Ремонт на "Лудогорец Арена"

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот bobonikolov » 02 фев 2016 03:52

k20dan4o написа:
BRF написа:
bobonikolov написа:И такааа... Кирето лапна едни 4 милиона и сега се вижда колко качествен е строежа на неговата фирма. А това последното ми звучи като шизофрения - Кирчо раз`ираш ли щел да съди себе си или проектанта, защото Кирчо и проектанта си прехвърлали вината. Цял сапунен сериал.

О нееееееее,той е слънчице и всичко което прави го изпипва!Нали така твърдяха хората,които до скоро пишеха в този форум и сега няма са се появят!Да си видят олигархчето как усвой държавните парички!

Аз пък да ти кажа че нищо му няма на стадиона. Недей да си правиш изводи и да коментираш писанията на някои псевдожурналисти. Можеш да отидеш да провериш ако искаш.

Писания на псевдожурналисти друг път. Първо за течовете са признали и от клуба. Второ всичко е описано в докладна до ОбС Разград. Ето ти част от докладната:
Изображение
Медиите просто са отразили това, което се е случило на заседанието на ОбС приятелю. А това, че не ти харесва изнесената информация е друг въпрос. Аз се питам при положение, че наистина тази фирма е правила и изолацията на Герена и ако наистина и там има течове на колко ли още стадиона ще има такива течове и какви ли още проблеми ще цъфнат? За мен лично изпълнението на обекта беше ясно какво ще е още като видях нагласената поръчка. Иначе базата ви се получава много добре. Дано поне там изпълнението не е такова мърляво.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот BRF » 02 фев 2016 11:58

bobonikolov написа:
k20dan4o написа:
BRF написа:
bobonikolov написа:И такааа... Кирето лапна едни 4 милиона и сега се вижда колко качествен е строежа на неговата фирма. А това последното ми звучи като шизофрения - Кирчо раз`ираш ли щел да съди себе си или проектанта, защото Кирчо и проектанта си прехвърлали вината. Цял сапунен сериал.

О нееееееее,той е слънчице и всичко което прави го изпипва!Нали така твърдяха хората,които до скоро пишеха в този форум и сега няма са се появят!Да си видят олигархчето как усвой държавните парички!

Аз пък да ти кажа че нищо му няма на стадиона. Недей да си правиш изводи и да коментираш писанията на някои псевдожурналисти. Можеш да отидеш да провериш ако искаш.

Писания на псевдожурналисти друг път. Първо за течовете са признали и от клуба. Второ всичко е описано в докладна до ОбС Разград. Ето ти част от докладната:
Изображение
Медиите просто са отразили това, което се е случило на заседанието на ОбС приятелю. А това, че не ти харесва изнесената информация е друг въпрос. Аз се питам при положение, че наистина тази фирма е правила и изолацията на Герена и ако наистина и там има течове на колко ли още стадиона ще има такива течове и какви ли още проблеми ще цъфнат? За мен лично изпълнението на обекта беше ясно какво ще е още като видях нагласената поръчка. Иначе базата ви се получава много добре. Дано поне там изпълнението не е такова мърляво.

Базата си е негова и там сигурно прави по-сериозно нещата!Стига да има акъл за строителство де!Защото като му гледам егото-сигурно той е и проектант и архитект и каквото там е нужно за да се построй нещо!

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот ELFen » 04 фев 2016 16:26

bobonikolov написа:
И такааа... Кирето лапна едни 4 милиона и сега се вижда колко качествен е строежа на неговата фирма. А това последното ми звучи като шизофрения - Кирчо раз`ираш ли щел да съди себе си или проектанта, защото Кирчо и проектанта си прехвърлали вината. Цял сапунен сериал.

EEEE, брао, появи се...и то кога, като има нещо да се хули... :) май месец пак се надявам да полафим ;)
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот bobonikolov » 05 фев 2016 00:42

ELFen написа:
bobonikolov написа:
И такааа... Кирето лапна едни 4 милиона и сега се вижда колко качествен е строежа на неговата фирма. А това последното ми звучи като шизофрения - Кирчо раз`ираш ли щел да съди себе си или проектанта, защото Кирчо и проектанта си прехвърлали вината. Цял сапунен сериал.

EEEE, брао, появи се...и то кога, като има нещо да се хули... :) май месец пак се надявам да полафим ;)

Това не е хулене приятелю. Това е показване на факти. Обръщам внимание на някои проблеми, за които вие в този форум си затваряте очите. Когато се обсъждат теми около един футболен клуб би трябвало да се обсъждат и негативни неща, а не само позитивни, защото негативните неща преставляват грешки, от които следва да се изведе поука за в бъдещето.

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот mozart » 19 фев 2016 18:06

За бобиниколов и останалите хитреци дето със свито сърце следят събитията и се надяват да се затрием!
http://forum.ludogorec.com/viewtopic.ph ... start=1950
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот bobonikolov » 24 фев 2016 18:54

Ето, че пак ми слагате мисли в главата и думи в устата. Никъде не съм споменавал, че искам да ви закриват. Напротив повече клубове като Лудогорец в България - по-добре. Имам предвид като организация на работа вътре в клуба. Няма забавени заплати и финансови проблеми. Но не одобрявам погазване на закона и нагласяне на обществени поръчки за да се крадат държавни пари. Надявам се сега да съм ясен. А да и не знам колко е вярно, но преди малко прочетох нещо, което ако се потвърди май от следващия сезон ще се казвате Етър. Но пак повтарям последното не знам дали е вярно и силно се надявам да не е.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот PFC Litex » 01 мар 2016 19:35

Като гледам, как са се събрали всички след половината нагоре, козирката на трибуната е явно за украса.
Изображение

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот ELFen » 02 мар 2016 09:18

PFC Litex написа:Като гледам, как са се събрали всички след половината нагоре, козирката на трибуната е явно за украса.

Дори при 100% покрита трибуна първите редове ги пере дъжда, ако си ходил някога на стадион , би трябвало да го знаеш ;)
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3803
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот loko1 » 07 мар 2016 16:58

ELFen написа:
PFC Litex написа:Като гледам, как са се събрали всички след половината нагоре, козирката на трибуната е явно за украса.

Дори при 100% покрита трибуна първите редове ги пере дъжда, ако си ходил някога на стадион , би трябвало да го знаеш ;)


Зависи от 100-те %
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

krumeto
Мнения: 3665
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот krumeto » 08 мар 2016 21:17

loko1 написа:
ELFen написа:
PFC Litex написа:Като гледам, как са се събрали всички след половината нагоре, козирката на трибуната е явно за украса.

Дори при 100% покрита трибуна първите редове ги пере дъжда, ако си ходил някога на стадион , би трябвало да го знаеш ;)


Зависи от 100-те %

Да, примерно под козирката на стадион Локомотив в кв Надежда си 100% запазен. Капка дъжд не може да падне отгоре ти, ако вместо на стадиона, си пред телевизора в къщи. :lol:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта