8-ми кръг: Ботев Враца - Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот runnersa » 01 окт 2011 10:05

Rivaldo10 написа:
liverpool96 написа:Нормално. След такава луда селекция и толкова хвърлени милиони е съвсем резонно да има нещо отсреща. Но това да влезеш в "А" група и веднага да излезеш първи в класирането, само ние си го можем. :lol:

И Кайзерслаутерн. ;)

Не че нещо ама май забравяте че в същата година когато го направи Кайзерслаутерн имаше един БГ отбор който стана шампион като дебютант! ;) Вярно не пълен дебютант като Лудогорец но все пак...

Exclusive
Мнения: 681
Регистриран на: 19 авг 2010 21:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот Exclusive » 01 окт 2011 11:03

ronin3 написа:Труден мач срещу страшливи мишки. Явно все още сме полугранд и отбори от ранга на Ботев и Светкавица ще излизат срещу нас с надеждата поне точка да отмъкнат. Когато станем гранд ще играят малко по-открито, знаейки че от подобен мач могат само да спечелят и ще падат с 6:0 .

Балона ще се пръсне скоро. :lol: :lol: :lol: Много рано се помислихте за голям отбор.

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот D.Georgiev » 01 окт 2011 11:37

ronin3 написа:Труден мач срещу страшливи мишки. Явно все още сме полугранд и отбори от ранга на Ботев и Светкавица ще излизат срещу нас с надеждата поне точка да отмъкнат. Когато станем гранд ще играят малко по-открито, знаейки че от подобен мач могат само да спечелят и ще падат с 6:0 .


Какъв гранд, какви пет лева? До преди година и няколко месеца играехме срещу Подайва и Скрита сила Мъдрево. Гранд не се става за година, две или десет, а ние най-вероятно никога няма да станем. Това не пречи обаче да сме фактор в първенството и да опитаме да атакуваме позициите за Лига Европа. А междудругото обърнете внимание, че добрите ни игри и резултати са само на хубав терен. А за отборите като Ботев и Светкавица е нормано да се бранят, ако не им се отбележи ранен гол, нещата стават много трудни. Аз лично пожелавам успех и на двата отбора!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот Unforgiven_M » 05 окт 2011 18:17

D.Georgiev написа:Какъв гранд, какви пет лева? До преди година и няколко месеца играехме срещу Подайва и Скрита сила Мъдрево. Гранд не се става за година, две или десет


Много точно определение на това къде сме и че е рано да се мислим за голям отбор, но... за 10 години могат да се направят много неща... справка - Олимпик Лион /ясно ми е, че тук мащаба е съвсем друг - просто давам пример че за 10 години всъщност може да си станеш съвсем сериозен играч на футболния терен.../

fen4ica
Мнения: 153
Регистриран на: 11 окт 2011 13:36
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот fen4ica » 11 окт 2011 14:14

Teo написа:Ще ви спукаме балона на Армията, Лудогорец шампион, само когато баща ми стане Левскар :twisted:


По спокойно младежо, да не вземе баща ти да стане Левскар! :)


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта