ЕВРО 2012 Група ''C'': Хърватия - Испания - 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Хърватия - Испания - 0:1 FT

Мнениеот RedeviL » 19 юни 2012 00:06

Botevist_1912 написа:Правилото за пасивната засада го промениха заради французите, защото те вкараха един фалшив гол през 1998 на световното и от там тръгна цялата работа. И за да оправдаят французите въведоха това идиотско правило, според което един играч може да чака на гюме до вратаря цял мач и да не бъде в засада.

Ми да седи де..кой го спира?То на думи е много лесно! :)

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Хърватия - Испания - 0:1 FT

Мнениеот Tommi » 19 юни 2012 00:09

Botevist_1912 написа:Правилото за пасивната засада го промениха заради французите, защото те вкараха един фалшив гол през 1998 на световното и от там тръгна цялата работа. И за да оправдаят французите въведоха това идиотско правило, според което един играч може да чака на гюме до вратаря цял мач и да не бъде в засада.

От по-рано е това правило.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Хърватия - Испания - 0:1 FT

Мнениеот paro24 » 19 юни 2012 00:09

Никой не говореше против Дания, когато Бенднер вкара първия гол срещу Португалия, абсолютно идентична ситуация.
Хърватите играха добре второто, но все пак по-добрите отбори продължават.
Иначе хърватите големи грамади, не знам какъв е средният им ръст, но испанците изглеждаха като джуджета.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14730
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Хърватия - Испания - 0:1 FT

Мнениеот smoothc » 19 юни 2012 00:10

paceto написа:Групата на Испания беше коварна и Хърватска играе по силно от Дания.

Напротив! Датчаните,ако имаха поне 1/2 от късмета на Хърватите,нищо чудно сега да бяха на 1/4 финалите.
Датчаните се бореха докрай,ако не друго-заедно със Шведите,показаха че Скандинавският футбол има доста добро бъдеще пред себе си ;)

navybg
Мнения: 51
Регистриран на: 27 ное 2009 12:29
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Хърватия - Испания

Мнениеот navybg » 19 юни 2012 00:13

Blue Varna написа:Абсолютно никаква засада няма.Кви са тия правила вашите дето ги измисляте всеки ден срещу отбора който не харесвате не знам.Ако не сте играли футбол,то поне гледайте такъв или прочетете правилника на УЕФА.И мене ме е яд,че Хърватите отпадат за сметка на жабарите,но претенции към съдията е смешно да имат в този мач.

Ето, дори Демирев каза, че самите испанци са казали за 2 (две) неотсъдени дузпи за Хърватска - за едната не се сещам, но раменното хвърляне на Бускетс срещу Чорлука, и то 1 минута преди головата атака на испанците... Иначе самия гол е абсолютно редовен, ако някой пита защо няма засада при втория пас, да прочете защо няма засада от корнер. При подаването към Иниеста никаква засада, другия не се брои.

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Хърватия - Испания - 0:1 FT

Мнениеот j0rka7aa » 19 юни 2012 00:13

Не знам защо толкова се говори за тази засада като дори нямаше такава, аз не подкрепям испанците на Европейското, но гола им беше напълно редовен и няма смисъл да се излива помия върху тях, защото Италия не били първи. Побъркахте се от глупостите на Петела значи..
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 902
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Хърватия - Испания - 0:1 FT

Мнениеот Botevist_1912 » 19 юни 2012 00:13

Tommi написа:
Botevist_1912 написа:Правилото за пасивната засада го промениха заради французите, защото те вкараха един фалшив гол през 1998 на световното и от там тръгна цялата работа. И за да оправдаят французите въведоха това идиотско правило, според което един играч може да чака на гюме до вратаря цял мач и да не бъде в засада.

От по-рано е това правило.


От по-рано беше правилото за пасивната засада в нормалният му вид, т.е. засада няма само ако играчът явно демонстрира, че няма да участва в играта до края на атаката. Но след това първенство, за да узаконят титлата на Франция, въведоха идиотско и уродливо правило, че играчът може да не участва в ситуацията преди гола, а в следващата ситуация от същата атака да вкара гол. Тоест опорочиха футбола и го превърнаха все едно си цъкаме в махалата.
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Хърватия - Испания - 0:1 FT

Мнениеот ehh » 19 юни 2012 00:16

Какъв е тоя барселонски дришльо в студиото :x Алонсо бил излишен?! ВТФ? Алооо, този човек е един от стълбовете на Реал Мадрид и на Испания и не случайно е национал. Тоя като го слушам, ще иска да сложи и Валдес на вратата, защото Икер не правил кой знае какво.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Хърватия - Испания - 0:1 FT

Мнениеот CTAHKO » 19 юни 2012 00:17

ehh написа:Какъв е тоя барселонски дришльо в студиото :x Алонсо бил излишен?! ВТФ? Алооо, този човек е един от стълбовете на Реал Мадрид и не случайно е национала. Тоя като го слушам, ще иска да сложи и Валдес на вратата, защото Икер не правил кой знае какво.

:lol: :lol: :lol: Махни го този.Много ме разсмива :lol:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13870
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''C'': Хърватия - Испания - 0:1 FT

Мнениеот Pichichi » 19 юни 2012 00:19

ehh написа:Какъв е тоя барселонски дришльо в студиото :x Алонсо бил излишен?! ВТФ? Алооо, този човек е един от стълбовете на Реал Мадрид и не случайно е национала. Тоя като го слушам, ще иска да сложи и Валдес на вратата, защото Икер не правил кой знае какво.


Не Алонсо а точно Бускетс е излишен !!!
При наличието на Шави и Алонсо а също така Иниета,Д.Силва/ Фабрегас е напълно излишно да играе Бускетс
просто на неговото мясо в отбора трябва да има нападател или крило или в краен случай Фабрегас !!!


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта