуляр.
Иначе моите уважения към "Ливърпул", които за мен са най-големият английски отбор, но Кели и Хендерсън просто нямат място в националния. Донякъде същото бих казал за Керъл и Даунинг.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

LIMASSOL
Мнения: 2284
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:08
Местоположение: CY
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот LIMASSOL » 04 юни 2012 21:17

Мдаааа ... Liverpool's pre-season tour of Poland and Ukraine starts against France June 11th 8-)

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот sl321 » 06 юни 2012 13:53

Ще следя с интерес представянето на Англия.Силните мъже на Диема са надъхани за нещо сериозно, и мисля че е време да покажат че не случайно английския футбол е провъзгласен за най-добрия ,най-истинския и най,най каквото можете да се сетите.
Моето виждане е че англичаните играят най-малоумно играта футбол,но пък кой знае,този път с такива сериозни изпълнители като Мартин Кели, Джеймс Милнър,Скот Паркър,Стюарт Даунинг,Анди Каръл и т.н ,може да ме опровергаят.....Ще ми е много интересно....
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот Sardukar » 06 юни 2012 19:18

ще се изкефя на макс англичаните в подобен състав да си направят гаргара с Ипсания :lol: не за друго, а да помълчите малко! Сложил ми Милнър все едно е слаб футболист! :) :lol: :lol:
Image
Image
Image

Потребителски аватар
Neftochimic1892
Мнения: 2306
Регистриран на: 25 дек 2010 21:27
Местоположение: bs
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот Neftochimic1892 » 06 юни 2012 20:47

Ричардс е най-добрият защитник на Англия .. Това ,че е взел Кели и Хендо , не бива да ни плаши ! Едва ли някои от тях ще играе . :)


Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот sl321 » 07 юни 2012 00:17

Sardukar написа:ще се изкефя на макс англичаните в подобен състав да си направят гаргара с Ипсания :lol: не за друго, а да помълчите малко! Сложил ми Милнър все едно е слаб футболист! :) :lol: :lol:


Не съм видял Джордан Хендерсън :roll: :) .Иначе като цяло едва ли има слаб футболист на цялото европейско,в който и да е отбор.
Аз не казвам че са слаби.Точно обратното,много сериозни футболисти са.Точно за това е нормално да се очаква поне полуфинал от Англия.Все пак нали това е най-добрия и най-истински футбол...
А относно това дали Англия ще си направят гаргара с Испания,първо двата отбора трябва да си излязат от групите,после да се паднат един срещу друг.....много условности.
Много често много по-слаби отбори бият много по-силни,така че нищо няма да ме учуди.Нали все пак силните мъже на диема са най,най....така че като бият наред,никой не трябва да се учудва.
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Англия

Мнениеот Sardukar » 07 юни 2012 08:28

Всички знаем, че англичаните са в криза ;) Виж колко зле се представиха в Европа. Не са като Испания да има три представителя в Лига Европа. Англичаните са само дървари, които, ако не бяха чужденците щяха да са на ниво А група. Толкова са долни, че дори парите от телевизионните права са общи и всеки взима колкото си спечели. Какво безсрамие. Но е видно, че без чужденците им са злетаци - единственият отбор с играчи само от собственото първенство на това европейско(ами слабички са и не ги искат в чужбина). Това, че има най-много играчи от ВЛ на европейското го доказва! В Европа вече са изпята песен- единственото първенство осигурило си 4 участника в групите на ШЛ за идния сезон и случайно са първи по коефициент в Уефа. В Англия няма зрелище, а само грубиянщини. Един техничен англичанин няма, който да става за плеймейкър... А колко са слаби при младежите. Ако не бяха силните мъже на диема щяха да с го спрели, това упадъчно първенство. Англия са толкова назад, че за тях дори Жаклин и Г.А. не искат да пишат. Нямат си един магьосник или поне вълшебно джудже :( А, ако някой каже, че е най-гледаното първенство ще му кажа, че е чалгар :lol:


ПП Според мен причината английската лига да е това, което е в момента е една генерална: "Няма шанс това да стане, но хоп ето, че има"
Image
Image
Image


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта