Евро 2012: Група"C" Италия - Хърватска - 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"C" Италия - Хърватска - 1:1 FT

Мнениеот acmilan » 15 юни 2012 02:20

Tommi написа:
acmilan написа:Много силно първо и слабо второ полувреме за Италия. Вместо да си решат мача, допуснаха глупава грешка в защита и мачът реално свърши. Ще кажа само, че в последния кръг в групата ще се разбере имат ли чест и мъжество футболистите на Испания и Хърватия, най - вече световните и европейски шампиони. Направят ли си 2 - 2 ще останат в историята като големи футболисти, но много, ама много малки хора.

А този италиански отбор ще остане в история като много добър... по душа, защото изпрати Испания и Хърватия на 1/4 финали за своя сметка. :lol: :lol:
Щом идва момент, когато можеш да си правиш сметки и други отбори зависят от теб, значи на този етап си свършил работата си. И обратното - щом зависиш от други отбори, значи не си направил всичко както трябва и сам си виновен, затова може да се сърдиш само на себе си. Според мен Италия има място във фазата на директните елиминации, даже ми е фаворит за титлата, но сега всичко е в ръцете на испанците и ако те не искат евентуален финал срещу италианците, просто ще ги изпратят вкъщи. Все пак всеки преследва собствените си интереси и не може да бъде обвиняван за това.

Нали са световен и европейски шампион Испания, Италия бил стар и слаб отбор според много хора, от какво тогава има да се притесняват иберийците? И не си прав, защото Италия е в тази ситуация, понеже Испания и Хърватия играят помежду си в последния кръг, ако бяха в първи или втори нямаше да има съмнения в честността им, нали?
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18128
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"C" Италия - Хърватска - 1:1 FT

Мнениеот kingofpop » 15 юни 2012 02:42

Кво да кажа, много готин мач се получи, тоя Джовинко защо го пускат не знам, Касано втори мач е пълна трагедия, Балотели поне се старае....а този Бонучи и двата мача ми напълни душата страхотен защитник, Юве трябва да го задържат на всяка цена....иначе жалко за много тъпата грешка на Киелини, беше длъжен да избие топката...аз лично НЕ мисля, че испанци и хървати ще направят 2-2, Испания ще бие Хърватия и Италия ще продлъжи, помнете ми думата, ако мачът свърши 2-2 букитата ще фалират, това ще е най-играният залог :arrow:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"C" Италия - Хърватска

Мнениеот RedeviL » 15 юни 2012 05:06

Udoji90 написа:
MaRTo1233 написа:Абе кой е тоя Евгени Тодоров за който пишат постоянно в livescore-a на гонг :lol: :lol: :lol:

Първоначално си помислих, че може да са им хакнали сайта, обаче последното споменаване на Е. Тодоров (след края на мача) в livescore-а обяснява нещата - просто рекламират bet365. ;)

Иначе съм много доволен от хърватите. Сега дано Испания да вземат победа над Ейре и в последния мач може да си направят едно хубаво 2-2 с Хърватска, за да изхвърлят Италия - познат сценарий. :mrgreen:

Tози сценарий е малко вероятен, защото трите отбора ще се изравнят по точки и нищо няма да е сигурно!Според мен от трите отбора Хърватска са в най-лоша позиция независимо, че са с по-голям актив от точки от Италия.Групата ще се развие точно според прогнозите - първо място за Испания и второ за Италия.

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"C" Италия - Хърватска - 1:1 FT

Мнениеот samobotev » 15 юни 2012 08:27

Всичко си зависи от Италия.
Ако бият с 3 гола разлика се класират без значение от резултата в другия мач.
Естествено ще им е доста трудно да се настроят от игра за победа с по 1 на 0 за такава където трябва да търсят победа с повече голове но човек никога не знае, може и да успеят.
А и се видя, че ирландците имат доста проблеми в защита и определено не са в добра форма.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16911
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"C" Италия - Хърватска - 1:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 15 юни 2012 10:38

samobotev написа:Всичко си зависи от Италия. Ако бият с 3 гола разлика се класират без значение от резултата в другия мач.
Естествено ще им е доста трудно да се настроят от игра за победа с по 1 на 0 за такава където трябва да търсят победа с повече голове но човек никога не знае, може и да успеят. А и се видя, че ирландците имат доста проблеми в защита и определено не са в добра форма.

[offtopic]Не си прав за трите гола разлика. На ЕП при равни точки се гледат преките двубои, а не головата разлика. При 2-2 или по-голямо равенство между Хърватска и Испания никаква победа над Ейре (дори 10-0) не може да класира "адзурите". ;)[/offtopic]
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"C" Италия - Хърватска - 1:1 FT

Мнениеот СВОБОДЕН » 15 юни 2012 11:17

Италия е по-добър отбор от Хърватска в момента, но изпуснаха много елементарно спечелен мач. Те имаха куп положения, а хърватите само това при гола. Надявам се Италия да продължи защото първенството ще е по-интересно с повече качествени отбори във втората фаза.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта