Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mannoli
Мнения: 346
Регистриран на: 28 апр 2009 15:09
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот mannoli » 13 юни 2012 02:09

samocskasamo написа:ЗЕНИТ
Освен с едни от най-прекрасните идеи "синьо-белите" са замесени и в най-скандалния транспарант, издигани.

бих добавил и това>>>
t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQZ-w43tJPBZI599ovng23a_zi7E-HXNm1Gxl_ukY97n5EK2PMu
по време на размириците в Катуница,го издигнаха.прави им чест!!!

daydreamer
Мнения: 777
Регистриран на: 14 авг 2011 17:58
Местоположение: Стара Загора, БЕРОЕ!
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот daydreamer » 13 юни 2012 04:20

Руснаци и Поляци не се харесвали- ок. Но колко време трябва да мине, колко поколения трябва да се сменят за да се премахне излишната омраза? Дали тези, които нападат и нападаните са съответно пряко потърпевши от изминалия режим? След още 20 години ще се смени още едно поколение, но съм сигурен, че и тогава ще изпитват същата омраза- нищо, че това бъдещо поколение още не е родено.

Не харесвам ултрас културата и не одобрявам такива постъпки. А възхищението на някои хора пред най- лошите ултраси на Европа няма да коментирам. Това е Европейско първенство и то не трябва да е арена на такива постъпки (същото важи и за нормалните мачове).

Потребителски аватар
samocskasamo
Мнения: 811
Регистриран на: 15 юли 2010 13:10
Местоположение: София
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот samocskasamo » 13 юни 2012 07:33

защо написа:samocskasamo , поздравления за труда! Разкажи още нещо, за фракции, които са те впечатлили. А най-добре кажи, може ли да се намери някъде целия материал, аз съм го пропуснал навремето, а със сигурност и на други хора тук ще им е интересно.

Сега,ще направя страница казваща се Лошите момчета-визаи и чети,ще бъдеш поразен от много неща
ЦСКА и Байерн М-ТОВА Е ИСТИНАТА!!!

venger
Мнения: 1520
Регистриран на: 02 мар 2011 20:28
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот venger » 13 юни 2012 08:01

samocskasamo написа:
защо написа:samocskasamo , поздравления за труда! Разкажи още нещо, за фракции, които са те впечатлили. А най-добре кажи, може ли да се намери някъде целия материал, аз съм го пропуснал навремето, а със сигурност и на други хора тук ще им е интересно.

Сега,ще направя страница казваща се Лошите момчета-визаи и чети,ще бъдеш поразен от много неща

Доста неща си събрал, когато имам време ще чета. Иначе веднъж завинаги трябва да се направи разликата между футболен фен и футболен хулиган, двете не са едно и също. За съжаление втората категория влизат най- често в медиите и това ни пречи да се насладим изцяло на футбола на терена.
За вчера- някой от колегите каза, че има убит фен. Е, това е върха, нямам думи. После ще попрочета какво пишат световните медии за случаите от вчера. Ужас направо.
"Бела жига, това сега си ти!
И цела книга много ще те измори!"

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот MoNteSo » 13 юни 2012 08:28

Сега се сетихте да коментирате.. още след жребия за европейското се знаеше какво ще бъде. В една група се събраха най-големите фанатици - руснаци, поляци и гърци. Колкото и да звучи глупаво, за тия хора е въпрос на чест да се бият. Това са т.н. ултраси. И НАТО да беше в Полша тези дни нямаше да се справи с побоищата.

Аршавин
Мнения: 4
Регистриран на: 13 юни 2012 08:29
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот Аршавин » 13 юни 2012 08:36

То си беше ясно, че ще има подобни хулигански прояви, нали Европейското е в Полша. При това и в една група с Русия, имам чувството, че някой е искал такова нещо направо. Лошото е, че има ранени хора, а някъде даже прочетох, че имало един убит руснак, което е ужасно. Това е футбол, а не война!

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот RedeviL » 13 юни 2012 08:40

sl321 написа:
Tribune East 1912 написа:Абе какво сте се размучали, това европейско е 500 пъти по-интересно по трибуните и извън тях от смешното световно с вувузелите.



500 хил пъти а не 500!

Ха-ха +1 :mrgreen:
Ей така като почнат да мрънкат..

Потребителски аватар
samocskasamo
Мнения: 811
Регистриран на: 15 юли 2010 13:10
Местоположение: София
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот samocskasamo » 13 юни 2012 08:57

MoNteSo написа:Сега се сетихте да коментирате.. още след жребия за европейското се знаеше какво ще бъде. В една група се събраха най-големите фанатици - руснаци, поляци и гърци. Колкото и да звучи глупаво, за тия хора е въпрос на чест да се бият. Това са т.н. ултраси. И НАТО да беше в Полша тези дни нямаше да се справи с побоищата.

Аз не съм се сетил,сега да го коментирам,аз се занимавам с това от 15г.Бях на 12г когато започнах да ходя на на мачове на ЦСКА,бил съм и във фракции и съм участвал за жалост и в хулигански прояви.Отдавна предупреждавам,че това Европеиско ще бъде ужасно след като е в Полша и Украина,но кои съм аз да ме чуят.Радвам се,че България е на светлинни годинни от хулиганството в другите европеиски държави.От многото мои ходения по стадионите,като се сетя за дербитата Галатасараи-Фенербахче,Арис-ПАОК и Звезда-Партизан ми настръхва косата.Пред стадиона на Галатасараи се сбиха членове на УЛТРА АСЛАН-наи опасната фракция на Галата и УБИВАМ ЗА ТЕБ-същата на Фенерите.Бяха около 50човека и всички с ножове.Имаше наръгани,кръв навсякъде.А там се прие за нещо нормално,доиде полиция,раздели групите и на нас ни конфискува фотоапарата,с които бяхме снимали уникални кадри.От фен на Фенерите разбрах,че Убии за мен се познават по жълтите маски.Сложат ли ги докраи значи готвят нападенеие.Беше ужасно,вярваите ми
ЦСКА и Байерн М-ТОВА Е ИСТИНАТА!!!

frantoti
Мнения: 8
Регистриран на: 29 мар 2009 10:52
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот frantoti » 13 юни 2012 10:11

За мен руснаци и поляци нямат нищо общо с футбола.Някъде имаше интервю с един от тарторите на Делие и той го каза същото.Футбола е най-важен отиваш на ма4 и подкрепяш отбора до последно,ако стане нещо ок по4ваме да се бием.Ама тия са некви стойкаджии,мма герои

Потребителски аватар
samocskasamo
Мнения: 811
Регистриран на: 15 юли 2010 13:10
Местоположение: София
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот samocskasamo » 13 юни 2012 10:31

frantoti написа:За мен руснаци и поляци нямат нищо общо с футбола.Някъде имаше интервю с един от тарторите на Делие и той го каза същото.Футбола е най-важен отиваш на ма4 и подкрепяш отбора до последно,ако стане нещо ок по4ваме да се бием.Ама тия са некви стойкаджии,мма герои

Не съм съгласен с теб,а и щом се оповаваш на интервю на лидер на Делиите,нямам думи.Та точно фенове на Звезда,бяха в отрядите на Аркан и правеха зверства в Хърватско и Босна,от мача Динамо З и Звезда и уникалните боеве тръгна и воината.Наскоро и Иван Богданов лидер на Делиите,мъртво пиян,отряза мрежа на стадиона в Италия,запали знаме на Албания и заедно с хората си прекъснаха мача,а после нападнаха и вратаря на Сърбия.Ами погромите на мачовете им с Партизан.Ако сърби и руснаци нямат място заради хулиганските си прояви,то и феновете на Звезда нямат място на стадиона
ЦСКА и Байерн М-ТОВА Е ИСТИНАТА!!!


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост