Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

stone
Мнения: 93
Регистриран на: 20 окт 2017 19:43

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот stone » 08 дек 2017 13:14

sin4ec написа:
stone написа:
Да дават мнение събличащи треньорите, е несериозно..... А колкото до Роси.............при най-малките провали ще поеме към Италия!

Педеrast4ето, пяло КЗЛ още десет пъти да дойде на Герена, 10 пъти ще го съблечем. А и се доказа, че е пишмантренерче. Колкото до Роси-ще видим кой и къде ще ходи!

Затова Хайдук и подобни на Сутиеска после Вас събличат!!!!!!

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот ImmortaL_1000 » 08 дек 2017 13:18

ivan56 написа:Първо честито класиране на феновете на Лудогорец.
Грозен мач и слаба игра, но целта е постигната, това е най-важното.
Няма човек който да ме убеди, че някой треньор ще тръгне на всяка цена и ва банк да търси победа, в мач който и хиска те устройва. Грозната игра в двата последни мача, е от това че тези латиноси, са тактически толкова неграмотни, че нямам думи.
Но им е дадена голяма власт от Чичо Гошо и си правят каквото искат, така беше сготвен Петев, така беше и при Ераносян, ако Домуса не е зад Херо, ще сготвят и него. Не остана, ще видим през паузата кой-кой. Аз залагам на една част от латиносите, които така или иначе не искат повече в този отбор. Този отбор иска нови играчи, които ще играят с желание. Трябва си им и класен нападател-таран, това румънско менте е скандален и не е играч, за отбор с претенции за Лудогорец.
Вандерсон колкото и да е добър, ако съм на един треньор ще го забия на пейката, само заради егоизма му, няма такъв противен играч, но това си е черта на повечето мангали.


Не знам кой му е дал призванието Херо на тоя смотаняк . Където само се крие зад защитата не е никакъв треньор ! Сега ще видим ЦСКА са много близко да станат първи и дано станат за да се махне тоя Херо . Трябва връщат пак Дерменката .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот ivan56 » 08 дек 2017 13:48

ImmortaL_1000 написа:
ivan56 написа:Първо честито класиране на феновете на Лудогорец.
Грозен мач и слаба игра, но целта е постигната, това е най-важното.
Няма човек който да ме убеди, че някой треньор ще тръгне на всяка цена и ва банк да търси победа, в мач който и хиска те устройва. Грозната игра в двата последни мача, е от това че тези латиноси, са тактически толкова неграмотни, че нямам думи.
Но им е дадена голяма власт от Чичо Гошо и си правят каквото искат, така беше сготвен Петев, така беше и при Ераносян, ако Домуса не е зад Херо, ще сготвят и него. Не остана, ще видим през паузата кой-кой. Аз залагам на една част от латиносите, които така или иначе не искат повече в този отбор. Този отбор иска нови играчи, които ще играят с желание. Трябва си им и класен нападател-таран, това румънско менте е скандален и не е играч, за отбор с претенции за Лудогорец.
Вандерсон колкото и да е добър, ако съм на един треньор ще го забия на пейката, само заради егоизма му, няма такъв противен играч, но това си е черта на повечето мангали.


Не знам кой му е дал призванието Херо на тоя смотаняк . Където само се крие зад защитата не е никакъв треньор ! Сега ще видим ЦСКА са много близко да станат първи и дано станат за да се махне тоя Херо . Трябва връщат пак Дерменката .


И като се върне Чичо Гошо кво, ще прави смени в 89 минута и ще хълца пред камерата, ще му се подиграват футболистите, ще робува на имена дори в плачевна форма. Играе по един и същи начин и с Витоша и с ПСЖ и Арсенал.
Не знам кой му е дал прякора, ама най-важната си битка я спечели, всичко друго е преходно ;)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

drizhelev1
Мнения: 271
Регистриран на: 25 ное 2010 19:37
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот drizhelev1 » 08 дек 2017 14:11

На Лудогорец им трябва друг треньор, чужденец с визитка /като Роси/. Нищо лично към Херо, но той не е треньор за отбор който трябва да е лидер и да играе успешно в Евро турнирите. Херо може да направи от отбор- средняк, отбор борещ се за 3- 4- то място /пример Нефтохимик/, но не и отбор борещ се за 1-во място. Стана 1-ви с Литекс, но с някои съмнителни мачове и после , когато не трябваше да пада с разлика от ония полски отбор се издъни. Стана шампион и с Левски, но Сираков го усети, настрои публиката и го изгони. Вчера щеше пак да се издъни на метеното, ама късмета го покри. Очаквам скоро и Домуса да го разкрие, особенно при титла на кантар.
BORN TO RUN

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот insaneboy1 » 08 дек 2017 14:23

ivan56 написа:
ImmortaL_1000 написа:
ivan56 написа:Първо честито класиране на феновете на Лудогорец.
Грозен мач и слаба игра, но целта е постигната, това е най-важното.
Няма човек който да ме убеди, че някой треньор ще тръгне на всяка цена и ва банк да търси победа, в мач който и хиска те устройва. Грозната игра в двата последни мача, е от това че тези латиноси, са тактически толкова неграмотни, че нямам думи.
Но им е дадена голяма власт от Чичо Гошо и си правят каквото искат, така беше сготвен Петев, така беше и при Ераносян, ако Домуса не е зад Херо, ще сготвят и него. Не остана, ще видим през паузата кой-кой. Аз залагам на една част от латиносите, които така или иначе не искат повече в този отбор. Този отбор иска нови играчи, които ще играят с желание. Трябва си им и класен нападател-таран, това румънско менте е скандален и не е играч, за отбор с претенции за Лудогорец.
Вандерсон колкото и да е добър, ако съм на един треньор ще го забия на пейката, само заради егоизма му, няма такъв противен играч, но това си е черта на повечето мангали.


Не знам кой му е дал призванието Херо на тоя смотаняк . Където само се крие зад защитата не е никакъв треньор ! Сега ще видим ЦСКА са много близко да станат първи и дано станат за да се махне тоя Херо . Трябва връщат пак Дерменката .


И като се върне Чичо Гошо кво, ще прави смени в 89 минута и ще хълца пред камерата, ще му се подиграват футболистите, ще робува на имена дори в плачевна форма. Играе по един и същи начин и с Витоша и с ПСЖ и Арсенал.
Не знам кой му е дал прякора, ама най-важната си битка я спечели, всичко друго е преходно ;)


само дето повечето случаи като играеш за Х падаш, и има разлика между това да атакуваш и да опиташ да победиш и да играеш ва банк, това да играеш с 1 нападател да не е ва банк, но според Херо второто полувреме рискували като пуснали нападател :Д ...
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот мили » 08 дек 2017 15:47

niki.al написа:детската градина на хофенхаим направиха СМЕШНИ звездите на лудогорец това е истината колкото и патос и величие да вкарвате в коментарите факта си е факт жалки са

[offtopic]Факта си е факт - неграмотен си! :) Вчера ти писах, че имам една българска граматика за първи клас. Ще ти я подаря без пари. :oops:
Неграмотни хора не могат да ме учат на играта футбол.[/offtopic]
Етрополци, Лудогорец продължава своя път в Европа.
Вие КОГА??? :roll:
САМО ЛУДОГОРЕЦ

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот hydetoshi » 08 дек 2017 17:14

Beyonddead написа:
niki.al написа:детската градина на хофенхаим направиха СМЕШНИ звездите на лудогорец това е истината колкото и патос и величие да вкарвате в коментарите факта си е факт жалки са

Разликата в играчите е огромна, мислиш ли че тези момчета на Хофенхайм нямаше да сгънат и Левски и цска? Щяха да ги размажат.
На Лудогорец им трябва ново ядро от играчи, време е Вандерсон, Кешеру, Мисиджан, Сисинио, Дяков и още да се махнат и да дойде нова свежа кръв.
А точно припознавач да говори за кой отбор кога е съдаден е мега смешно. :D

Внимавай какво си пожелаваш са казали старите хора. Ядрото на Лудогорец застарява и е нормално да се търсят нови футболисти(дори ми се струва ,че Моци е пуснал шкембенце). Обаче ми се струва ,че са прекалено много хора - Моци,Кешеру, Дяков, Марселиньо... Трудно се подменя кажи-речи цял отбор наведнъж. Така ,че Лудогорец са достигнали момента в който ще имат период на "преболедуване" при смяната на поколението. Може би още в следващия сезон. Това са нормални неща и всеки отбор минава през такива моменти. В момента се вижда същото дори в отбори като Барса и Юве,макар там мащабите и нивото да са съвсем различни.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот Mitata » 08 дек 2017 20:18

мили написа:
niki.al написа:детската градина на хофенхаим направиха СМЕШНИ звездите на лудогорец това е истината колкото и патос и величие да вкарвате в коментарите факта си е факт жалки са

[offtopic]Факта си е факт - неграмотен си! :) Вчера ти писах, че имам една българска граматика за първи клас. Ще ти я подаря без пари. :oops:
Неграмотни хора не могат да ме учат на играта футбол.[/offtopic]
Етрополци, Лудогорец продължава своя път в Европа.
Вие КОГА??? :roll:
САМО ЛУДОГОРЕЦ


Вчера видяхме слаб, безидеен Лудогорец, добре че съдиите ви добутаха до 1/16 финалите.
Българските отбори винаги са рязани в Европа, това разбира се не важи за вас. Каква е причината ли? Всички се досещаме - корумпираната до мозъка на костите си УЕФА. Затова не бих се развал на такъв "успех", постигнат по нечестен начин. Господ вижда и забавя, но не забравя.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 08 дек 2017 20:30

Mitata написа:
мили написа:
niki.al написа:детската градина на хофенхаим направиха СМЕШНИ звездите на лудогорец това е истината колкото и патос и величие да вкарвате в коментарите факта си е факт жалки са

[offtopic]Факта си е факт - неграмотен си! :) Вчера ти писах, че имам една българска граматика за първи клас. Ще ти я подаря без пари. :oops:
Неграмотни хора не могат да ме учат на играта футбол.[/offtopic]
Етрополци, Лудогорец продължава своя път в Европа.
Вие КОГА??? :roll:
САМО ЛУДОГОРЕЦ


Вчера видяхме слаб, безидеен Лудогорец, добре че съдиите ви добутаха до 1/16 финалите.
Българските отбори винаги са рязани в Европа, това разбира се не важи за вас. Каква е причината ли? Всички се досещаме - корумпираната до мозъка на костите си УЕФА. Затова не бих се развал на такъв "успех", постигнат по нечестен начин. Господ вижда и забавя, но не забравя.

Ако съдията имаше намерение да добута донякъде Лудогорец щеше да даде на Кешеру само жълт картон. И след мача никой дума нямаше да каже по въпроса. Вместо това го изгони и Лудогорец остана с човек по-малко и без човек, който да дебне в полето на немците в мач, в който и без това нищо не играе и треперейки да не получи гол. Купен съдия никога не би направил това.

И въобще силно се съмнявам, че Домусчиев би могъл да купи съдия в групите на ЛЕ. Защото не става само с пари, трябва и гръб и контакти защото ако нещо се чуе Лудогорец (и мечтите на Домусчиев) може да пострадат много жестоко. В тия групи не играят отбори от Латвия и Македония, та никой да не обърне внимание. Точно затова смятам, че Домусчиев дори не е обмислил сериозно такъв вариант.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот мили » 08 дек 2017 20:33

Mitata написа:
мили написа:
niki.al написа:детската градина на хофенхаим направиха СМЕШНИ звездите на лудогорец това е истината колкото и патос и величие да вкарвате в коментарите факта си е факт жалки са

[offtopic]Факта си е факт - неграмотен си! :) Вчера ти писах, че имам една българска граматика за първи клас. Ще ти я подаря без пари. :oops:
Неграмотни хора не могат да ме учат на играта футбол.[/offtopic]
Етрополци, Лудогорец продължава своя път в Европа.
Вие КОГА??? :roll:
САМО ЛУДОГОРЕЦ


Вчера видяхме слаб, безидеен Лудогорец, добре че съдиите ви добутаха до 1/16 финалите.
Българските отбори винаги са рязани в Европа, това разбира се не важи за вас. Каква е причината ли? Всички се досещаме - корумпираната до мозъка на костите си УЕФА. Затова не бих се развал на такъв "успех", постигнат по нечестен начин. Господ вижда и забавя, но не забравя.

Вярно,ТОЙ не забравя. Затова още дълго време ще играете само в България.
Ще прибягвате до изтеглянето на жребия на УЕФА и ще се връщате! :mrgreen:


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта