Защо българските медии мълчат?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот mozart » 04 окт 2017 23:29

А, защо медиите мълчат за подмяната на века? Олигофрени ли са или гномчето и там пълни гуши? Микре Юнайтед най-велик на света :lol: :lol: :lol:
Аз съм от Микре Юнайтед

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот d.milanov » 05 окт 2017 10:07

tornadooo написа:Много са ми смешни оранжевите, подиграват се че Лудогорец бил еднодневка, че ако го нямало Домусчиев и тях нямало да ги има, а не се сещат че измисления им хибрид го има благодарение на онова дребното. Не искам никого да обидя но след като УЕФА, света, извънземните ти кажат че си новосъздаден отбор и нямаш нищо общо с ЦСКА, да твърдиш че чакаш не знам си коя титла очевидно си на някакви медикаменти. Да викаш за ЦСКА когато спечелиха купата с почти юношите си, и да ги изоставиш само защото не ти се чака 2 години да влязат в първа лига и да подкрепяш изкуствено създаден отбор образуван от няколко селски слети... Не съм фен на ЦСКА но в дербитата с Левски определено имах желание да побеждават, но съм отвратен от тях и продажните им фенове, това не са фенове дори а някакви футболни к****

Пич, нито те знам кой си, нито какъв си. Но щом можеш да дадеш определение за мен без да ме познаваш и аз ще дам за теб. Ти освен, че си боклук, също си и "на някакви медикаменти" и "к****".
Надявам се, че модераторите ще оставят мнението ми поне толкова, колкото е стояло това на този боклук.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот Кашчей » 05 окт 2017 12:47

d.milanov написа:
tornadooo написа:Много са ми смешни оранжевите, подиграват се че Лудогорец бил еднодневка, че ако го нямало Домусчиев и тях нямало да ги има, а не се сещат че измисления им хибрид го има благодарение на онова дребното. Не искам никого да обидя но след като УЕФА, света, извънземните ти кажат че си новосъздаден отбор и нямаш нищо общо с ЦСКА, да твърдиш че чакаш не знам си коя титла очевидно си на някакви медикаменти. Да викаш за ЦСКА когато спечелиха купата с почти юношите си, и да ги изоставиш само защото не ти се чака 2 години да влязат в първа лига и да подкрепяш изкуствено създаден отбор образуван от няколко селски слети... Не съм фен на ЦСКА но в дербитата с Левски определено имах желание да побеждават, но съм отвратен от тях и продажните им фенове, това не са фенове дори а някакви футболни к****

Пич, нито те знам кой си, нито какъв си. Но щом можеш да дадеш определение за мен без да ме познаваш и аз ще дам за теб. Ти освен, че си боклук, също си и "на някакви медикаменти" и "к****".
Надявам се, че модераторите ще оставят мнението ми поне толкова, колкото е стояло това на този боклук.


И вие не познавате никого, но не ви пречи да наричате всеки, несъгласен с вашите далавери, какъв ли не.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
soccerfan1
Мнения: 5
Регистриран на: 27 юни 2015 18:25
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот soccerfan1 » 05 окт 2017 15:51

Ето и една информация от 4.10.17г., че като гледам голяма драма пада що феновете на Хофе, които си подкрепяха най-културно отбора, били в А сектор, а великите агитки са натикани в кучи г*з. Да видим, след като се реализара написаното по-долу, за какво друго ще се реве. :)
--
"ПФК „Лудогорец“ започва поредния ремонт на стадиона в Разград. Той ще бъде на сектора за гости, ще започне в началото на 2018-та и ще приключи до края на футболния сезон. Всъщност, ако трябва да сме точни, това няма да е ремонт, а цялостно строителство на съвършено нова трибуна. Както е известно, съгласно договора за концесия на стадиона, трябва в два етапа да се извърши цялостна реконструкция на спортното съоръжение. В първия петгодишен етап трябва да бъде построен новият сектор „А“ с централната трибуна, а във втория – сектор „В“ и сектор „Гости“. На практика клубът е много напред с изпълнението на поетите задължения, защото сектор „В“ вече е готов, а след като следващото лято бъде построен сектор „Г“, ще остане само основният сектор „А“. Така за не повече от три години Разград ще има най-модерния стадион в България, на който ще могат да се играят мачове и след групите на евротурнирите.
Изпълнителният директор на клуба Ангел Петричев заяви, че проектирането на новия сектор върви в момента.
Според концесионния договор дейностите включват проектиране и ремонт на трибуна, изграждане на санитарни възли, помещения за първа помощ и бюфети. Всъщност, новият сектор общо-взето ще бъде подобен на Трибуна „Моци“. Заради буйния темперамент на българските гостуващи агитки и заради изискванията за безопасност на зрителите, ще има обаче известни разлики със секторите за гости по европейските стадиони. Отново ще има обезопасена зона /такава е сегашната клетка/, но в далеч по-приемлив и цивилизован вид, съгласуван с изискванията на УЕФА."

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот IvailoRz » 05 окт 2017 17:06

Кви санитарни възли бе бате..няма след всеки мач ремонт да правят. Да им посадят две дървета..аз като бях на Емирейтс..такъв кенеф не съм виждал..верно че пикаеш буквално на стената ама..
Не виждам и ако сложат турникети ,на които има устройство за сканиране на баркода на билета ,как ще оцелеят..

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот snakebite » 05 окт 2017 18:21

IvailoRz написа:Кви санитарни възли бе бате..няма след всеки мач ремонт да правят. Да им посадят две дървета..аз като бях на Емирейтс..такъв кенеф не съм виждал..верно че пикаеш буквално на стената ама..
Не виждам и ако сложат турникети ,на които има устройство за сканиране на баркода на билета ,как ще оцелеят..


Опасявам се че ще стане точно така ...няма да прижевеят че "резаните" и "кренвиршите" може да имат такъв стадион и такива условия и ще искат да напакостят на "Агата". Така че тоалетните ще ги ботурясват всеки мач, плюс това дрогата и алкохола също не прощават !!!.
Надявам се ръководстовото да знае какво прави, нека гледат по -нормално феновете на другите отбори, най - малкото са си платили билет, но никога повече да не се допусне да летят ракети към невинни хора !!
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот miro_rz » 05 окт 2017 22:21

Още ли си мълчат медиите ? :mrgreen:
Изображение

champoin
Мнения: 63
Регистриран на: 23 апр 2017 20:56

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот champoin » 06 окт 2017 16:53

Колкото и да злобеете, грандове, няма да стигнете Лудогорец! Дори що се отнася до факта, че на стадиона им феновете им си мият ръцете (или каквото поискат) с топла вода! А на вашите понякога и вода няма! Кога ще престанете със злобата?

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот d.milanov » 06 окт 2017 17:35

champoin написа:Колкото и да злобеете, грандове, няма да стигнете Лудогорец! Дори що се отнася до факта, че на стадиона им феновете им си мият ръцете (или каквото поискат) с топла вода! А на вашите понякога и вода няма! Кога ще престанете със злобата?

Не знаех, че на мач се ходи да си миеш ръцете с топла вода. Нямат хората топла вода ли, какво?

champoin
Мнения: 63
Регистриран на: 23 апр 2017 20:56

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот champoin » 06 окт 2017 19:01

d.milanov написа:
champoin написа:Колкото и да злобеете, грандове, няма да стигнете Лудогорец! Дори що се отнася до факта, че на стадиона им феновете им си мият ръцете (или каквото поискат) с топла вода! А на вашите понякога и вода няма! Кога ще престанете със злобата?

Не знаех, че на мач се ходи да си миеш ръцете с топла вода. Нямат хората топла вода ли, какво?

Ами иди на Ноу Камп и още. Пък тогава за сравнение иди на герена и попрескачай остатъци от предишни ползватели. После-чешмата - само въздух!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта