9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

d345
Мнения: 140
Регистриран на: 02 ное 2008 17:38
Контакти:

Re: 9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот d345 » 16 окт 2011 12:18

Щом си убиваш времето на стадиона,вземи научи и правилника.
Гледай репортажа http://tv7.bg/sport-news/victoria-fc/1196152.html и после ми кажи, за умишлено нарушение какво се дава!?

trayan16
Мнения: 239
Регистриран на: 15 окт 2011 20:19

Re: 9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот trayan16 » 16 окт 2011 13:25

Абсолютно измислен червен картон!

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: 9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот lisynger » 16 окт 2011 13:26

Май резултата лъже, а ?
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: 9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот petrof » 16 окт 2011 15:00

lisynger написа:Май резултата лъже, а ?

Да, много си прав! Резултата лъже и е доста несправедлив. В никакъв случай не заслужавахме такава загуба. Сравнително равностойно първо полувреме. Един измислен червен картон в края на полувремето, който донякъде предреши мача.
Аз съм доволен от нашите момчета. Няма от какво да се срамуват. Играха добре, бориха се мъжки, но с човек по-малко цяло полувреме беше много трудно.
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: 9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот D.Georgiev » 16 окт 2011 15:35

Напълно заслужен втори жълт картон, не виждам какво толкова ви вади очите - умишно нарушение, без игра за топка. Да - на грандовете такива не им ги дават, но съвсем друг в въпросът защо. Българският футбол е станал касапнца, ако ни свирят други съдии няма да има мач, в който да завършат 22-ма на терена.
Лудогорец много подцениха мача в началото, но с играта от второто полувреме, дори срещу 11 от Миньор, щяха да отбележат поне два гола. Ударите бяха 13-2, владеенето на топката 61% - 39%. Резултатът може да не е бил заслужен, но колкото и да си кривите душите не може да кажете, че перничани заслужаваха нещо този мач.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: 9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот donpacko » 17 окт 2011 13:22

d345 написа:Щом си убиваш времето на стадиона,вземи научи и правилника.
Гледай репортажа http://tv7.bg/sport-news/victoria-fc/1196152.html и после ми кажи, за умишлено нарушение какво се дава!?

Със тоя репортаж,аз го тълкувам,че защитника на Миньор,си върви на другата страна,и просто крака му е по назад,не си изпъва НАРОЧНО крака,за да го фаулира.Не те знам,от кога ходиш по мачове на Лудогорец,и не ме вълнува.Защо никой не каза от нас,че съдиите ни подпряха със някои отбори.И стига сте говорили колко велики сме,еми на мача със Динамо се видя,сега ще ми кажеш имахме положения,имахме ама ако Динамо трябва да играе със някой наш отбор за нещо разлика от поне 2 гола разлика не ни мърда.Марселиньо е добър ама тука,срещу Динамо нещо не можах да видя обръщанията му които правеше и срещу Миньор.За да бъдем точни,тоя същия играч от Миньир трябваше да бъде изгонен по рано,но не точно за това нарушение,но това е друга тема касаеща съдиите ни.Искам да се вадят картони когато трябва,а не несъществуващи,а за дузпата където четох коментар,че нямало,има и то класическа,а отделно за симулации колко картони се спестяват нямам думи.

skarab
Мнения: 390
Регистриран на: 13 авг 2009 22:36
Контакти:

Re: 9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот skarab » 17 окт 2011 13:40

donpacko написа: защитника на Миньор,си върви на другата страна,и просто крака му е по назад,


Хаааааааааааааааааааааахахахахахахах :lol: :lol: :lol:
Той си го бил тълкувал... :lol: :lol:
Почти във всеки мач от така нареченото "българско първенство" трябва да има поне по 1 червен картон. А това че на теб ти е такъв "критерия" ... Лично твой проблем. 8-)

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: 9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот donpacko » 17 окт 2011 15:14

Точно заради такива като Венци Стефанов,ми е мисълта.Играч се гони когато има нарушение заслужаващо картон,а това нарушение пак казвам е меко казано обидно.

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: 9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот donpacko » 18 окт 2011 13:21

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Последна промяна от donpacko на 18 окт 2011 13:49, променено общо 1 път.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта