Черно море - Лудогорец | Първа лига, 31-ви кръг | 2:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
grozdanovdng78
Мнения: 494
Регистриран на: 22 фев 2018 23:26
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец | Първа лига, 31-ви кръг |

Мнениеот grozdanovdng78 » 26 апр 2019 22:29

Като гледах как Берое обърна Левски, нищо хубаво не ни чака в Стара Загора, ако така играем на вън, като във Варна.

botevplovdiveoe
Мнения: 827
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец | Първа лига, 31-ви кръг |

Мнениеот botevplovdiveoe » 26 апр 2019 22:50

Пепито Хубчев да продължава да не вика Г.Илиев в национала...
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
grozdanovdng78
Мнения: 494
Регистриран на: 22 фев 2018 23:26
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец | Първа лига, 31-ви кръг |

Мнениеот grozdanovdng78 » 26 апр 2019 23:52

След днешните мачове си мисля, че Лудогорец и Дерменджиев, когато са заедно всичко им се получава, но когато са разделени са кръгла нула, нито Лудогорец играе нещо, нито Левски с Дерменджиев нещо играят. Пълна катастрофа са. С тази игра ако Лудогорец станат шампиони, това означава ЦСКА да спукат футболния тъпомер, както Левски го направи 2013 година срещу Славия. Дано да го спукат.

Потребителски аватар
morqche
Мнения: 800
Регистриран на: 13 дек 2009 10:44
Местоположение: ТИЧА
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец | Първа лига, 31-ви кръг |

Мнениеот morqche » 27 апр 2019 02:32

Очаквах едно тежко и грозно за окото 0:0, а то какво се получи... Можеше и на 4-ка да ви качим, с тази игра сте за никъде... Но да не забравяме че и ЦСКА ни гостуват другата седмица..
[center]ЧЕРНО МОРЕ[/center]
[center]1913[/center]

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец | Първа лига, 31-ви кръг |

Мнениеот bsz1916 » 27 апр 2019 05:34

grozdanovdng78 написа:След днешните мачове си мисля, че Лудогорец и Дерменджиев, когато са заедно всичко им се получава, но когато са разделени са кръгла нула, нито Лудогорец играе нещо, нито Левски с Дерменджиев нещо играят. Пълна катастрофа са. С тази игра ако Лудогорец станат шампиони, това означава ЦСКА да спукат футболния тъпомер, както Левски го направи 2013 година срещу Славия. Дано да го спукат.

Успехите на Дерменджиев в Лудогорец са безспорни , друг е въпросът дали главната заслуга за тях е негова . До голяма степен вината за днешното състояние на Лудогорец е също негова . Защото той като треньор основно се грижеше за добрите си отношения с така наречените тартори на отбора и се страхуваше да прави каквито и да е промени . Затова днес звездите на отбора са на възраст между 33 и 35 години и явно вече не стават за големи мачове . Лудогорец се нуждае от един като Петев , който да изгради отбора отново . Аз мисля че Херо също можеше да свърши тая работа , но явно думите му че " ЛУДОГОРЕЦ СПЕШНО СЕ НУЖДАЕ ОТ ПРЕЛИВАНЕ НА СВЕЖА КРЪВ " не се харесаха на някои и той беше сменен въпреки отличните резултати които постигна . Подмладяването закъсня твърде много и дори и Лудогорец да стане шампион , няма как да няма и 1 или 2 нулеви сезона . Чичо Гошо с тая задача няма да може да се справи . За Стойчо Стоев не съм сигурен , защото и той навремето пое готов , изграден от друг отбор .

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4086
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец | Първа лига, 31-ви кръг |

Мнениеот JACKO » 27 апр 2019 07:52

ELFen написа:Честито на морето - добра лекция ! Класен втори гол .
Отдавна не бях виждал тотално да сме толкова безидейни !

П.С. Сисиньо вече ми е чак противен :!: явно трябва да загубим титлата, че да стане ясно, че всеки мач сме с човек по-малко, ама не - пускат го нон стоп :shock:


+1
Същото важи с пълна сила и за Вандерсон!
Честито на морето!
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец | Първа лига, 31-ви кръг |

Мнениеот ChuckNorris » 27 апр 2019 15:01

morqche написа:Очаквах едно тежко и грозно за окото 0:0, а то какво се получи... Можеше и на 4-ка да ви качим, с тази игра сте за никъде... Но да не забравяме че и ЦСКА ни гостуват другата седмица..


Любопитно е да видим дали ще бъдете така мотивирани и срещу ЦСКА-София.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец | Първа лига, 31-ви кръг |

Мнениеот Sole » 27 апр 2019 19:41

botevplovdiveoe написа:Пепито Хубчев да продължава да не вика Г.Илиев в национала...

Този факт показва,че в национала не се викат най-добрите ни футболисти, а основно мениджърски протежета. На нашите национални треньори им позволяват да си изберат мах 4-5 играчи които наистина са в добра форма, а останалите "звезди" им ги спускат отгоре. За това сме под пясъка на дъното. 8-)

Потребителски аватар
morqche
Мнения: 800
Регистриран на: 13 дек 2009 10:44
Местоположение: ТИЧА
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец | Първа лига, 31-ви кръг |

Мнениеот morqche » 30 апр 2019 00:01

ChuckNorris написа:
morqche написа:Очаквах едно тежко и грозно за окото 0:0, а то какво се получи... Можеше и на 4-ка да ви качим, с тази игра сте за никъде... Но да не забравяме че и ЦСКА ни гостуват другата седмица..


Любопитно е да видим дали ще бъдете така мотивирани и срещу ЦСКА-София.

Предполагам си цесекар, с оглед на играта ви с Ботев си мисля че може и да не ни се наложи да се напъваме много за да ви откажем тотално от титлата. Титла която според мене никой не я заслужава този сезон!
[center]ЧЕРНО МОРЕ[/center]
[center]1913[/center]

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец | Първа лига, 31-ви кръг |

Мнениеот ChuckNorris » 30 апр 2019 00:09

morqche написа:
ChuckNorris написа:
morqche написа:Очаквах едно тежко и грозно за окото 0:0, а то какво се получи... Можеше и на 4-ка да ви качим, с тази игра сте за никъде... Но да не забравяме че и ЦСКА ни гостуват другата седмица..


Любопитно е да видим дали ще бъдете така мотивирани и срещу ЦСКА-София.

Предполагам си цесекар, с оглед на играта ви с Ботев си мисля че може и да не ни се наложи да се напъваме много за да ви откажем тотално от титлата. Титла която според мене никой не я заслужава този сезон!


Същност съм левскар. Иначе съм напълно съгласен с мнението ти.
Успех на отбора ти!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта