ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Man Utd 9
Мнения: 79
Регистриран на: 09 юни 2012 22:27
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот Man Utd 9 » 10 юни 2012 00:46

moonlight написа:По едно време първото полувреме щях да заспя... Няма такъв скучен мач..Много ялови холандци.. играещи антифутбол датчани... Дано да няма повече такива мачове.. С тая игра малко ще им е трудно в следващите мачове, ама кой знае... Групата определено е много завързана :)

Нормално когато водиш срещу Холандия да се затвориш. Така Гърция стигна до евротитла...

Потребителски аватар
moonlight
Мнения: 711
Регистриран на: 14 авг 2008 22:44
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот moonlight » 10 юни 2012 00:47

Man Utd 9 написа:
moonlight написа:По едно време първото полувреме щях да заспя... Няма такъв скучен мач..Много ялови холандци.. играещи антифутбол датчани... Дано да няма повече такива мачове.. С тая игра малко ще им е трудно в следващите мачове, ама кой знае... Групата определено е много завързана :)

Нормално когато водиш срещу Холандия да се затвориш. Така Гърция стигна до евротитла...

Те и преди да поведат същата работа...

Потребителски аватар
Man Utd 9
Мнения: 79
Регистриран на: 09 юни 2012 22:27
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот Man Utd 9 » 10 юни 2012 00:49

moonlight написа:
Man Utd 9 написа:
moonlight написа:По едно време първото полувреме щях да заспя... Няма такъв скучен мач..Много ялови холандци.. играещи антифутбол датчани... Дано да няма повече такива мачове.. С тая игра малко ще им е трудно в следващите мачове, ама кой знае... Групата определено е много завързана :)

Нормално когато водиш срещу Холандия да се затвориш. Така Гърция стигна до евротитла...

Те и преди да поведат същата работа...

Така е, датчаните нямат класа да се надиграват с Холандия и ако се опитваха да стоят равностойно на терена щяха да загубят въпреки пропуските на Робен. Изчакаха своя шанс, нанесоха удар и удържаха на холандското нападение - такава ще им е тактиката и срещу Германия.

Потребителски аватар
Пловдивчанинът
Мнения: 2575
Регистриран на: 14 май 2011 02:45
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот Пловдивчанинът » 10 юни 2012 00:59

Интересно е сега дали Дания ще успеят да се класират, защото вече биха и Португалия в квалификациите. Иначе заслужено си победиха в мача Холандия като не могат един гол да вкарат. РВП, Робен бяха тотални дупки днеска, а само Снайдер горе долу се опитваше да направи нещо.

Потребителски аватар
White Fang
Мнения: 607
Регистриран на: 05 май 2012 23:32
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот White Fang » 10 юни 2012 01:00

Единствено Уилиямс,Стекеленбург и Робен(горе-долу)бяха на ниво в Холандия.Другото-скръб.На датчаните целта им беше да се защитават и ако могат,да атакуват.Това е един вид hit'n'run както се казва на английски.Дори и те да спечелиха,реално за мен в този мач нямаше победител.
ВЪН МУТРИТЕ ОТ БЪЛГАРСКИЯТ ФУТБОЛ! НА БЕСИЛОТО БАТКОФ,ТОНЬО,ПЕРУКОВ,СЪБЕФ И ДРАЖЕВ!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот doktora25 » 10 юни 2012 01:33

За мен мачът беше голямо шоу. Много положения, агресивни атаки, интрига до последната минута и един много интересен резултат, който ще допринесе за люта битка във всички мачове до края в групата. Стискам палци на Германия и Дания да продължат напред. Прогнозирам много Х-ве до края в групата, много голове в мача Португалия-Холандия, както и двубоят Португалия-Дания да определи втория в класирането. Това, което попречи на холандците е свръхголямото самочувствие, което показаха преди срещата, приказките че едва ли не всичко освен титла ще е провал - това създаде много голямо напрежение у играчите. Колебливата защита също допринесе за загубата. Срещата донякъде ми напомни за мача Холандия-Бразилия на последното световно, само че с разменени роли. Германците със съвсем различна настройка подходиха към началото на първенството и резултатът е на лице.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот JohnnieWalker » 10 юни 2012 08:36

Яко разочарован съм от холандците... Както винаги съм за тях, обаче... Не може да оставиш голмайстора на Бундеслигата на резервната скамейка... За мен лично четиримата в атака трябваше да са : Хунтелаар най-отпред, зад него Ван дер Ваарт и по крилата Робен и Ван Перси

THE G.A.M.E
Мнения: 50035
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 юни 2012 12:27

Логична загуба, с оглед на слабата игра на Холандия.
А и в последните 10 минути ясно си личеше, че "Лалетата" нямат физ. сили да обърнат нещата ...
Това вероятно ще им пречи и в другите мачове, ако към краят им резултатът отново е негативен.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот drvasko98 » 10 юни 2012 15:37

THE G.A.M.E написа:А и в последните 10 минути ясно си личеше, че "Лалетата" нямат физ. сили да обърнат нещата ...


Единственото, което си пролича в тези 10 минути е, че треньорът им е кръгъл идиот. Игра на терена с 6 играчи, за които е тайна борбата за топката в защита - Каут, Робен, Ван Перси, Хунтелаар, Снайдер и Ван дер Ваарт. Затова в тези минути вместо натиск с търсене поне на точка, датчаните си правеха пасчета като БарЦилоната.
За мен ако остави престъпника Робен на пейката Холандия има шанс, иначе срещу отборния немски стил и изключително неудобната им по традиция Португалия прехвалените хорандци могат да си завършат и с 0 точки, което за мен лично няма да е огромна изненада. Дотук Холандия е тактически най-слабия отбор на първенството с тази смешна "висока преса" с 4-5 човека пред наказателното на противника, датчаните изнасяха почти базплроблемно топката, какаво остава за някой по-техничен състав.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот Sardukar » 10 юни 2012 15:42

Робен ще избухне с/у Германия и ще настане райска тишина!
Image
Image
Image


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта