ЛЕ: Лудогорец - Спортинг Брага / 1:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Спортинг Брага / 04.11; кръг 4/ Група С

Мнениеот sin4ec » 31 окт 2017 21:32

Лудогорец ще измъкне според мен в този мач хикса, който ги устройва. Имам обаче усещането, че коментарите след мача с Левски бяха твърде излишни дитирамби и не съвсем реални. Ще обясня защо:
Че Лц е с две класи отгоре като сработеност и техника, това сме коментирали многократно в синия форум. Че домакините ще владеят центъра и топката беше ясно. Въпреки това зелената отбрана бе пробита 5 пъти първото полувреме и само липсата на класа у Буш, както и безспорната класа на вратаря спасиха гола. И обратно-класата на зеления нападател и грешка в пласирането на Митрев доведоха до гола, който даде разликата. При втория гол отново имаме класа и увереност в себе си срещу 18 годишен халф, преквалифициран в десен бег...отиграването с петата бе красиво и ефективно, но няма да мине срещу опитен защитник.
Тези детайли надали са убягнали от хората в Брага. И червената лампичка трябва да светне, където трябва.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Спортинг Брага / 04.11; кръг 4/ Група С

Мнениеот matador1 » 01 ное 2017 01:27

2:0 или 3:0 за Лудогорец, освен ако, не се опият от победите до тук.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Спортинг Брага / 04.11; кръг 4/ Група С

Мнениеот Warped » 01 ное 2017 10:17

Както казах преди и не ми вярвахте, Брага са средняци. Прогноза 0:2
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Спортинг Брага / 04.11; кръг 4/ Група С

Мнениеот Цецо Чука » 01 ное 2017 12:17

snakebite написа:Какви са тия, че да говорим толкова за предстоящия мач на ЦСКА с тях. Отиваме в Разград, играем си, побеждаваме ги и се прибираме. ЦСКА ще бъде шампион в края на сезона, гарантирам ви.


Моля СПЕШНО се обадете в Карлуково, имат избягал пациент!

Между другото, точно заради такива изказвания откъм Микре-Етрополе, тази година за пръв път в живота ми стискам палци на Левски, които в момента са ми много по-симпатични от уонаби столичаните от Микре с манталитет на селски пръчки.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10845
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Спортинг Брага / 04.11; кръг 4/ Група С

Мнениеот ivan56 » 01 ное 2017 13:22

snakebite написа:Колко трябва да си скопен емоционално и ментално за да наговориш всичките тези глупости ... :shock:

Главният скаут на ЦСКА Георги Велинов изрази надежда, че португалския Брага ще победи Лудогорец. Двата тима се изправят един срещу друг в мач от групавата фаза в Лига Европа в четвъртък.

„Гледах първия мач между Брага и Лудогорец в Португалия. Трябва да уточним, че това не е български отбор. Бразилският Лудогорец се справи добре. Не очаквах да победят. Не искам да ги коментирам. От този клуб тръгнаха да говорят каквото не трябва. Пожелавам успех на Брага в четвъртък, дано победят.

Какви са тия, че да говорим толкова за предстоящия мач на ЦСКА с тях. Отиваме в Разград, играем си, побеждаваме ги и се прибираме. ЦСКА ще бъде шампион в края на сезона, гарантирам ви. Дано да бъде честна битката този път. Ние сме следващият отбор, който ще пробие в Европа догодина“, заяви Георги Велинов пред „България днес“.


Не му се сърдете на Джони(много го харесвах като вратар) има проблеми с алкохола :cry:
Но е факт, че откак се премести цялата фамилия от Ловеч, легендите на ЦСКА изтрещяха тотално.
Единият щеше да скача от нЕкви козирки, другият се врътка на 360 градуса през ден, явно са се заразили от Стойкас :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1887
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Спортинг Брага / 04.11; кръг 4/ Група С

Мнениеот Sstefanov » 01 ное 2017 13:31

Цецо Чука написа:
snakebite написа:Какви са тия, че да говорим толкова за предстоящия мач на ЦСКА с тях. Отиваме в Разград, играем си, побеждаваме ги и се прибираме. ЦСКА ще бъде шампион в края на сезона, гарантирам ви.


Моля СПЕШНО се обадете в Карлуково, имат избягал пациент!

Между другото, точно заради такива изказвания откъм Микре-Етрополе, тази година за пръв път в живота ми стискам палци на Левски, които в момента са ми много по-симпатични от уонаби столичаните от Микре с манталитет на селски пръчки.

Жалко е че на такива хора им се дава поле за изява. Явно на припознавачите им е огромен комплекса от зелените.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15024
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Спортинг Брага / 04.11; кръг 4/ Група С

Мнениеот miro_rz » 01 ное 2017 15:24

Туко що взех билети . Аз очаквам 1-1 или 2-2 . Няма да е лошо турците да ударят Хофенхайм !
Изображение

Потребителски аватар
mahamadu
Мнения: 18
Регистриран на: 04 фев 2016 20:00
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Спортинг Брага / 04.11; кръг 4/ Група С

Мнениеот mahamadu » 01 ное 2017 16:43

Дано направите нещо.
Само се притеснявам, че равен, на какъвто се надяват мнозина не е ок за Лудогорец.
При равен на Лудогорец и победа за Хофе точките са -
Лудогорец - 8
Брага - 7
Хофе - 6

Следвасщия мач ако се случи някаква тъпня и направите равен и с Истанбул то става зле , много зле
Лудогорец - 9
Хофе - 9
Брага 7

Последния кръг при гостуване на Хофе ще е много зле , а Брага ръчка с турци
Надявам се да няма подобен сценарии и да стане
Хофе - 12
Брага - 10
Лудогорец - 9

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Спортинг Брага / 04.11; кръг 4/ Група С

Мнениеот ELFen » 01 ное 2017 17:28

...то това така, ма няма нужда да се цапа темата - да се коментира в мача с ЦСКА-...
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Спортинг Брага / 04.11; кръг 4/ Група С

Мнениеот ELFen » 01 ное 2017 17:30

miro_rz написа:Няма да е лошо турците да ударят Хофенхайм !

Мисля там да е равен ;)
висша математика:314 :idea:


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта