efbet Лига, 21-ви кръг, 19.02.2024, Лудогорец - Черно море 3:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: efbet Лига, 21-ви кръг, 17.02.2024, Лудогорец - Черно море

Мнениеот krumeto » 23 яну 2024 20:46

Ron Jeremy написа:
krumeto написа:
fucktheblueshits написа::mrgreen: :mrgreen:
Вие сте "ухажвани " от бфс и затова ви мразят всички
Резаци чорбари и говеда сте най толерирани и затова все ревете като ви вземем точките
Именно и заради това ви мрази цяла България помияри
Радвам се че Илиан затваря устните на много хора и ги карат да ядат собствените си говна
Дано отпадне те от Европа и някой друг стане шампион тази година в България
Относно мача надявам се да е двойка
И после и на бой ще ви бием селски пръчки

Приеми сега че вие сте помиярите! няма ФАКТИ!
Еееей смешко, чети пак какво си писал. Пълни глупости.
С Лудогорец сте изиграли 35 мача. Знаеш ли какви сте излагации?
Знаеш ли, че имате загуби с 5 - 1, 4 - 0, 3 - 0 по един път и 4 - 1 два пъти?
Знаеш ли че имате 24 загуби от Лудогорец?
Знаеш ли, че сме ви разпорили ДВАНАДЕСЕТ пъти във Варна???
Затова ни мразите, а не заради твоите глупави писания.
А сега е ред вие да си ядете червеното от твоето мнение.

Сигурен ли си , че са 35 аз мисля ,че са повече ...не всичко започва и свършва с Гела

Като ти са интересни толкова мачовете от Б групата, които са около 6 или 8 срещи, търси ги ти. Мен А групата ми е интересна!
Като включиш и Б групата, пак ще сме на на много плюс.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

gihuelo
Мнения: 5702
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: efbet Лига, 21-ви кръг, 17.02.2024, Лудогорец - Черно море

Мнениеот gihuelo » 24 яну 2024 12:03

krumeto написа:
Ron Jeremy написа:
krumeto написа:
fucktheblueshits написа::mrgreen: :mrgreen:
Вие сте "ухажвани " от бфс и затова ви мразят всички
Резаци чорбари и говеда сте най толерирани и затова все ревете като ви вземем точките
Именно и заради това ви мрази цяла България помияри
Радвам се че Илиан затваря устните на много хора и ги карат да ядат собствените си говна
Дано отпадне те от Европа и някой друг стане шампион тази година в България
Относно мача надявам се да е двойка
И после и на бой ще ви бием селски пръчки

Приеми сега че вие сте помиярите! няма ФАКТИ!
Еееей смешко, чети пак какво си писал. Пълни глупости.
С Лудогорец сте изиграли 35 мача. Знаеш ли какви сте излагации?
Знаеш ли, че имате загуби с 5 - 1, 4 - 0, 3 - 0 по един път и 4 - 1 два пъти?
Знаеш ли че имате 24 загуби от Лудогорец?
Знаеш ли, че сме ви разпорили ДВАНАДЕСЕТ пъти във Варна???
Затова ни мразите, а не заради твоите глупави писания.
А сега е ред вие да си ядете червеното от твоето мнение.

Сигурен ли си , че са 35 аз мисля ,че са повече ...не всичко започва и свършва с Гела

Като ти са интересни толкова мачовете от Б групата, които са около 6 или 8 срещи, търси ги ти. Мен А групата ми е интересна!
Като включиш и Б групата, пак ще сме на на много плюс.


Как няма да ти е интересна Б групата ,като сте играли 70 години там . Срамуваш се от 95 процента от историята ви? В А група сте от 2011 тоест осмокласник не ви помни.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: efbet Лига, 21-ви кръг, 19.02.2024, Лудогорец - Черно море

Мнениеот Ron Jeremy » 24 яну 2024 13:42

Даже мисля ,че са играли повече във В , ама откакто почнаха да им раздават кремвирши им е интересна само А група. Смешници
ex Popeye

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: efbet Лига, 21-ви кръг, 19.02.2024, Лудогорец - Черно море

Мнениеот krumeto » 24 яну 2024 15:25

Ron Jeremy написа:Даже мисля ,че са играли повече във В , ама откакто почнаха да им раздават кремвирши им е интересна само А група. Смешници


gihuelo написа:Как няма да ти е интересна Б групата ,като сте играли 70 години там . Срамуваш се от 95 процента от историята ви? В А група сте от 2011 тоест осмокласник не ви помни.


Много съм щастлив в последните 12 години. Несгодите в Б група забравям, благодарение на победите със съкрушителни резултати над припошкия отбор от микренско.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
1Neutralen
Мнения: 1823
Регистриран на: 08 апр 2010 20:34
Местоположение: САЩ
Контакти:

Re: efbet Лига, 21-ви кръг, 19.02.2024, Лудогорец - Черно море

Мнениеот 1Neutralen » 25 яну 2024 16:13

Морските, айде по-кротко. Ще играете срещу Шампиона все пак, малко респект, че да ни ви се случи случка. Само Лудогорец! Една тройка ще ви подхожда, че да си знаете мястото.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: efbet Лига, 21-ви кръг, 19.02.2024, Лудогорец - Черно море

Мнениеот Ron Jeremy » 26 яну 2024 16:37

1Neutralen написа:Морските, айде по-кротко. Ще играете срещу Шампиона все пак, малко респект, че да ни ви се случи случка. Само Лудогорец! Една тройка ще ви подхожда, че да си знаете мястото.

Я спокойно, респект от пластмасов отбор няма как да имам , а резултата преди всеки мач е 0 на 0 ,така че прибери си го в гащите рано ти още
ex Popeye

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: efbet Лига, 21-ви кръг, 19.02.2024, Лудогорец - Черно море

Мнениеот mark1926 » 08 фев 2024 00:15

Ron Jeremy написа:
1Neutralen написа:Морските, айде по-кротко. Ще играете срещу Шампиона все пак, малко респект, че да ни ви се случи случка. Само Лудогорец! Една тройка ще ви подхожда, че да си знаете мястото.

Я спокойно, респект от пластмасов отбор няма как да имам , а резултата преди всеки мач е 0 на 0 ,така че прибери си го в гащите рано ти още



Цяла България знае, че са пластмаса, само в Разград искат да получават уважение и респект. Да си мислиш, че си голям , а хората да те считат за просяк- това е Лудогорец...

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: efbet Лига, 21-ви кръг, 19.02.2024, Лудогорец - Черно море

Мнениеот krumeto » 08 фев 2024 07:19

mark1926 написа:
Ron Jeremy написа:
1Neutralen написа:Морските, айде по-кротко. Ще играете срещу Шампиона все пак, малко респект, че да ни ви се случи случка. Само Лудогорец! Една тройка ще ви подхожда, че да си знаете мястото.

Я спокойно, респект от пластмасов отбор няма как да имам , а резултата преди всеки мач е 0 на 0 ,така че прибери си го в гащите рано ти още



Цяла България знае, че са пластмаса, само в Разград искат да получават уважение и респект. Да си мислиш, че си голям , а хората да те считат за просяк- това е Лудогорец...

Робиии, мирувайте!
Който си покаже главата бива смазан пт Разградкия орел!
Ред е на следващия!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: efbet Лига, 21-ви кръг, 19.02.2024, Лудогорец - Черно море

Мнениеот mark1926 » 08 фев 2024 13:27

krumeto написа:
mark1926 написа:
Ron Jeremy написа:
1Neutralen написа:Морските, айде по-кротко. Ще играете срещу Шампиона все пак, малко респект, че да ни ви се случи случка. Само Лудогорец! Една тройка ще ви подхожда, че да си знаете мястото.

Я спокойно, респект от пластмасов отбор няма как да имам , а резултата преди всеки мач е 0 на 0 ,така че прибери си го в гащите рано ти още



Цяла България знае, че са пластмаса, само в Разград искат да получават уважение и респект. Да си мислиш, че си голям , а хората да те считат за просяк- това е Лудогорец...

Робиии, мирувайте!
Който си покаже главата бива смазан пт Разградкия орел!
Ред е на следващия!



Отбор без фенове е като орел без крила! Нямате капка уважение от цяла България. Единствената ви функция е да тормозите шопите, което е добре за България, но тъй като сте орел без криле, пак към вас има само презрение, няма фенове, няма футбол...

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: efbet Лига, 21-ви кръг, 19.02.2024, Лудогорец - Черно море

Мнениеот krumeto » 08 фев 2024 14:05

mark1926 написа:
krumeto написа:
mark1926 написа:
Ron Jeremy написа:
1Neutralen написа:Морските, айде по-кротко. Ще играете срещу Шампиона все пак, малко респект, че да ни ви се случи случка. Само Лудогорец! Една тройка ще ви подхожда, че да си знаете мястото.

Я спокойно, респект от пластмасов отбор няма как да имам , а резултата преди всеки мач е 0 на 0 ,така че прибери си го в гащите рано ти още



Цяла България знае, че са пластмаса, само в Разград искат да получават уважение и респект. Да си мислиш, че си голям , а хората да те считат за просяк- това е Лудогорец...

Робиии, мирувайте!
Който си покаже главата бива смазан пт Разградкия орел!
Ред е на следващия!



Отбор без фенове е като орел без крила! Нямате капка уважение от цяла България. Единствената ви функция е да тормозите шопите, което е добре за България, но тъй като сте орел без криле, пак към вас има само презрение, няма фенове, няма футбол...

Вие с вашите наркомани какво сте постигнали за 98 години! Това ли ви е футбола бе смешник? :mrgreen:
За десет години постигнахме десет пъти повече от вашите 98 години.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта