Защо българските медии мълчат?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Защо българските медии мълчат?

Мнениеот pampi » 02 окт 2017 18:48

http://7dnisofia.bg/archives/26395


Мачът от Лига Европа Лудогорец – Хофенхайм (младежи) мина и отмина. Фирменият проект на Кирил Домусчиев получи дежурните похвали във фирмените му медии и дотам.

А голямата новина от четвъртък вечерта е друга! УЕФА сложи точка на делиорманщината. Край на местния ага, отнасящ се към гостуващите фенове като башибозук с рая.



Забелязахте ли къде беше агитката на немците? В сектор А! Не в концлагера, изграден за гостуващи агитки. Там феновете са поставяни в някаква плексигласова клетки, където ги третират като животни.

Е, след сигнал от ръководството на Хофенхайм, делегатът в Разград е разпоредил ултрасите от Германия да получат адекватни за 21-и век места! Т.е. такива, на които могат да получат поне…въздух. Затова и секторът за гости остана празен!

Духът е пуснат от бутилката! Сега, ако има нормални футболни шефове, ако не всички са васали на делиорманщината, човекоподтисническото отношение към ултрасите в Разград трябва да бъде атакувано. Защото и феновете на Левски, ЦСКА, Ботев, Локо Пд, Берое, заслужават и това, което колегите им от Германия – поне въздух!

Изображение

...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот bilyaletdinov » 02 окт 2017 19:21

С какво фенът на Хофенхайм е нещо повече от мен - редовия левскар. От редовия запалянко на Ботев, Дунав, Локомотив, пък дори и от припознавачите от Литекс?
Защо след като му е много хубав сектора за гости феновете на германците не бяха настанени в него? Това е положението. Агата прави каквото си иска в България и никой нищо не може да му каже. Ботев Пловдив домакинства на стадион, на който няма никакви условия за гостуващата агитка.
Иначе мен преди време на този стадион ме караха да си събувам кецовете, дали немците са ги накарали подобно нещо?
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Ники.Габрово
Мнения: 273
Регистриран на: 11 сеп 2014 08:45

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот Ники.Габрово » 02 окт 2017 19:35

bilyaletdinov написа:С какво фенът на Хофенхайм е нещо повече от мен - редовия левскар. От редовия запалянко на Ботев, Дунав, Локомотив, пък дори и от припознавачите от Литекс?
Защо след като му е много хубав сектора за гости феновете на германците не бяха настанени в него? Това е положението. Агата прави каквото си иска в България и никой нищо не може да му каже. Ботев Пловдив домакинства на стадион, на който няма никакви условия за гостуващата агитка.
Иначе мен преди време на този стадион ме караха да си събувам кецовете, дали немците са ги накарали подобно нещо?

Феновете на Хофенхайм , за разлика от тези на Левски идват да гледат футбол , а не да чупят седалки , да разрушават всичко що виждат на стадиона . Освен това германците не крадат от магазините по пътя към стадиона . Какво толкова сте недоволни ? Този сектор е лукс за такива като вас ! Марш всички в клетката !
ХЕГЕМОНИЯТА НА ЛУДОГОРЕЦ - ЗЛАТНО ВРЕМЕ ЗА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ !!!

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот Tiberius » 02 окт 2017 20:07

Прекрасна тема от Пампи! 8-)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот peliforewer » 02 окт 2017 20:09

Ники.Габрово написа:
bilyaletdinov написа:С какво фенът на Хофенхайм е нещо повече от мен - редовия левскар. От редовия запалянко на Ботев, Дунав, Локомотив, пък дори и от припознавачите от Литекс?
Защо след като му е много хубав сектора за гости феновете на германците не бяха настанени в него? Това е положението. Агата прави каквото си иска в България и никой нищо не може да му каже. Ботев Пловдив домакинства на стадион, на който няма никакви условия за гостуващата агитка.
Иначе мен преди време на този стадион ме караха да си събувам кецовете, дали немците са ги накарали подобно нещо?

Феновете на Хофенхайм , за разлика от тези на Левски идват да гледат футбол , а не да чупят седалки , да разрушават всичко що виждат на стадиона . Освен това германците не крадат от магазините по пътя към стадиона . Какво толкова сте недоволни ? Този сектор е лукс за такива като вас ! Марш всички в клетката !

Докато българи правят разни работи на чужденците ще сме така,бил съм доста пъти в агитката на ЦСКА нито са чупили седалки,нито са разрушавали,напротив има деца,жени и става купон.Искам да ми кажеш какво е потрошено в Ст.Загора,Варна и Велико Търново там бяха последните гостувания на ЦСКА.Знам че мечтата на феновете на Лудогорец е да са празни стадионите за да не се забелязва тяхната несъстоятелност,но няма как да стане.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

champoin
Мнения: 63
Регистриран на: 23 апр 2017 20:56

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот champoin » 02 окт 2017 20:12

Искам да попитам-какви вреди-счупени седалки, огради и т.н на стадионите нанесоха през последните години феновете на Лудогорец? Дайте статистика! И какви ще нанесат феновете на така наречените грандове? И какво правиха феновете на Хофенхайм-обядваха в ресторант, а други си правиха снимки в централната част на града! Съперникът на Лудогорец в груповата фаза на Лига Европа Хофенхайм изненадващо избра да остане в Разград преди мача. Повечето отбори търсеха хотели в Шумен или друг град, а немците изненадали с нормалните си изисквания.
"А клубната телевизия на Хофенхайм представи на феновете на тима любопитен материал за България и Лудогорец преди визитата на немския елитен тим в Разград този четвъртък за мача от втория кръг на груповата фаза в Лига Европа.
Репортерката на телевизията гостува за целта на Димитър, който ръководи ресторант в къща за гости "При рицаря" в Хайделберг. Българинът представи няколко традиционни български ястия като гювеч, кебапчета, шопска салата и шашлик от различни видове. Заедно с италианеца Габриеле, който му помага, почерпиха германската журналистка с ракия, а тя дори се опита да научи някои български думи. Германката определено имаше затруднения с произнасянето на „Здравейте“, „Наздраве“ и „Довиждане“ за първи път. Тя бе сериозно впечатлена от шашлика с различни видове меса и ракията, която очевадно й се стори доста люта.
Димитър, който е от София, разказва във видеото още за Лудогорец и как тимът от Разград бързо се е издигнал от третото ниво на български футбол до елита, където доминира през последните години. "
Гадно им е, болно им е на хейтърите, но днес Лудогорец обединява! Може да е само за пред телевизорите, може да е по неволя, но България днес харесва Лудите. Привържениците на Лудогорец са подлагани на какви ли не унижения от агитки с традиция. Хубаво, но какво са виновни хората, че са от 6 години на картата на сериозния футбол? За тези 6 години те видяха 6 титли? Близо 2000 българи, пяха родния химн на „Анфийлд" в 50-ата минута на мача, а митичният стадион мълчеше. Тези хора показаха кое обединява днес българина. Ама какво щяло да се случи с отбора, ако го няма Кирил Домусчиев? Най-вероятно това, което се случва днес на ЦСКА и Левски без партията (официално! - б.р.) зад гърба им. Само че Домусчиев е там. И още дълго време ще е там, защото машината „Лудогорец" заработи на страшни обороти. Миналата година тя вкара в България 15 милиона, тази ще стигне до 20. Вие смятате ли, че нещо, което изкарва 35 милиона на собственика си за два сезона, може да бъде спряно?Не може естествено. И хората разбират това. Не само разбират, но вече искат да са част от тази машина за пари и удоволствия. Тази машина за произвеждане на национално самочувствие. На тях им писна от идиотиите в София. България е 7 500 000 души, достатъчно голям резерв, за да се сдобие Лудогорец със своя истинска публика. Всъщност той вече го прави, той вече я има. Защото онези на „Анфийлд" бяха там не защото обичат кренвирши, а защото им харесва Лудогорец. И е въпрос на време харесването да се превърне в обич.
В Лудогорец правят няколко прости неща и те им носят по-голям успех, отколкото са очаквали. Но не при тях е проблемът. Трябва да се замислят най-вече Левски и ЦСКА, които размиват успешно статута си на грандове
Расистките скандирания са абсолютно забранени в Европа! А тук?

champoin
Мнения: 63
Регистриран на: 23 апр 2017 20:56

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот champoin » 02 окт 2017 20:20

bilyaletdinov написа:С какво фенът на Хофенхайм е нещо повече от мен - редовия левскар. От редовия запалянко на Ботев, Дунав, Локомотив, пък дори и от припознавачите от Литекс?
Защо след като му е много хубав сектора за гости феновете на германците не бяха настанени в него? Това е положението. Агата прави каквото си иска в България и никой нищо не може да му каже. Ботев Пловдив домакинства на стадион, на който няма никакви условия за гостуващата агитка.
Иначе мен преди време на този стадион ме караха да си събувам кецовете, дали немците са ги накарали подобно нещо?


"Хората от Германия не блъскат, не чупят, не палят… Може би и за това са седнали там !! Във България няма страх, няма култура полицаите ги имате за клошари, жандармерията и военните за циркаджии…
Отивайте в Германия там палете чупете и тогава елате и кажете, че стоите в клетка (Ако успеете)"

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот парци » 02 окт 2017 20:29

Уникални обяснения и извинения за сектор, който в цивилизования свят ще го затворят със закон.

Затварянето на тази КОЧИНА даже не трябва да подлежи на разговор.
Изображение

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот bilyaletdinov » 02 окт 2017 20:37

Как прецени, че съм чупил седалки, къртил, блъскал и т.н. ?
Истината е, че на вашия стадион в Разград и в Коматево няма никакви условия за гостуващата агитка. И докато едните имат извинение, то какво е Вашето?
А немците не сте ги премстили в сектор А, щото са готини и са били културни, а защото са се оплакали на делегата.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот vg_vasilev » 02 окт 2017 20:40

А как свърши Лудогорец – Хофенхайм (младежи) ?


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта