Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 14 юни 2012 11:51

CskaUl7rasB0ysS0f1a написа:аз пък незнам как почти целия форум твърдеше какво дърво бил гомез и как клозе заслужавал да бъде титуляр.
иначе холандците заслужават напълно да отпаднат в групата. никакъв хъс за победа.

А бе и аз стискам палци на Гомес като централен нападател на маншафта, но Клозе е друг номер чепици. ;) Просто Льов не иска да рискува на този етап с него, защото все още не е възстановен на 100% след контузията. Споко, идват директните елиминации и тогава Клозе ще заеме полагащото му се място на титуляр. :)
П.П. За холандците ми дреме толкова, колкото за това, че Швейцария няма излаз на море. :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот CTAHKO » 14 юни 2012 13:29

venger написа:Ти не си нов във форума, така че не го виждаш това за първи път. 90 % от съфорумците (моите уважения към всички) се опреличават с чужди отбори. Това е начин да се избяга от българската действителност сигурно.

Аз пък да ви светна,че действителността е една и тя със сигурност не е българска :!: А това,че ни българите не се съобразяваме с нея и си мислим,че за нас има друга действителност,други измерения и други закони,си е изцяло наш проблем и изцяло български синдром ;) А че някой иска да избяга от този български синдром...не виждам нищо лошо в това 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

venger
Мнения: 1520
Регистриран на: 02 мар 2011 20:28
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот venger » 14 юни 2012 13:42

CTAHKO написа:
venger написа:Ти не си нов във форума, така че не го виждаш това за първи път. 90 % от съфорумците (моите уважения към всички) се опреличават с чужди отбори. Това е начин да се избяга от българската действителност сигурно.

Аз пък да ви светна,че действителността е една и тя със сигурност не е българска :!: А това,че ни българите не се съобразяваме с нея и си мислим,че за нас има друга действителност,други измерения и други закони,си е изцяло наш проблем и изцяло български синдром ;) А че някой иска да избяга от този български синдром...не виждам нищо лошо в това 8-)

Благодаря за светването. Действителността не е българска, тя е ничия.
"Бела жига, това сега си ти!
И цела книга много ще те измори!"


drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия

Мнениеот drvasko98 » 14 юни 2012 13:49

niki87 написа:
THE G.A.M.E написа:
Общо-взето - Германия биха, но не убедиха.
Отново ...

Общо взето Германия играе на ходом засега на Европейското и печели безпроблемно. А след като вдигнат нивото, ще стане страшно ;)


Точно така, само слепци не го виждат. Германия се разхождаше вчера и показа абсолютно пренебрежение към Холандия, с което допълнително им нанесе голямо унижение. Германия са си взели поука от 2010, когато нижеха безсмислени победи и тогава за пък прогнозирах, че това доникъде няма да ги доведе. Сега пестят сили и не виждам отбор, който ще ги спре

venger
Мнения: 1520
Регистриран на: 02 мар 2011 20:28
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот venger » 14 юни 2012 13:51

Robbery написа:Изображение

Хаха, сополоядеца е много хитър!
"Бела жига, това сега си ти!
И цела книга много ще те измори!"

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот drvasko98 » 14 юни 2012 13:56

CskaUl7rasB0ysS0f1a написа:аз пък незнам как почти целия форум твърдеше какво дърво бил гомез и как клозе заслужавал да бъде титуляр.
иначе холандците заслужават напълно да отпаднат в групата. никакъв хъс за победа.


Специалисти всякакви се срещат по света. Гомес има 35 гола през сезона, обаче е дърво. Вчерашният му първи гол беше типично дърварско изпълнение. Няко ихора имат развратни предстваи за играта. Ако не може да наъврже трима на пет метра разстояние се определя като дърво

Потребителски аватар
dxl
Мнения: 1242
Регистриран на: 23 авг 2010 13:28
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот dxl » 14 юни 2012 14:03

CskaUl7rasB0ysS0f1a написа:аз пък незнам как почти целия форум твърдеше какво дърво бил гомез и как клозе заслужавал да бъде титуляр.
иначе холандците заслужават напълно да отпаднат в групата. никакъв хъс за победа.


Ми Гомес си е дърво. Това, че разни хора не го гледат в Бундеслигата, а само мачове, като тези с Наполи и Реал, където се разписва... Гомес има ебати успевамоестта - 52 мача - 41 гола във всички турнири през исминалия сезон. А в кариерата си до тук - 341 мача и 202 гола (за клубните отбори). Има повече голове от Рууни и по-малко мачове. А като се има предвид по колко чисти положения пропуска всеки мач... Реално трябваше да е завършил с повече от 50 гола.

Иначе Гомес наиситна има едно много добро качество, заради което се нарежда до топ нападателите - умението да се пласира и открива за съотборниците. На Гомес помня само един гол от извън наказателното поле - Байерн М. - Херта.
Илиян Илиев: "Този пък, страничният, Костадин Ангелов ми каза: "Мани се от тука, ше ти прасна една глава".

vvessel написа: Добре че дойде Матеус, та да запишем загуба и от Корсика, че почти не остана отбор от Европа от който не сме падали.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия

Мнениеот Viktor4o_Rs » 14 юни 2012 14:12

drvasko98 написа:
niki87 написа:
THE G.A.M.E написа:
Общо-взето - Германия биха, но не убедиха.
Отново ...

Общо взето Германия играе на ходом засега на Европейското и печели безпроблемно. А след като вдигнат нивото, ще стане страшно ;)


Точно така, само слепци не го виждат. Германия се разхождаше вчера и показа абсолютно пренебрежение към Холандия, с което допълнително им нанесе голямо унижение. Германия са си взели поука от 2010, когато нижеха безсмислени победи и тогава за пък прогнозирах, че това доникъде няма да ги доведе. Сега пестят сили и не виждам отбор, който ще ги спре


Много си прав ! Преди размазваха всичко по пътя си, слагаха 4-ки на Австралия, Англия и Аржентина. Или пък правеха адски атрактивни мачове на ЕВРО 2008 с Португалия и Турция. В крайна сметка си изразходваха патроните и енергията, идваше Испания и Германия падаше с 0:1, без почти да създаде положение. Така че сега не са нужни фойерверки и излишни спектакли, така титла не се печели. Разбира се, и тук им намериха кусур, че било антифутбол :lol: :lol: :lol: Когато го прави Италия обаче, това е тактическа грамотност и дисциплина ...
За Гомес - вкара доста голове за Байерн, но в доста от големите и важни мачове го нямаше. Факт е, че дотук прави страхотно първенство. Обаче когато Клозе е във оптимална форма и състояние, винаги съм предпочитал да гледам Миро. А и сякаш Подолски зависи много от Клозе и играе по-добре покрай него, отколкото покрай Гомес. В крайна сметка най-добре си знае Йоги и напълно се доверявам на неговия избор 8-)
За мен Германия продължава да е фаворит. Испания без Вия и Пуйол не е същата определено. А Италия е неудобен тим за Бундестима. Затова се надявам хърватите да спънат Италия или Испания още в групата, макар че и Хърватия е малко неудобен тим за Германия. Но все пак ще е по-преодолим.
Изображение

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот Robbery » 14 юни 2012 14:12

drvasko98 написа:
CskaUl7rasB0ysS0f1a написа:аз пък незнам как почти целия форум твърдеше какво дърво бил гомез и как клозе заслужавал да бъде титуляр.
иначе холандците заслужават напълно да отпаднат в групата. никакъв хъс за победа.


Специалисти всякакви се срещат по света. Гомес има 35 гола през сезона, обаче е дърво. Вчерашният му първи гол беше типично дърварско изпълнение. Няко ихора имат развратни предстваи за играта. Ако не може да наъврже трима на пет метра разстояние се определя като дърво

Не бих споделил мнението, че първият гол на Гомез вчера е бил дърварски. Много добре пое топката и се завъртя на 180°, което не е толкова лесно. А по рано същия ден прехваления Кристияно Роналдо сам срещу врятаря не успя да вкара. А пък ако Гомез продължава да вкарва по същия начин ще бъде нелогично Льов да вкарва Клозе вместо него.
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта