efbet Лига, 31-ви кръг, 22.05.2022, Левски (Сф) - Лудогорец 0:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Радо
Мнения: 624
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: efbet Лига, 31-ви кръг, 22.05.2022, Левски (Сф) - Лудогорец

Мнениеот Радо » 20 май 2022 06:11

krumeto написа:
Радо написа:1 - ца.

" Левски " спечели Купата, а " Лудогорец " титлата.

Трите точки са им нужни за 3 тото място. Особено ако " Левски " спечели на Овча Купел днес и " Ботев Пд на " Армията ".

Съгласен!
Левски все пак може да играе за трето място. Някой да ми каже, Лудогорец за какво?
Шампион, ШЛ, първо място. Единствено могат да се борят за някоя контузия.
Благодарим!


Вчера спечелиха на Овча Купел, показаха характер.

На линия
Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2847
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: efbet Лига, 31-ви кръг, 22.05.2022, Левски (Сф) - Лудогорец

Мнениеот futbolqga » 20 май 2022 11:25

krumeto написа:
Радо написа:1 - ца.

" Левски " спечели Купата, а " Лудогорец " титлата.

Трите точки са им нужни за 3 тото място. Особено ако " Левски " спечели на Овча Купел днес и " Ботев Пд на " Армията ".

Съгласен!
Левски все пак може да играе за трето място. Някой да ми каже, Лудогорец за какво?
Шампион, ШЛ, първо място. Единствено могат да се борят за някоя контузия.
Благодарим!

Лудогорец би следвало да се бори за името си, както и Левски. На клуба ви рядко му се случва да има две поредни загуби от един противник и вероятно ще им се иска да вземат известен реванш.

Иначе, двата отбора играят открит, приятен за окото футбол и би трябвало този мач, в който няма да го има обичайното напрежение, да се превърне в празник за зрителите. На трибуните ще има публика в изобилие, която да създаде и подходяща атмосфера. Дано видим на терена и някои от по-младите момчета, които да покажат своите качества.

Радо
Мнения: 624
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: efbet Лига, 31-ви кръг, 22.05.2022, Левски (Сф) - Лудогорец

Мнениеот Радо » 20 май 2022 15:58

futbolqga написа:
krumeto написа:
Радо написа:1 - ца.

" Левски " спечели Купата, а " Лудогорец " титлата.

Трите точки са им нужни за 3 тото място. Особено ако " Левски " спечели на Овча Купел днес и " Ботев Пд на " Армията ".

Съгласен!
Левски все пак може да играе за трето място. Някой да ми каже, Лудогорец за какво?
Шампион, ШЛ, първо място. Единствено могат да се борят за някоя контузия.
Благодарим!

Лудогорец би следвало да се бори за името си, както и Левски. На клуба ви рядко му се случва да има две поредни загуби от един противник и вероятно ще им се иска да вземат известен реванш.

Иначе, двата отбора играят открит, приятен за окото футбол и би трябвало този мач, в който няма да го има обичайното напрежение, да се превърне в празник за зрителите. На трибуните ще има публика в изобилие, която да създаде и подходяща атмосфера. Дано видим на терена и някои от по-младите момчета, които да покажат своите качества.


На 2.07 е мача за Супер Купата между двата отбора с който се дава началото на новия шампионат 2022/2023 Юли - Ноември зарадо Световното Катар 2022.

krumeto
Мнения: 3718
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: efbet Лига, 31-ви кръг, 22.05.2022, Левски (Сф) - Лудогорец

Мнениеот krumeto » 20 май 2022 16:10

futbolqga написа:
krumeto написа:
Радо написа:1 - ца.

" Левски " спечели Купата, а " Лудогорец " титлата.

Трите точки са им нужни за 3 тото място. Особено ако " Левски " спечели на Овча Купел днес и " Ботев Пд на " Армията ".

Съгласен!
Левски все пак може да играе за трето място. Някой да ми каже, Лудогорец за какво?
Шампион, ШЛ, първо място. Единствено могат да се борят за някоя контузия.
Благодарим!

Лудогорец би следвало да се бори за името си, както и Левски. На клуба ви рядко му се случва да има две поредни загуби от един противник и вероятно ще им се иска да вземат известен реванш.

Иначе, двата отбора играят открит, приятен за окото футбол и би трябвало този мач, в който няма да го има обичайното напрежение, да се превърне в празник за зрителите. На трибуните ще има публика в изобилие, която да създаде и подходяща атмосфера. Дано видим на терена и някои от по-младите момчета, които да покажат своите качества.

Много не съм съгласен, че Левски играе открит футбол. Петима в защита, значи трима централни, не може да се каже открит. Разбира се, в този мач Мъри може и да излезе с двама централни.
Дано и нашите да са навити, в което се съмнявам. От 11 титли само в 1/2 са играли в последния мач. Вероятно пак ще бъде в тренировъчно темпо.
Аз не съм против, да играят ненавито. Няма смисъл от контузии преди Европа!
Предпазливо, който е по-добър и излъжи другия, да победи!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Dani Kiki
Мнения: 780
Регистриран на: 13 дек 2009 13:57
Контакти:

Re: efbet Лига, 31-ви кръг, 22.05.2022, Левски (Сф) - Лудогорец

Мнениеот Dani Kiki » 22 май 2022 21:58

Ами публика кога? Има свободни столчета, даже и тях не можете да запълните...
realno: Бройчо сега се оплаква като клиент изпуснал евтино олио? :)

Capitana_Puyol
Мнения: 1238
Регистриран на: 16 май 2022 23:04

Re: efbet Лига, 31-ви кръг, 22.05.2022, Левски (Сф) - Лудогорец

Мнениеот Capitana_Puyol » 22 май 2022 22:59

Честита победа. :)
Шимунджа ми изглежда доста надъхан, явно ще стяга отбор готов за атака на групите в ШЛ. Дано !
Барса, Лудогорец и Бойко Борисов, але, алеее... :)

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: efbet Лига, 31-ви кръг, 22.05.2022, Левски (Сф) - Лудогорец

Мнениеот ImmortaL_1000 » 23 май 2022 04:15

Е все пак Левски взеха купата . Те не могат всичко ся ! Хвърлиха си душите за купата.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

drvasko98
Мнения: 7072
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: efbet Лига, 31-ви кръг, 22.05.2022, Левски (Сф) - Лудогорец

Мнениеот drvasko98 » 23 май 2022 13:43

Capitana_Puyol написа:Честита победа. :)
Шимунджа ми изглежда доста надъхан, явно ще стяга отбор готов за атака на групите в ШЛ. Дано !


Не знам какво ще стяга, но в четири мача срещу Левски тази пролет и в четирите не беше по-силния на терена.
А смея да твърдя, че Левски все още не е близо до някакво европейско ниво.

krumeto
Мнения: 3718
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: efbet Лига, 31-ви кръг, 22.05.2022, Левски (Сф) - Лудогорец

Мнениеот krumeto » 23 май 2022 14:37

drvasko98 написа:
Capitana_Puyol написа:Честита победа. :)
Шимунджа ми изглежда доста надъхан, явно ще стяга отбор готов за атака на групите в ШЛ. Дано !


Не знам какво ще стяга, но в четири мача срещу Левски тази пролет и в четирите не беше по-силния на терена.
А смея да твърдя, че Левски все още не е близо до някакво европейско ниво.

След титлата кой е очаквал мотивиран отбор? Други години и мачове сме губили.
А за КБ Лудогорец никога не е мотивиран. Винаги има 2 /3 резерви в основния състав на мачовете.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Capitana_Puyol
Мнения: 1238
Регистриран на: 16 май 2022 23:04

Re: efbet Лига, 31-ви кръг, 22.05.2022, Левски (Сф) - Лудогорец 0:1

Мнениеот Capitana_Puyol » 23 май 2022 17:44

Лудогорец от 2014г. не е печелил Купата, даже май веднъж отпадна от отбор от втора лига (може и да бъркам), така че сами виждате доколко е приоритет този турнир. Относно мачовете срещу Левски и ЦСКА за първенство сами виждате че отбора играе по съвсем различен начин и почти винаги бие. Дори Левски на Мъри, които са в подем от началото на пролетния полусезон загубиха и двата си мача срещу Лудогорец през март и вчера като това им бяха единствените загуби през пролетта. Сега е важно бг отборите да се подготвят добре за евротурнирите и аз пожелавам успех на всички !
Барса, Лудогорец и Бойко Борисов, але, алеее... :)


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта