Защо българските медии мълчат?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот Кашчей » 04 окт 2017 14:14

Captain Stottlemeyer написа:
Кашчей написа:....Да не би Янчулев да е станал кмет на Разград, че имат проблеми с водата. Странно, по БНР и БНТ нищо не казват по въпроса, защо ли?!

Пак си неподготвен, както обикновено!... :lol:
"Къде гледа властта в Разград? Ето й ги проблемите, ако не ги вижда...
09 August 2017
Какво най-много коментират през последните два дни гражданите в сигналите си до редакцията и в социалните мрежи
Ето какво пише жител на „Орел“:
В най големите жеги, когато се нуждае човек от вода и прохлада, в 21-ви век, в града с най-скъпата вода, тя да е лукс и я няма..."
http://www.ekip7.bg/index.php?option=co ... 0&Itemid=1
Повече няма да ти смилам нещата... 8-)
Иначе по телевизията показват, как паркират русенци...
http://www.ekip7.bg/index.php?option=co ... 0&Itemid=1
:lol: :lol: :lol:


Кептън, питах за БНР и БНТ, които се избиват да ни повтарят по 20 пъти на ден, ако в София има някакъв подобен проблем.
Както и да се опитваш да го извърташ, може да не е голям, като Сектор А на Виваком Арена, но стадионът в Разград засега се очертава като най-добър у нас. Абсолютно съм убеден, че ако Лудогорец нямаше тези успехи у нас, а най-вече в ЕКТ, нямаше и дума да отваряте за стадиона им. И в Коматево не трябва да се играят мачове от професионалния футбол, но там не ви бърка изобщо-нито маломерният стадион, нито клетката за гости!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот boabbb » 04 окт 2017 14:15

Стадионът в Разград може и да е добър като качество, но си е като на Луната - няма атмосфера :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот tornadooo » 04 окт 2017 14:27

boabbb написа:Стадионът в Разград може и да е добър като качество, но си е като на Луната - няма атмосфера :lol:
`
Атмосфера има на важните мачове които за Лудогорец са тези в Европа, колко публика очакваш на мач от първенството където Лудогорец бие с колкото си иска в зависимост от това колко ги мързи :lol:

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот Кашчей » 04 окт 2017 14:38

boabbb написа:Стадионът в Разград може и да е добър като качество, но си е като на Луната - няма атмосфера :lol:


В Ловеч, където играеше до преди години твоят любим ЦСКА-София, каква атмосфера имаше? Атмосфера на стадион у нас..молявитисе. Атмосфера съм гледал на мач на Ливърпул, на Анфийлд, когато целият стадион, без гостите, прави пеят химна на Ливърпул, а определено Ливърите не са ми от фаворитите за любим клуб, което не означава, че не мога и не трябва да призная видяното и ефектът, който оказва.
ПП-Любопитно ми е, ако някой международен ГГ реши да замени оригиналния Ливърпул с негов личен сурогат, който да бие МЮ, Челси и Арсенал, колко ли последователи ще намери?!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот peliforewer » 04 окт 2017 14:44

Кашчей написа:
peliforewer написа:Дедо Кашчей 1948 ти пък кога си xодил на стадион през последните 20 години че да се изказваш.Отивай някъде на припек при наборите вместо да ти се смеят по форумите,цифрата ще те свали от трона.


Къде съм ходил ти не можеш да знаеш, а обръщението ти към мен е доста любопитно, след като се хвалиш, че си ходил на мач на ЦСКА през 1965-а!

И продължавам да xодя по стадионите,вместо да троля по форумите.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот Кашчей » 04 окт 2017 14:50

peliforewer написа:
Кашчей написа:
peliforewer написа:Дедо Кашчей 1948 ти пък кога си xодил на стадион през последните 20 години че да се изказваш.Отивай някъде на припек при наборите вместо да ти се смеят по форумите,цифрата ще те свали от трона.


Къде съм ходил ти не можеш да знаеш, а обръщението ти към мен е доста любопитно, след като се хвалиш, че си ходил на мач на ЦСКА през 1965-а!

И продължавам да xодя по стадионите,вместо да троля по форумите.


Ти и да тролиш не можеш, защото не знаеш как се прави. Единствено свирки на Ганчев умееш да въртиш, при това върбови!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот peliforewer » 04 окт 2017 14:52

Captain Stottlemeyer написа:
Кашчей написа:
peliforewer написа:Дедо Кашчей 1948 ти пък кога си xодил на стадион през последните 20 години че да се изказваш.Отивай някъде на припек при наборите вместо да ти се смеят по форумите,цифрата ще те свали от трона.


Къде съм ходил ти не можеш да знаеш, а обръщението ти към мен е доста любопитно, след като се хвалиш, че си ходил на мач на ЦСКА през 1965-а!

На този мач той е бил с баща си, след това е отишъл с него на дискотека, а след дискотеката се е прибрал с майка си... 8-)

Понеже имаш явно деменция няма да ти отговарям,само ще ти припомня че преди години имаxме един разговор за с.Лазар Станево.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот peliforewer » 04 окт 2017 15:02

Кашчей написа:
peliforewer написа:
Кашчей написа:
peliforewer написа:Дедо Кашчей 1948 ти пък кога си xодил на стадион през последните 20 години че да се изказваш.Отивай някъде на припек при наборите вместо да ти се смеят по форумите,цифрата ще те свали от трона.


Къде съм ходил ти не можеш да знаеш, а обръщението ти към мен е доста любопитно, след като се хвалиш, че си ходил на мач на ЦСКА през 1965-а!

И продължавам да xодя по стадионите,вместо да троля по форумите.


Ти и да тролиш не можеш, защото не знаеш как се прави. Единствено свирки на Ганчев умееш да въртиш, при това върбови!

Именно,не умея да троля,това е твоя ресор,ама колкото и да се напъваш цифрата ще е номер 1.Колкото за свирките само показваш нагледно колко просто парче си.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот boabbb » 04 окт 2017 15:58

Кашчей написа:
boabbb написа:Стадионът в Разград може и да е добър като качество, но си е като на Луната - няма атмосфера :lol:


В Ловеч, където играеше до преди години твоят любим ЦСКА-София, каква атмосфера имаше? Атмосфера на стадион у нас..молявитисе. Атмосфера съм гледал на мач на Ливърпул, на Анфийлд, когато целият стадион, без гостите, прави пеят химна на Ливърпул, а определено Ливърите не са ми от фаворитите за любим клуб, което не означава, че не мога и не трябва да призная видяното и ефектът, който оказва.
ПП-Любопитно ми е, ако някой международен ГГ реши да замени оригиналния Ливърпул с негов личен сурогат, който да бие МЮ, Челси и Арсенал, колко ли последователи ще намери?!


Ето това е атмосфера :!: Дежурните ти глупости за Литекс и прочее няма смисъл да ги коментираме ...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Ak20SlSXWm8[/youtube]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот boabbb » 04 окт 2017 16:01

tornadooo написа:
boabbb написа:Стадионът в Разград може и да е добър като качество, но си е като на Луната - няма атмосфера :lol:
`
Атмосфера има на важните мачове които за Лудогорец са тези в Европа, колко публика очакваш на мач от първенството където Лудогорец бие с колкото си иска в зависимост от това колко ги мързи :lol:


Видях я атмосферата с Хофе ... Шум от дюдюкане и люпене на семки, и празни седалки :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта