Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот sizif » 08 дек 2017 11:44

Заклет Левскар написа:
sizif написа:
Заклет Левскар написа:
sizif написа:
CSKA 78 написа:
TNT написа:Фактите са,че Йеглава ли кви бяха ви чокаха брутално и без вазелин.Затова,че най-малко оранжеви фенчета може да се изказвате за играта на другите български отбори. ;) Издувай бузките и се потапяй. :lol:


Не че ме интересува, но се бяхте покрили в този подфорум и кой знае колко треперене и молитви сте му ударили до края на мача, но иначе сте голям отбор! Ха-ха! Да ви е честито класирането! Бяхте се потопили до главата и издули бузките...
С тази ваша игра, който и да ви се падне, ще пусне юношите, и пак ще може да продължи напред! :) ;)
ПП Йелгава са играли с друг отбор, а не с ЦСКА! ;) Но пък ние помним Милсалами! :lol:


Лудогорците са интересни но и обвити в тайнственост същества.Преди 6-7 години ги нямаше а сега вече са Ултраси които палят факли и след това ги духат.Те имат ултра баби които са на стадиона.Имат и фенклуб Каменар лични любимци на Петричев.


Припознавачите са интересни но и обвити в тайнственост същества.Преди 1-2 години ги нямаше а сега вече са Ултраси които палят факли и след това го духат.Те имат ултра наркомани които нахлуват на стадиона. Имат и фенклуб Микре лични любимци на Стоилас.


Опитваш се да си забавен но не ти се получава :)


Истината не винаги е забавна за вас.
Като искаш да се забавляваш ми отговори на този въпрос, отворко:
ЦСКА-София(София) ще участва ли на конкурса за базите на покойното ЦСКА (София)?


Няма смисъл защото темата е друга.Базите винаги са си били на ЦСКА.Май никой не вижда,че подобен конкурс ще има и за Подуене ;)
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот sizif » 08 дек 2017 11:46

ELFen написа:
sizif написа:
ELFen написа:
sizif написа:
Лудогорците са интересни но и обвити в тайнственост същества.Преди 6-7 години ги нямаше а сега вече са Ултраси които палят факли и след това ги духат.Те имат ултра баби които са на стадиона.Имат и фенклуб Каменар ( - б.р. )лични любимци на Петричев.

Преди 7 години играеха в долните дивизии, където сега се подвизава ЦСКА, които също имат фенове в Каменар ;) - нищо по-различно :idea:


Кажи честно ти от Сините или Червените беше преди Киро

Симпатизирал съм на ЦСКА, когато са играли в ЕКТ или в дербито с Левски в А група /отчитам го , като голямата ми грешка/, ...както на МАН Ю с/у Ливърпул...както и на Борусия Д с/у Байерн и толкова! Фен обаче съм си на Лудогорец от 1980 г. и съм си драл гърлото в Б група, където си имаше доста приятни мачове с Доростол, Дунав и Светкавица ;) !


Поздравления!Само,че по онова време ПФК Лудогорец не съществува.Кировия Лудогорец няма общо с предходните отбори.
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот ELFen » 08 дек 2017 11:54

sizif написа:
ELFen написа:
sizif написа:
ELFen написа:
sizif написа:
Лудогорците са интересни но и обвити в тайнственост същества.Преди 6-7 години ги нямаше а сега вече са Ултраси които палят факли и след това ги духат.Те имат ултра баби които са на стадиона.Имат и фенклуб Каменар ( - б.р. )лични любимци на Петричев.

Преди 7 години играеха в долните дивизии, където сега се подвизава ЦСКА, които също имат фенове в Каменар ;) - нищо по-различно :idea:


Кажи честно ти от Сините или Червените беше преди Киро

Симпатизирал съм на ЦСКА, когато са играли в ЕКТ или в дербито с Левски в А група /отчитам го , като голямата ми грешка/, ...както на МАН Ю с/у Ливърпул...както и на Борусия Д с/у Байерн и толкова! Фен обаче съм си на Лудогорец от 1980 г. и съм си драл гърлото в Б група, където си имаше доста приятни мачове с Доростол, Дунав и Светкавица ;) !


Поздравления!Само,че по онова време ПФК Лудогорец не съществува.Кировия Лудогорец няма общо с предходните отбори.

Има достатъчно общо - това е отбора на град Разград, който винаги си е от там, а не от Етрополе, Ловеч или където и да е, а да играе примерно в София..., но нека да е твойта - приеми ,че съм припознал Лудогорец преди 7 години :mrgreen:
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот ivan56 » 08 дек 2017 11:54

Първо честито класиране на феновете на Лудогорец.
Грозен мач и слаба игра, но целта е постигната, това е най-важното.
Няма човек който да ме убеди, че някой треньор ще тръгне на всяка цена и ва банк да търси победа, в мач който и хиска те устройва. Грозната игра в двата последни мача, е от това че тези латиноси, са тактически толкова неграмотни, че нямам думи.
Но им е дадена голяма власт от Чичо Гошо и си правят каквото искат, така беше сготвен Петев, така беше и при Ераносян, ако Домуса не е зад Херо, ще сготвят и него. Не остана, ще видим през паузата кой-кой. Аз залагам на една част от латиносите, които така или иначе не искат повече в този отбор. Този отбор иска нови играчи, които ще играят с желание. Трябва си им и класен нападател-таран, това румънско менте е скандален и не е играч, за отбор с претенции за Лудогорец.
Вандерсон колкото и да е добър, ако съм на един треньор ще го забия на пейката, само заради егоизма му, няма такъв противен играч, но това си е черта на повечето мангали.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот sizif » 08 дек 2017 12:23

ELFen написа:
sizif написа:
ELFen написа:
sizif написа:
ELFen написа:
sizif написа:
Лудогорците са интересни но и обвити в тайнственост същества.Преди 6-7 години ги нямаше а сега вече са Ултраси които палят факли и след това ги духат.Те имат ултра баби които са на стадиона.Имат и фенклуб Каменар ( - б.р. )лични любимци на Петричев.

Преди 7 години играеха в долните дивизии, където сега се подвизава ЦСКА, които също имат фенове в Каменар ;) - нищо по-различно :idea:


Кажи честно ти от Сините или Червените беше преди Киро

Симпатизирал съм на ЦСКА, когато са играли в ЕКТ или в дербито с Левски в А група /отчитам го , като голямата ми грешка/, ...както на МАН Ю с/у Ливърпул...както и на Борусия Д с/у Байерн и толкова! Фен обаче съм си на Лудогорец от 1980 г. и съм си драл гърлото в Б група, където си имаше доста приятни мачове с Доростол, Дунав и Светкавица ;) !


Поздравления!Само,че по онова време ПФК Лудогорец не съществува.Кировия Лудогорец няма общо с предходните отбори.

Има достатъчно общо - това е отбора на град Разград, който винаги си е от там, а не от Етрополе, Ловеч или където и да е, а да играе примерно в София..., но нека да е твойта - приеми ,че съм припознал Лудогорец преди 7 години :mrgreen:


За съжаление Лудогорец на който си ходил мач от 1980 не съществува от 2005 година.Сегашния е Партизани от село Градина.
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот sizif » 08 дек 2017 12:25

И все пак заслужихте си класирането.
Нищо общо нямате с Апостола

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот kiril.a.d » 08 дек 2017 12:29

Гледaм, пaк сте се отплеснaли...нa мaйнaтa си! A нa мен ми омръзнa дa гледaм тaктикaтa "мaчкaне нa топкaтa" и от двaтa ни водещи клубa! - с тaзи игрa, до тук!
Товa нa нищо не приличa, с тези къси пaсове нaзaд-нaпред-нaзaд и то неточни!!!
Дa, и Ботев Пд използвaт този нaчин нa игрa, но те много бързо преливaт в бързa aтaкa! A Лудогорец и Ц-С?...трaгични!
И зa сегa, сaмо "Левски" се опитвa дa игрaе aтaкувaщ футбол, но пък те нямaт игрaчи!
A видяxте ли млaдоците нa Xофе и резервите им, кaк с 2-3 пaсa стигaт до противниковaтa врaтa? - много повече зaслужaвaxa победaтa тези момчетa...
Тa, aко нa нaшите "специaлисти-треньори" не им xрумвa дa преливaт от "тики-тaкa" нa "тотaлен футбол" никогa нямa дa видят европейски успеx!!!
Честно - стaвa ми все по-скучно дa гледaм еднa и същ игрa, в опит зa нaдлъгвaне нa съперникa! - грозно, скучно и треперене до крaй!
Трaгедия...треньорскa трaгедия!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

niki.al
Мнения: 183
Регистриран на: 07 ное 2017 09:40

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот niki.al » 08 дек 2017 12:30

детската градина на хофенхаим направиха СМЕШНИ звездите на лудогорец това е истината колкото и патос и величие да вкарвате в коментарите факта си е факт жалки са

Beyonddead
Мнения: 1
Регистриран на: 08 дек 2017 12:37
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот Beyonddead » 08 дек 2017 12:40

niki.al написа:детската градина на хофенхаим направиха СМЕШНИ звездите на лудогорец това е истината колкото и патос и величие да вкарвате в коментарите факта си е факт жалки са

Разликата в играчите е огромна, мислиш ли че тези момчета на Хофенхайм нямаше да сгънат и Левски и цска? Щяха да ги размажат.
На Лудогорец им трябва ново ядро от играчи, време е Вандерсон, Кешеру, Мисиджан, Сисинио, Дяков и още да се махнат и да дойде нова свежа кръв.
А точно припознавач да говори за кой отбор кога е съдаден е мега смешно. :D

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот ivan56 » 08 дек 2017 12:51

insaneboy12 написа:Херо в Казахстан беше на 4то място, тука ли шампион да стане..


:lol: :lol:
Най- смешното мнение в цялата тема.
По словам Калетаева, бюджет футбольного клуба "Астана" на сезон составляет примерно 30 миллионов долларов. При этом господин Калетаев уверен, что бюджеты трех ведущих казахстанских клубов - "Астаны", "Актобе" и "Кайрата" - практически идентичны и вместе состаляют 90-100 миллионов долларов.


тва е за 2015
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта